Yandere Simulator Download
Akcji Pełna Wersja

Yandere Simulator Download PC – Po Polsku

Yandere Simulator Download

Yandere Simulator Download Po polsku

Pobierz Instalator Yandere Simulator PC

Instalator Yandere Simulator Download już dziś umożliwia wszystkim chętnym graczom na przetestowanie niesamowicie wciągającej i bardzo brutalnej gry, jaką z pewnością jest Yandere Simulator. Pomimo symulatora w nazwie, gra w żadnym przypadku nie symuluje niczego, lecz wykorzystuje termin pojawiający się w japońskich mangach i oferuje nam bardzo rozbudowany gameplay. Jest to tak naprawdę połączenie akcji ze skradanką, w której nie zabraknie elementów gore, brutalności oraz hektolitrów krwi. Nasz instalator Yandere Simulator PC pozwala przetestować pełną wersję produkcji. Oznacza to, że po skorzystaniu z poniższych linków, będziecie mogli zainstalować nową, całkowicie odblokowaną i gotową do włączenia grę. Są tutaj wszystkie funkcje i opcje, tak więc nie czekajcie i sprawdźcie Yandere Simulator już dziś!

Co nieco o producencie Yandere Simulator Download

Deweloperem gry jest małe, niezależne studio zwane YandereDev. Produkcja rozpoczęła się na przełomie 2016-2017 roku i od samego początku zachwycała wiele osób. Warto natomiast wspomnieć o tym, że przez dłuższy czas żaden wydawca nie był zainteresowany wydaniem nieco kontrowersyjnej, a z pewnością zaskakującej gry. Co więcej, sami programiści nie mieli żadnych wcześniejszej produkcji, a więc potencjalni publicyści nie mogli obejrzeć żadnego portfolio.

Pierwsze dema gry sprawiły jednak, że na pomoc twórcom ze studia YandereDev przyszedł wydawca tinyBuild Games. Jest to specyficzny dystrybutor, który zajmuje się przede wszystkim pomocą w ukończeniu, a następnie wydaniu gier przez bardzo małe studia. Amerykanie pojawili się w 2011 roku, lecz dopiero 2 lata po założeniu firmy zaczęli pomagać mniej znanym deweloperom w przygotowaniu atrakcyjnych gier. Do tej pory wydali szereg produkcji typu Indie, a najpopularniejsze to z pewnością Punch Club oraz SpeedRunners. Yandere Simulator Pobierz to oferta, która pozwala sprawdzić najnowszą grę przygotowaną przez YandereDev, a wydaną przez tinyBuild.

Yandere Simulator Pobierz
Yandere Simulator Do pobrania

Fabuła w grze , rozgrywka oraz mechanika Yandere Simulator Pobierz

Zanim powiemy co nieco o scenariuszu, należy przede wszystkim wiedzieć kim jest Yandere. Otóż jest to termin, którym określa się specyficzne kobiety z tak zwaną podwójną osobowością. Typowa osoba Yandere wydaje się miła, niegroźna i spokojna. Jednakże, z czasem jej prawdziwa natura wychodzi na wierzch. Może to być spowodowane tragedią, lecz bardzo często ma to miejsce przez zawód miłosny lub, w przypadku japońskich mang, niespełnioną, platoniczną miłość. Wtedy Yandere staje się agresywna, gwałtowna, a także niezwykle okrutna i zdolna do najokropniejszych czynów.

Główną bohaterką jest uczennica w typowej japońskiej szkole. Jest ona zakochana w jednym z bardziej popularnych chłopców. Z tego właśnie względu wiele innych uczennic stara się zdobyć jego względy. Nie podoba się to naszej bohaterce i postanawia nie dopuścić żadnej innej kobiety do swojego obiektu westchnień. Jak się pewnie domyślacie, bardzo często jedynym rozwiązaniem jest zamordowanie takiej uczennicy. Sprawdź już teraz jak gra się prezentuje dzięki Yandere Simulator Download PL !

Yandere Simulator oferuje nam bardzo zwinne połączenie gry akcji przedstawionej w perspektywie trzeciej osobie oraz skradanki. Dodatkowo elementy przygodowe, a także możliwość randkowania z naszym wybrankiem sprawi, że produkcja charakteryzuje się dużą złożonością, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę, że do produkcja niezależnego studia.

Gra przede wszystkim skupia się na eliminowaniu konkurentek poprzez ich morderstwo. Z uwagi na to, że rozgrywka podzielona została na szereg różnych lokacji, musimy z każdą się zapoznać oraz znać teren, aby nie popełnić błędu i nie zostać przyłapaną na gorącym uczynku. Z dostępnych lokacji warto wymienić dom protagonistki, szkołę ze wszystkimi salami, a także obrzeża i tereny sąsiadujące ze szkołą.

Pamiętać należy, że bardzo ważnym elementem gry jest skradanie, szczególnie zaraz przed popełnieniem zbrodni. Gdy tylko upewnimy się, że żadna postronna osoba czy, co gorsza, nauczyciel, nas nie zobaczy, możemy przystąpić do morderstwa. Istotną kwestią jest także pozbycie się ciała, śladów walki, a także narzędzia zbrodni. Dobrym pomysłem jest zwabienie naszej ofiary w ustronne miejsce i tam dokonanie zabójstwa. Yandere Simulator Do pobrania to instalator, który udostępnia wszystkie opcje i funkcje, więc sprawdź się w roli Yandere!

Co ciekawe, nie musimy zawsze brudzić sobie rąk. Czasami istnieje także możliwość wykorzystania postępku oraz złośliwości innych koleżanek. Znęcanie się nad naszym celem oraz dokuczanie mu może doprowadzić inną rywalkę w miłości nawet do samobójstwa. Co ciekawe, gra także pozwala wrabiać inne uczennice w poprzednie morderstwa. Jeśli jednak nie chcemy pozbywać się każdej uczennicy w taki sposób, zawsze możemy ograniczyć naszą żądzę krwi i w inny sposób wyeliminować przeciwniczki. Możemy, na przykład, zszargać reputację uczennicy czy po prostu przedstawić jej innego, równie ciekawego chłopaka.

Co ciekawe, ostatnia opcja jest tak rozwinięta i zaawansowana, że bez problemu gracze mogą uznać to za kompletnie inną grę bądź mini gierkę. W grze dostępna jest wirtualna waluta, a mianowicie dziewczęce majteczki. Możemy ją wykorzystać do wynajęcia osób, które pomogą nam odciągnąć uwagę lub zaciągnąć cel w konkretne miejsce.

Yandere Simulator Download PC

Download Yandere Simulator kwestie techniczne

Pobierz Instalator Yandere Simulator PC

Korzystając z Yandere Simulator Pobierz masz dostęp do pełnej wersji gry oraz wszystkich trybów. Ze względu na przygotowanie wyłącznie jednoosobowego trybu przez deweloperów, otrzymujemy tutaj niesłychanie dopracowany, a także bardzo rozbudowany tryb. Pozwala on nam na wolną i swobodną grę, a szereg dodatkowych mechanik oraz opcji rozgrywki urozmaica tytuł bardziej, niż ktokolwiek mógłby podejrzewać.

Bardzo istotną kwestią są także wymagania gry. Ze względu na dosyć zaawansowaną oprawę audiowizualną, gra będzie nieco bardziej wymagająca niż inne produkcje przygotowane na bazie technologii Unity. Jednakże, nie jest to tytuł, który zmusiłby nas do zakupu nowego sprzętu.

Co ciekawe, grafika przypominająca anime oraz bardzo dobrze przygotowane animacje sprawiają, że nawet osoby, które nie przepadają za tego typu oprawą, będą z uwagą przyglądać się wszystkim szczegółom, jakie autorzy z YandereDev przygotowali dla nas. Sprawdźcie już teraz czy warto zapoznać się z produkcją, skorzystajcie z dzisiejszego instalatora i rozpocznijcie niezwykle zaawansowaną jak na możliwości niezależnego studia przygodę.

Minimalne wymagania dla Yandere Simulator PC :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4500 2.2GHz lub AMD Athlon II X2 280
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 720 lub AMD Radeon HD 5550 512MB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11;
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Yandere Simulator PC:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4500 2.2GHz lub AMD Athlon II X2 280
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 730 lub AMD Radeon R7 240 2GB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *