Nowości Pełna Wersja

Worms WMD Download Pełna Wersja PC

Worms WMD Download

Worms WMD Pełna Wersja PC

15,73zł - 89%
Kup Grę

Worms WMD Pełna Wersja PC

Worms WMD Download Pełna Wersja PC dokładnie tak już stworzony dla was abyście się bardziej cieszyli życiem pobierzcie już teraz najnowsze Wormsy:

Seria Worms miała swoje początku już pod sam koniec XX wieku, kiedy to Worms Rally Fever zostało wydane. Twórcy ze studia Team 17 Software nie wiedzieli wtedy, że ich produkcja będzie jedną z najprzyjemniejszych gier traktującą o agresywnych robaczkach, które uwielbiają wysadzać się w powietrze. Jeżeli jesteś ciekawy jak wygląda najnowsze dzieło tego studia, lub po prostu masz ochotę zagrać w tę grę, to w takim razie pobierzgry24.pl udostępnia ci Worms WMD Download , czyli jedyny w swoim rodzaju produkt, mający na celu ułatwienie dostępu do tytułowej produkcji. Jeżeli nie jesteś pewien czy gra jest warta zachodu, to zapraszamy do zapoznania się z recenzją poniżej.

mirror-DOWNLOAD

Worms WMD Download to z pewnością instalator stworzony w celu zapewnienia rozgrywki na najwyższym poziomie. Jednak czy sama gra na to zasługuje? Worms WMD to tak jak już wspomnieliśmy dzieło studia Team 17 Software. Gra została wydana 23 Sierpnia i od chwili premiery zyskała wielu fanów na całym świecie. Początkowo gracze uważali, że tytuł spełni ich oczekiwania, ale nie spodziewali się cudów. Jednakże nowinki wprowadzone w tytule, jak i zastosowanie znanych z poprzednich części rozwiązań, sprawiły, że gra zyskała bardzo wiele w oczach nie tylko starych wyjadaczy, ale również nowych użytkowników, którzy coraz to częściej sięgają po tytuł. Elementy, które pewnie pamiętacie z poprzedniczek to przede wszystkim grafika 2D, kompletnie odświeżona, oraz przygotowana pod najnowsze konsole oraz nowoczesne komputery. Oprócz tego, gra zyskała kilka ciekawych narzędzi, które nasze robaki mogą użyć, aby wyeliminować siebie nawzajem. Mamy tu na myśli wprowadzenie pojazdów, które z pewnością poprawią jakość rozgrywki. Oprócz tego, twórcy postanowili wprowadzić funkcję ukrywania się w budynkach. Znaczy to tyle, że od teraz będziemy mogli polegać na taktykach i stosować pewne sztuczki, które pomogą nam w zwycięstwie. Oprócz wyżej wspomnianych zmian, warto również wspomnieć o grafice, która jak na grę dwu wymiarową wygląda przepięknie. Twórcy nie oszczędzali się przy tworzeniu tej gry. Z tego właśnie powodu jest ona bardzo wymagająca i może sprawić trudności niektórym komputerom, które mają już za sobą lata świetności. Jeśli nie wierzysz nam, możesz sam się przekonać jak gra wygląda dzięki dostępowi do Worms WMD Pobierz PC.

Worms WMD Download PC Worms WMD Download

Worms WMD Download PC reszta bardzo ważnych informacji oraz wymagania sprzętowe:

Według nas, gra jest zdecydowanie warta twojego czasu, ponieważ wprowadza wiele ciekawych rozwiązań, oraz została poprawiona pod prawie każdym względem. Więc jeśli uwielbiasz wysadzać wszystko w powietrze, a w dzieciństwie zabawa tymi glizdami sprawiała ci wiele przyjemności, to ten tytuł jest w sam raz dla ciebie. Jeśli nam nie wierzysz, zawsze możesz użyć Worms WMD Do Pobrania i sprawdzić, czy nasza opinia zgadza się z twoją.

Nasz instalator to przede wszystkim bardzo ładnie przygotowana aplikacja, mająca za zadanie ułatwić wam dostęp do najnowszych Wormsów. Dzięki Worms WMD Download będziesz mógł w kilka chwil otrzymać pełną wersję językową z dodanym językiem polskim! Jest to zarówno wersja z napisami, jak i dubbingowa. Oprócz oczywistych funkcji, jakie nasz instalator ma (to jest prosta instalacja, brak jakiegokolwiek limitu co do ilości pobrań, czy ograniczona dostępność), chcemy was również zapewnić, że nie musicie szukać cracków czy martwić się o klucz dostępu do gry wieloosobowej. Te dwa elementy zostały już włączone do naszej produkty. Gwarantują one najlepszą jakość instalatora, więc mamy nadzieję, że spełni wasze oczekiwania.

Worms WMD Pełna Wersja PC

Zanim zakończymy, chcielibyśmy udostępnić wam wymagania sprzętowe, jakie Team 17 przedstawiło. Wymagania rekomendowane poniżej mogą się jeszcze zmienić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie są one wygórowane, i wasze komputery muszą je spełnić, jeśli chcecie, aby instalator Worms WMD Pobierz PC pozwolił ci zagrać w tę grę.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5 2.5GHz (Quad-Core)
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650
 • 8 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 7 64-Bit

mirror-DOWNLOAD

 • Worms WMD Download PC
 • Worms WMD Torrent
 • Worms WMD Pełna Wersja
 • Worms WMD Do pobrania
 • Worms WMD ściagni

2 Komentarze

 • Jan 4 kwietnia 2020

  po aktywacji działa , ogólnie spoko przejrzyste i proste

 • Prezes 12 lipca 2020

  ok dostałem za darmo inna grę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *