Wolcen Lords of Mayhem Download
Nowości

Wolcen Lords of Mayhem Download PC Pobierz

Wolcen Lords of Mayhem Download PC Pobierz :

mirror-DOWNLOAD

Instalator Wolcen Lords of Mayhem Download PC to najnowsze dzieło, które udostępniamy już dziś, na stronie pobierzgry24.pl. Jesteśmy programistami, którzy od wielu lat zajmują się przygotowaniem najnowszych i najciekawszych gier video dla naszych fanów. Z naszych usług skorzystało już wiele osób i żadna nie była zawiedziona. Jeśli zdecydujesz się zainstalować Wolcen: Lords of Mayhem z naszej strony, otrzymasz pełny dostęp do gry – zarówno do trybu dla jednego gracza, jak i trybu kooperacyjnego. Co więcej, gra dostępna jest u nas w kinowej wersji polskiej, a więc mamy do dyspozycji polskie menu oraz polskie napisy. Sprawdź już teraz grę Wolcen Lords of Mayhem Download i dowiedz się więcej o tym niesamowitym świecie!

Fabuła i co nieco o producencie

Twórcami gry są bardzo młodzi, lecz niezwykle utalentowani i doświadczeni z silnikiem gry programiści. Zrzeszeni pod szyldem Wolcen Studios, poświęcili wiele godzin na wstępny projekt, który następnie przy pomocy finansowania ze strony Kickstarter ukończyli. Gra prezentuje się niesamowicie, więc zdecydowanie zachęcamy każdego do przetestowania jej dzięki instalatorowi Wolcen Lords of Mayhem Pobierz.

Fabuła to ogromna zaleta gry. Wcielamy się w niej w postać płci męskiej bądź żeńskiej (w zależności od wyboru gracza), która została uratowana przez legendarnego generała Geralda Heimlocka. Zainspirowani bohaterstwem oraz samą osobą, główny protagonista oraz dwaj przyjaciele dołączają do akademii wojskowej.

Po długim szkoleniu dołączają do jednej z wojen, jakie ich republika prowadzi. Jednakże, podczas oblężenia jednego z miast, dochodzi do tragicznych wydarzeń. Niemalże całe miasto zostało zniszczone przez podziemne istoty. Oprócz tego, na innym froncie formuje się nowy przeciwnik, który pragnie przywrócić władzę swojemu księciu. Naszym zadaniem będzie pokonać wszystkich przeciwników i nie dopuścić do upadku Republiki.

Rozgrywka

Gra to w głównej mierze klasyczne odwzorowanie produkcji typu hack’and’slash. Oznacza to, że za pomocą myszki będziemy walczyć z przeciwnikami, którzy hordami będą nas atakować. Gra czerpie garściami z innych tytułów RPG. Oznacza to, że bez najmniejszych problemów znajdziemy tutaj klasyczne rozwiązania. Co ciekawe, twórcy postanowili zaskoczyć graczy poprzez wprowadzenie wielu unikalnych i niewidzianych wcześniej rozwiązań.

Przede wszystkim nie uświadczymy tutaj standardowego jak na ten gatunek rozwoju postaci. Zamiast drzewka umiejętności i specjalizacji, które ograniczają nasz rozwój, Wolcen Studios przygotowało dla nas specjalną obrotową tarczę, na której znalazły się pasywne umiejętności. Oznacza to, że możemy łączyć ze sobą umiejętności pochodzące z innych kategorii i stworzyć idealną postać bez najmniejszych problemów.

Korzystając z Wolcen Lords of Mayhem Pobierz PC będziecie mogli nie tylko sprawdzić nowy sposób rozwijania postaci, ale także sprawdzicie niezwykle ciekawy system asymetrycznej zbroi, który jeszcze bardziej rozwinie zmysł taktyczny i zmusi nas do myślenia. Wszystkie te dodatki sprawiają, że gra jest niesamowicie wciągająca i warta naszej uwagi.

Wolcen Lords of Mayhem Download PC Pobierz Tryby gry :

W Wolcen: Lords of Mayhem mamy do dyspozycji dwa tryby gry. Pierwszy to zwykła kampania, ze scenariuszem oraz rozgrywką lokalną przeznaczoną dla jednej osoby. To tam poznamy historię krainy, na której przyjdzie nam się mierzyć oraz będziemy walczyć z wyżej wspomnianymi siłami ciemności.

Autorzy udostępnili nam także możliwość grania przez Internet. Drugim trybem jest więc tryb kooperacji. W nim będziemy musieli współpracować z innymi graczami, aby jak najszybciej osiągnąć sukces. Co ciekawe, twórcy wymagają od nas stworzenia dwóch oddzielnych postaci, aby móc w nich grać.

Kwestie techniczne

Grafika w grze to kolejna zaleta produkcji. Tytuł wyposażony został w silnik CryEngine 3, który to odpowiedzialny jest za niesamowicie dopracowaną i realistyczną grafikę. Całość przedstawiona została w nieco mroczny sposób, co tylko nadaje tytułowi niejakiej wrogości.

Warto jednak pamiętać, że jak na grę crowdfundingową, jest to bardzo doprecyzowana oraz szczególnie zaprojektowana produkcja. Wolcen Lords of Mayhem Pełna Wersja pozwoli wam przetestować grę, dzięki czemu będziecie wiedzieli czy wasze komputery będą w stanie ją uruchomić. Przed pobraniem warto jednak zapoznać się z deklarowanymi przez producenta wymaganiami gry.

Wymagania minimalne dla Wolcen Lords of Mayhem Torrent:

 • Procesor Intel Core i5-4570T 2.9GHz lub AMD FX-6100
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 Ti lub AMD Radeon HD 6850
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4770S 4-Core 3.1GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon HD 7970
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Wolcen Lords of Mayhem Download PC
 • Wolcen Lords of Mayhem Pełna Wersja
 • Wolcen Lords of Mayhem Pobierz
 • Wolcen Lords of Mayhem PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *