Pozostałe Strategiczne

Warcraft III Download PC – Pełna Wersja – Recenzja + Dodatek

Warcraft III Download PC - Pełna Wersja - Recenzja + Dodatek

Warcraft III Download PC – Pełna Wersja – Recenzja + Dodatek grę pobieramy z mirrorów poniżej również dostępny jest tam dodatek do gry Frozen Throne :

mirror-DOWNLOAD

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 5MB + 3.04GB
Release: Blizzard
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

Drodzy fani Warcrafta, gotowy na polską, kinową wersję gry? Warcraft III Download PC to świetna produkcja, która oferuje nam instalator pełnej wersji gry ze wszystkimi dodatkami wymagającymi poprawnego uruchomienia tytułu. Gra, którą za moment przetestujecie, przygotowana została ponad 15 lat temu i dziś uważana jest za kultową. Jest to niewątpliwie klasyk gier z gatunku RTS, czyli strategii czasu rzeczywistego. Naszym zadaniem było stworzenie odpowiedniego cracka oraz plików asystujących, dzięki czemu uruchomienie gry nie zajmie więcej niż kilka minut! Dzięki zautomatyzowaniu procesu instalacji oraz internetowego dostępu do plików instalacyjnych, gra zostanie dostarczona na wasze komputery w dosłownie kilka chwil! Jeśli nie wierzycie, zapoznajcie się z linkami Warcraft III Download  już dziś a przekonacie się, że wszystkie usługi, z których pobierzgry24.pl jest znana, są prawdziwe i rzeczywiście możemy dostarczyć wam wszystkiego, czego tak naprawdę chcecie!

Fabuła gry

Gra wyprodukowana przez Blizzard Entertainment miała swoją premierę w 2002 roku i wciąż jest niezwykle grywalną produkcją. Autorzy przenoszą nas do fantastycznego świata, gdzie wcielamy się w dowódcę jednej z czterech dostępnych nacji. Konflikt pomiędzy ludźmi, nieumarłymi, orkami, a mrocznymi elfami rozgorzał na dobre i tylko my jesteśmy w stanie go zakończyć. Wciel się w jedną z przedstawionych powyżej nacji, wybierz swoje unikatowe jednostki i rusz do boju. Scenariusz w grze oferuje nam bardzo wiele zwrotów akcji oraz interesujących rozwiązań, a początkowe misje zapoznają nas z mechaniką oraz rodzajem rozgrywki, jaki dominuje w tytule. Jeśli chciałbyś kontrolować jedną z nacji i doprowadzić do ich triumfu w wojnie, to zachęcamy was do przetestowania Warcraft 3 Download już dziś!

Mechanika gry

Gra miała swoją premierę już jakiś czas temu, lecz to nie oznacza, że mechanika zastosowana w tym tytule jest przedawniona. Wręcz przeciwnie – Warcraft to seria, która zapoczątkowała jedną z najpopularniejszych podkategorii, jeśli mowa o grach strategicznych. Gra ta skupia się na rozgrywce w czasie rzeczywistym, gdzie rozbudowujemy bazę, rekrutujemy jednostki, a następnie walczymy nimi z naszymi przeciwnikami. Dzięki Warcraft III Download będziecie mogli wcielić się w dowódcę każdej nacji. Orkowie, mroczne elfy, ludzie, czy nieumarli – każda z ras charakteryzuje się własnymi, unikatowymi jednostkami oraz czarami. Oznacza to, że możemy wykorzystywać różne taktyki i sposoby rozgrywki, aby zdominować przeciwnika. Oprócz tego, w grze znajdziemy bohaterów – specjalne jednostki, które mogą zdobywać punkty doświadczenia oraz rozwijać się wraz z progresem gry. Bohaterowie są o wiele silniejsi niż przeciętna jednostka. Mogą również korzystać z magii i kontrolować żywioły przyrody, a nawet wspierać jednostki danej nacji.

Warcraft III Download PC Warcraft III Recenzja

Tryby gry

Warcraft 3 Download to instalator, który zagwarantuje wam pełną wersję gry, a co za tym idzie wszystkie tryby gry oraz wszystkie funkcje i dodatkowe opcje. Oznacza to, że otrzymaliśmy dwa tryby gry – jednoosobowy oraz wieloosobowy. W trybie solo, skupiamy się na wykonywaniu zadań oraz przechodzeniu fabularnego trybu, tak zwanej kampanii. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, to mamy tutaj widoczny podział na trzy różne możliwości – pierwsza opcja to gra drużynowa, gdzie walczymy z sojusznikami przeciwko graczom – czy to komputerowym czy prawdziwym. Oprócz tego, możemy również grać w trybach zadaniowych. Tam, głównym zadaniem jest wykonanie jak najwięcej zadań. Nie zapomnijmy również o konkurencyjnych grach, gdzie toczymy pojedynki jeden na jednego przeciwko innym graczom! Jeśli chciałbyś sprawdzić się we wszystkich trybach, skorzystaj z Warcraft 3 Pobierz PC już dziś!

Warcraft III

Kwestie techniczne

Gra w swoim okresie charakteryzowała się niesamowitą grafiką, która dostarczona została przy pomocy wysoce zaawansowanego silnika graficznego. Umożliwił on nie tylko wyświetlenie grafiki trójwymiarowej, ale również włączenie gry w wysokiej rozdzielczości, co było niezwykle ważnym dodatkiem. W dzisiejszych czasach nie jest to oczywiście nic nadzwyczajnego, tak wiec każdy sprzęt powinien poradzić sobie z uruchomieniem tego tytułu. Pomimo to, zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami zarówno minimalnymi, jak i rekomendowanymi, aby sprawdzić jak kiedyś wyglądały wymagania w grze.

Minimalne wymagania Warcraft 3 Download PC :

– Procesor o częstotliwości 1 GHz;

– Karta graficzna z obsługą rozdzielczości 800 x 600;

– Pamięć RAM 256 MB

– System operacyjny Windows XP 32 bitowy

– Kompatybilność z DirectX

– 1.3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Pentium 4 2.0GHz lub AMD Athlon XP 1800+

– Karta graficzna NVidia GeForce 8200 lub AMD Radeon X1050

– Pamięć RAM 500 MB

– System operacyjny Windows XP 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 1.3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Warcraft III Download PC
  • Warcraft III Pełna Wersja
  • Warcraft III Torrent
  • Warcraft III Dodatek
  • Download Warcraft III Pełna Wersja

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *