Warcraft 3 Reforged Download
Nowości Pełna Wersja Strategiczne

Warcraft 3 Reforged Download PC – Pełna Wersja – Recenzja PL

Warcraft 3 Reforged Download PC jedna z najlepszych gier powraca w wersji zremasterowanej , zobacz na nowo świat Warcraft poniżej :

mirror-DOWNLOAD
Warcraft 3 Reforged Download

Warcraft 3 Reforged Download PC w końcu dostępny! Dzisiaj panie i panowie chcielibyśmy przedstawić wam na pobierzgry24.pl najnowsze oprogramowanie instalacyjne naszego autorstwa. Jesteśmy zespołem programistów, w który skład wchodzą jedynie osoby kompetentne, z doświadczeniem i z odpowiednimi kwalifikacjami. Z tego właśnie powodu jesteśmy przekonani, że instalator, z którym za moment się zapoznacie, spełni wasze oczekiwania i dostarczy wam tego, czego wszyscy pragną. Mowa tutaj o najnowszej grze umiejscowionej w jednym z najbardziej fascynujących światów fantastycznych – Warcraft. Warcraft 3 Reforged to zremasterowana wersja gry, która przygotowana została od podstaw. Instalator Warcraft 3 Reforged Download oferuje dostęp do pełnej, kompletnie odblokowanej wersji gry. Oznacza to, że będziecie mogli w bezproblemowy sposób zaangażować się w świecie przygotowanym przez znanych i cenionych autorów. Zapoznaj się z instalatorem oraz również z grą!

Warcraft 3 Reforged Download
Warcraft 3 Reforged Download PC

Warcraft 3 Reforged Download Fabuła gry, producent :

mirror-DOWNLOAD

Activision Blizzard to jedna z najpopularniejszych firm, która od wielu lat zajmuje się najbardziej lubianymi i szanowanymi seriami gier. W ostatnim czasie na targach twórcy zapowiedzieli powrót klasyka gatunku gier RTS, czyli strategii w czasie rzeczywistym. Mowa oczywiście o grze Warcraft 3. Fabuła gry Warcraft 3 Reforged nie odbiega od tej, którą znaliśmy w grach wydanych ponad dwie dekady temu. Jest to oczywiście spowodowane bardzo prostym faktem – gra nie jest nową, czwartą odsłoną, lecz odświeżoną wersją trzeciej części. Oznacza to że po raz kolejny będziemy mogli odwiedzić znajome postacie i raz jeszcze wziąć udział w niezwykłych bitwach oraz zagłębiać się w historię różnych ras – w tym rasy orków, ludzi, nieumarłych, czy nocnych elfów. Przetestuj grę przy pomocy Warcraft 3 Reforged Download PL i sprawdź już dziś jak się prezentuje!

Mechanika gry

Pod względem mechaniki Warcraft 3 Reforged prezentuje się w sposób znany wielu fanom tego rodzaju gry. Jak już wspomnieliśmy, jest to gra typu RTS, czyli strategia czasu rzeczywistego. Oznacza to, że nie znajdziemy tutaj podziału na tury i nieograniczonego czasu. Rozwijanie wioski, szkolenie jednostek, konstruowanie nowych budynków czy walki z przeciwnikami odbywają się w rzeczywistym czasie.

Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja PC
Warcraft 3 Reforged Recenzja

Jeżeli chodzi o widok, to standardowo otrzymaliśmy tutaj widok izometryczny, znany również widokiem 2.5D. Innymi słowy, grę obserwujemy z góry pod kątem, oglądając poczynania jednostek wygenerowanych trójwymiarowo. Standardowo dla serii, gracz będzie budował bazy i rozwijał je, a następnie rekrutował jednostki do walki z przeciwnikami. Oczywiście nie zapomniano o zmianach, dzięki czemu gra jest o wiele bardziej zbalansowana. Sprawdź już teraz czy wciąż pamiętasz mechanikę gry i dowiedz się wszystkiego o tytule zanim skorzystasz z Warcraft 3 Reforged Pobierz PC !

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Korzystając z Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja PC masz dostęp do pełnej wersji gry, bez martwienia się o jakiekolwiek ograniczenia. W przypadku remasterowanej wersji Warcraft 3, Wartym odnotowania jest fakt, że gra posiada możliwość rozgrywki internetowej. Dzięki temu będziemy mogli zagrać z naszymi przyjaciółmi i obserwować ich poczynania. Oczywiście następnie możliwym będzie walczyć z innymi lub współpracować, aby pokonać silniejszego wroga. To wszystko umożliwia nam grę na najwyższym poziomie tak długo jak tylko mamy na to ochotę! Autorzy upewnili się, że gra została tak zoptymalizowana i tak zaprogramowana, że bez problemu można połączyć się w grach sieciowych z posiadaczami zwykłej, dwudziestoletniej wersji gry. Dzięki temu możliwe będzie współistnienie dwóch światów gry oraz wykorzystanie modów oraz kreatorów map, które dostępne były już ponad dwie dekady temu.

Tworząc instalator Warcraft 3 Reforged Download nie zapomnieliśmy oczywiście o trybie jednoosobowym, który gwarantuje pełną kampanię z niesamowitą historią, którą sami będziemy mogli doświadczyć!

Kwestie techniczne

Tworząc Warcrafta 3 Reforged autorzy pamiętali oczywiście o wyżej wspomnianej komaptybilności. Z tego względu wycisnęli ostatnie soki z silnika graficznego użytego w oryginale, pozwalając graczom na niezwykle widowiskową rozgrywkę i optymalne wymagania. Zanim jednak skorzystasz z Warcraft 3 Reforged Download PC, sprawdź wymagania!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Pentium D 805 2.67GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6800 GT lub AMD Radeon HD 3650
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win 7 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E7400 2.80GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 8600 GTS 512MB lub AMD Radeon HD 2600 Pro
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Warcraft 3 Reforged Download PC
 • Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja
 • Warcraft 3 Reforged Pobierz
 • Warcraft 3 Reforged Recenzja
 • Download Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja PC

3 Komentarze

 • blizzard 5 lutego 2020

  ogolnie to samo co warcraft 3 – pobieranie ok ale gra to co blizzard zrobił to wstyd.

 • dadad 24 marca 2020

  ten warcraft jest głupi 🙁

 • Czars 6 czerwca 2020

  gra jak gra , nic nowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *