Wanted Dead PC
Pełna Wersja RPG

Wanted Dead Download PC – Pobierz Grę

Wanted Dead Download PC – Pobierz Grę

Dead Space Remake - Mirror
Wanted Dead Download PC - Pobierz Grę

Twórcy slasherów jak zwykle są w stanie zaskoczyć nas dużą ilością krwi oraz przemocy na ekranie, która wydaje się stałym elementem tego typu gier, bez którego tak naprawdę nie można byłoby mówić o prawdziwej akcji. Na pewno Wanted: Dead Download , jesteśmy w stanie dzisiaj zaliczyć do tego typu gier jak Devil May Cry czy też wiele innych znanych slasherów, które słyną z akcji, jaka często ma miejsce na ekranie. W tym wypadku nie jest inaczej dlatego też doświadczeni twórcy mający wiedzę i umiejętności postarali się, aby gra Wanted: Dead Pobierz, spełniła oczekiwania współczesnego gracza. Można powiedzieć, że jest dobrze, ale mocno nierówno, zwłaszcza jeśli nie lubimy liniowych lokacji, do których wiedzie tylko jedna główna ścieżka i nie mamy praktycznie żadnej możliwości swobody, jednak w tym wypadku nie jest to wada, ponieważ mamy do czynienia z prawdziwym slashem gdzie bardziej od eksploracji liczy się ogólna rozwałka, a ta została zrealizowana w mistrzowski sposób.

Zamknięte lokacje i korytarzowa struktura poziomów.

Z pewnością brak otwartego świata nie jest wadą dla wielu graczy, zwłaszcza jeśli lubimy klimatyczne lokacje mocno kojarzące się z futurystycznym Hongkongiem, co z pewnością już samo w sobie jest ciekawą wizytówką, którą jest w stanie zaprezentować nam ta wspomniana produkcja. Sama rozgrywka jak można się domyślać, również nie należy do najłatwiejszych, dlatego też poświęcimy sporo czasu na opanowanie walki tak, aby dawać sobie z nią radę nawet na wyższych poziomach trudności. Można powiedzieć, że w grze Wanted Dead Pełna Wersja, mamy do czynienia z kilkoma różnymi poziomami trudności jednak warto zwrócić uwagę, że nawet na poziomie normalnym zdarzają się takie sekwencje gry, które wyraźnie są trudniejsze od innych lokacji, co sprawia, że wspomniany poziom trudności jest mocno nierówny i często zdarzają się walki, w których mamy naprawdę nikłe szanse na przeżycie.

Wanted Dead Download
Wanted Dead Pobierz

Wymagające kill roomy.

Oczywiście jest to zauważalne zwłaszcza wtedy gdy w niektórych lokacjach idzie nam wyjątkowo dobrze, a nagle przechodząc do kolejnego pomieszczenia, poziom momentalnie wzrasta i taki kill room jest trudny do zaliczenia. Na pewno osoby, które lubią wyższy poziom trudności, nie będą narzekać, zwłaszcza że odrobina zręczności wystarczy, aby poradzić sobie z każdą przeciwnością losu, jaka spotka nas w trakcie gry. Należy dodać, że w grze Wanted Dead Download PC , wcielamy się bezpośrednio w rolę kobiecą, a dokładnie naszą protagonistką zostaje, była osadzona Hanna Stone, która w dużym stopniu trafiła do więzienia za niesubordynację i inne zbrodnie wojenne. Warto podkreślić, że gracz wcielający się we wspomnianą postać otrzymuje szansę dołączenia do elitarnego oddziału policji, zajmującego się szczególnie trudnymi sprawami co jest zauważalne już w samej rozgrywce, gdy stajemy przed pierwszymi wyzwaniami.

Mała liczba poziomów do zaliczenia.

Jeśli chodzi o lokację w grze Wanted Dead Pobierz, to jest naprawdę ciekawie, ale jedyną wadą, jaką jesteśmy w stanie zaobserwować to jedynie pięć dłuższych poziomów, które jesteśmy w stanie przejść w ciągu kilku godzin, zwłaszcza jeśli mamy odpowiednią sprawność palców i jesteśmy w stanie poradzić sobie szybko z licznymi przeciwnikami, którzy pojawią się na ekranie. W ten sposób główny wątek fabularny jesteśmy w stanie zaliczyć w ciągu kilkunastu godzin, co wydaje się nieco zbyt krótkim czasem, zważywszy na fakt, że gra nie oferuje nam zbyt wiele zawartości oprócz kilku mini gierek, które znajdziemy na komisariacie. To zdecydowanie może nie wystarczyć, zwłaszcza że gra jest praktycznie na jedno przejście i te kilkanaście różnych zwrotów akcji w trakcie gry, jakie zaobserwujemy w fabule, może okazać się niewystarczające dla osób, które lubią spędzać w grach tygodnie, a nawet miesiące.

Wanted Dead Download PC – Pobierz Grę Historia protagonistki wraz z retrospekcjami.

Trzeba przyznać, że na plus jest również fakt, że w grze mamy do dyspozycji ciekawą drużynę składającą się z różnych osobowości gdzie Hannah nie wyróżnia się tak bardzo, jak niektórzy jej członkowie. Oczywiście, jeśli dobrze zapoznamy się z historią głównej bohaterki, to z pewnością jesteśmy w stanie skutecznie wcielić się w tę postać i rzeczywiście gra sprawia nam w o wiele więcej satysfakcji, zwłaszcza jeśli zwrócimy uwagę na różnego rodzaju historie w formie retrospekcji, które starają się w wymowny sposób mówić o przeszłości naszej głównej protagonistki. W ten sposób jesteśmy w stanie zrozumieć jej motywacje, co z pewnością pozwala nam lepiej utożsamić się z główną postacią i po prostu poprawić w ten sposób odbiór całej gry. Na pewno gra Wanted Dead Download , może być dzisiaj kojarzona też z dobrym soundtrackiem, który szczególnie wyróżnia się i jest zauważalny w momencie, gdy dochodzi do dynamicznego starcia, wówczas muzyka potrafi zmienić swoje rytmy tak, aby idealnie podkreślić, to co dzieje się na ekranie. Można powiedzieć, że to jeden z głównych elementów, który jeszcze bardziej zachęca nas do tego, abyśmy spędzili chwilę czasu podczas samej gry.

Wanted Dead Pełna Wersja
Wanted Dead Gra za darmo

Mała różnorodność szeregowych przeciwników.

Na pewno gra Wanted: Dead Torrent , nie wyróżnia się aż tak, szczególnie jeśli chodzi o typy przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, ponieważ jest ich zaledwie garstka a większość z nich to zwyczajne klony, które mordujemy setkach jak nie tysiącach. Tak samo sprawa ma się w przypadku większych przeciwników, których uświadczymy tutaj zaledwie kilku, jednak mimo wszystko zostali oni przygotowani w odpowiedni sposób i mocno się wyróżniają na placu boju, posiadając własne unikalne ataki oraz wiele innych dodatkowych elementów, które mogą nas zaskoczyć bezpośrednio podczas walki. Jeśli zaś chodzi o oprawę wizualną to gra Wanted Dead Pełna Wersja, prezentuje się poprawnie, dając nam do dyspozycji nietypowe połączenie graficzne, jednak mimo wszystko wyróżnia się to wszystko we właściwy sposób, zwłaszcza jeśli zwrócimy uwagę na lokacje, w których przyjdzie nam mierzyć się z wieloma przeciwnikami, wówczas wtedy nie zwracamy uwagę na niektóre niedogodności, choć trzeba przyznać, że oświetlenie w grze prezentuje się dobrze.

Wanted Dead Download PC Soczysty gameplay robi wrażenie.

Wanted Dead - Mirror

Na pewno wymagający i solidny gameplay to jedna z najważniejszych zalet, jaka odgrywa tutaj szczególną rolę, zwłaszcza że mamy do czynienia ze slasherem, w którym to właśnie ciosy kończące oraz efektowne spowolnienie czasu odgrywa większą rolę niż wiele innych elementów, na które zwracalibyśmy uwagę. Jakby nie patrzeć niektóre mini gry mogą być potraktowane, jako nietypowa zawartość jednak jest ich zdecydowanie mało, abyśmy mogli poświęcić im co najmniej kilka godzin. Warto zauważyć, że nasza główna bohaterka posiada broń białą, którą jest w stanie odcinać kończyny, a także prowadzić do istnej dekapitacji przeciwnika co z pewnością jest bardzo widowiskowe i krwawe. Na pewno możliwość połączenia walki bronią białą z możliwością użycia broni palnej wydaje się tutaj świetnym wyjściem, zwłaszcza że w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć ciekawe kombinacje ataków, które mogą w dużym stopniu wyrządzić poważną szkodę dla naszych przeciwników.

Prawdziwy slasher dla fanów gatunku.

Tak więc patrząc na pryzmat rozgrywki mamy tutaj do czynienia z prawdziwym slasherem, który nie boi się pokazywać krew na ekranie oraz wiele innych brutalnych momentów co sprawia, że osoby lubiące tego typu klimaty na pewno będą świetnie się bawić przy tej rozgrywce. Sama gra jest warta uwagi, zwłaszcza jeśli brakuje nam walki z setką przeciwników na ekranie, to z pewnością gra jest w stanie dać nam to, czego oczekujemy od tego gatunku gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *