Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Akcji Pełna Wersja

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download – Pobierz

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download - Pobierz

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download – Pobierz

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei - Mirror

Przygody Nathana początkowo miały zakończyć się Efektownej trylogii, która miała być zwieńczeniem przygód tego awanturniczego archeologa. Trzeba jednak przyznać, że wraz z popularnością gry rosły także oczekiwania graczy, którzy po latach w końcu doczekali się, czwartej części przygód o podtytule Kres Złodzieja można powiedzieć, że oprócz tego twórcy zaprezentowali również dodatek, który trzymał poziom części 4 i nic dziwnego, że teraz po wielu latach w końcu wielu graczy doczekało się edycji gry, na PC a całość składa się z obu wspomnianych części. Tak więc Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download to przede wszystkim idealna składanka dostępna za darmo, dlatego też warto zainteresować się tego typu produkcja, aby, zrozumieć, w czym tkwi największa siła Uncharted.

Wspaniała wirtualna przygoda.

Mowa tutaj oczywiście odświeżonych wersjach gry, które doczekały, się solidnych zmian graficznych co niewątpliwie pozwoliło dostosować oprawę wizualną do nowoczesnych standardów. Jest to krok we właściwą stronę, ponieważ sama gra oferuje nam przede wszystkim znaną i lubianą historię, która nie została w żaden sposób zmieniona. Nadal więc mamy do czynienia z tą zwartą opowieścią, której przejście zajmie nam do 15 godzin włącznie. Z dodatkiem cała zabawa może potrwać nawet do 25 godzin lub i więcej w zależności od tego, jak dokładnie będziemy przechodzić owe produkcje. Osoby lubiące maksować gry w świecie Uncharted będą bawić gracza, co najmniej przez ponad 40 godzin co z pewnością jest, dobrym wynikiem zważywszy na fakt, że mamy tutaj do czynienia z grą typowo sensacyjną. Wiele elementów akcji i różnego rodzaju efektownych działań to z pewnością trzymające w napięciu dzieło, które mimo wszystko jest prawdziwym arcydziełem pod każdym względem. Z pewnością fabuła to podstawa gry Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Pobierz , którą możemy pobrać tutaj, aby, już teraz zapoznać się z tym, co ma nam do zaprezentowania wspomniane Uncharted.

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download
Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Pobierz

Najlepsza historia z całej serii.

Powracający brat Nathana Sam oraz ciekawostki związane ze skarbem piratów Jest to nic innego jak zapowiedź wielu ciekawych wydarzeń, które mimo wszystko mają swoje późniejsze znaczenie w kulminacyjnym finale, który jest naprawdę pełen akcji oraz niespodziewanych zwrotów sytuacji. Nic więc dziwnego, że obraz gry wydanej w formie remastera jest czymś bardzo interesującym, zwłaszcza jeśli mówimy o poprawionych cieniach, które są wyraźnie o wiele bardziej wygładzone niż w stosunku do w wersji oryginalnej. Można więc powiedzieć, że mimo wszystko sama historia nie opiera się tylko i wyłącznie na strzelaniu, ale także na wielu elementach zręcznościowych, gdzie Nathan musi, wykazać się niezwykłą zręcznością wspinają się na kolejne elementy skały czy też w wiele innych miejsc. Jest to nic innego jak recepta na świetną grę przygodową, z czego Uncharted przecież słynie. Jakby nie patrzeć dodatek jest również emocjonujący pomimo faktu, że nie kierujemy tam już samym Natanem. Mimo to stanowi, to właściwe uzupełnienie całej kolekcji co w tym wypadku wydaje się uzasadnioną kwestią. Jednego możemy być pewni to już ostatnia gra, gdzie bohaterem jest Nathan Drake, dlatego jest to doskonała okazja do tego, aby już teraz zapoznać się Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download PC i po prostu dać się pochłonąć tej świetnej historii.

Odświeżona oprawa graficzna budzi podziw.

Jak się okazuje Pod wieloma względami Remastered oferuje przede wszystkim lepszą grafikę oraz większą liczbę klatek, na sekundę wartości dochodzą nawet do poziomu 120 klatek, co oznacza, że sama gra mocno zyskuje na dynamice, przez co kolejne sceny są w stanie wybrzmieć o wiele lepiej niż w przypadku dobrego oryginału. Można więc powiedzieć, że jakościowo wypada to naprawdę dobrze dlatego też nic dziwnego, że takie podbicie grafiki do rozdzielczości 4 k sprawia, że sam Uncharted jest o wiele bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to więc konkretne rozwiązanie techniczne, które mimo wszystko jest, bardzo widoczne podczas samej gry dlatego też technicznie gra stanowi arcydzieło, od którego powinni uczuć się twórcy gier, jak należy tworzyć dzieła kultowe, Bo przecież Uncharted jesteśmy w stanie zaliczyć do takiego grona nielicznych gier prawie że idealny pod każdym względem. Z pewnością dzięki poprawie grafiki także aspekty wizualne, mogą w końcu równie dobrze prezentować się na chwilę obecną. Nie da się ukryć, że poziom ten może spokojnie konkurować z najlepszymi grami ostatnich lat, więc to też pokazuje, jak bardzo jest to istotna zmiana w oprawie, która przecież równie dobrze była topowa, jak na swoje czasy. Tak więc dzisiaj Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Torrent gra dostępna w pełni za darmo i w swojej najlepszej oprawie graficznej, to z pewnością dobry wybór dla wielu graczy, którzy poszukują ciekawych gier przygodowych nastawionych na zwiedzanie grobowców. Z pewnością ten element gry jest tutaj dopracowany i dlatego też w wielu miejscach, gra na tym autentycznie zyskuje, przedstawiając wiernie wyglądający świat przedstawiony.

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download – Pobierz Większa szczegółowość obiektów.

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei - Mirror

Można powiedzieć, że obecne w odświeżonej edycji gry zwiększone odległości rysowania terenu sprawiają, że gra wydaje się większa, gdyż z oddali jesteśmy w stanie zauważyć, znacznie więcej istotnych szczegółów. To właśnie sprawia, że immersja gry jest utrzymana na wysokim poziomie. Nic więc dziwnego, że lekkie modyfikacje oświetlenia sprawiły, że Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Do Pobrania jest zdecydowanie jaśniejsza od swojej pierwotnej wersji, przez co wiele szczegółów jest widocznych od razu. Jeśli już chcemy zagrać we wspomnianą grę, to z pewnością warto sięgnąć od razu po najlepszą edycję wraz ze wspomnianym dodatkiem.

Zmiany w udźwiękowieniu otoczenia.

Można powiedzieć, że same zmiany wizualne to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania Uncharted. Oprócz tego możemy podziwiać także zmiany w warstwie audio wizualnej. Wiele momentów, gdzie słyszalne są wybuchy czy też zbliżająca się armia przeciwników pozwalają jasno określić wszystkie nawet najmniej słyszalne dźwięki. Oczywiście jest to zasługa wykorzystania przestrzennego dźwięku, który bardzo mocno zyskuje zwłaszcza w takim konkretnym wydaniu. Warto też zauważyć, że mimo poprawy grafiki nadal możemy uzyskać płynną jakość i to w każdym z wariantów graficznych. Trochę nie dobrze, że twórcy nie zdecydowali się na tak zwaną dynamiczną rozdzielczość, ale duża liczba opcji graficznych faktycznie sprawia, że ten element aż tak bardzo nie doskwiera samej grze. Oczywiście nie zdecydowano się również na implementację trybu multiplayer, co akurat może być również minusem dla niektórych graczy, jednak cała otoczka i historia gry w zupełności wystarczą, aby brak takiego dodatkowego modułu rozgrywki dało się wybaczyć.

To nadal ten sam Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Download

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Pełna Wersja
Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Za Darmo

W końcu ten tryb nie wyróżniał się znacznie od innych gier tego typu, dlatego też jego brak nie jest aż tak odczuwalny. Zamiast tego skupiono się na aspektach technicznych, co jest szczególnie widoczne w wielu rozległych terenach, gdzie możemy zatrzymać się i podziwiać widoki. Warto więc z całą pewnością wrócić do przygód Nathana ten ostatni raz, zwłaszcza że lepszej okazji, aby zagrać w Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei Pobierz już na pewno nie będzie. Jest to więc dobra chwila na to, aby pobrać grę na komputery osobiste i przekonać się jak duży jest, wspomniany przeskok graficzny względem oryginału co jest dobrą rekomendacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *