Pełna Wersja Strategiczne

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC – Pełna Wersja – Recenzja Gry

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC - Pełna Wersja - Recenzja Gry

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC – Pełna Wersja – Recenzja Gry :

mirror-DOWNLOAD

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC  to instalator do strategii czasu rzeczywistego. Instalator ten gwarantuje dostęp do pełnej wersji gry, która swoją premierę miała 2014 roku na platformę komputerów osobistych. Instalator, o którym mowa został zaprojektowany od podstaw przez nasz zespół profesjonalistów. Działanie Twierdza Krzyżowiec 2 Download jest proste i sprowadza się do postępowania według prostych wytycznych wyświetlanych na ekranie ładowania. Gra cieszy się świetnymi opiniami, przez co została wprowadzona na platformę gier: STEAM. Aby gra została przypisana do naszego konta STEAM należy ścieżkę instalacji wybrać identyczną jak folder oprogramowania. Pozwoli nam to cieszyć się nie tylko statystykami online, ale także osiągnieciami oraz kartami kolekcjonerskimi platformy STEAM. Nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z informacjami o fabule, mechanice gry i kwestiach technicznych poniżej.

Fabuła, producent

Twierdza Krzyżowiec 2 Download to instalator naszego autorstwa, jednak gra w pełni należy do producenta, czyli FireFly Studios. Studio to powstało w 1999 roku i znane jest przede wszystkim z produkcji serii Twierdza. Gra dostępna jest w języku polskim oraz w innych takich jak np. angielski, francuski czy włoski bądź niemiecki. Twierdza to seria gier osadzona w realiach średniowiecza strategia czasu rzeczywistego. Jest to kontynuacja pierwszej części, która odniosła wielki sukces na scenie gier RTS w roku 2002. Fabuła przenosi nas do epoki krucjat, gdzie wcielamy się w dowódcę wojsk wybranej frakcji. Naszym zadaniem jest utrzymanie wojska, ludności oraz rozbudowa a także wyeliminowanie wskazanego przeciwnika i podbój całego świata.

Mechanika gry

Gra oferowana przez Twierdza Krzyżowiec 2 Pełna Wersja PC to tytuł, który stanowi usprawniona wersję pierwszej części. Podczas rozgrywki w nowej odsłonie zauważymy znacząco ulepszoną sztuczną inteligencję. Rozgrywka znacząco nie różni się od tej, jaką poznaliśmy w pierwszej części. Twórcy postarali się jednak urozmaicić grę wprowadzając nowe mapy, pułapki, jednostki oraz plany zamków. Produkcja pozwala na stawianie ogromnych zamków, które będą w stanie wytrzymać długie oblężenia, co stanowczo wpłynie na długość rozgrywki. Poszczególne frakcje dostały po 10 nowych jednostek a dodatkowo otrzymały umiejętności pasywne i aktywne, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej walczyć z przeciwnikiem. Pamiętaj jednak, ze nie tylko walka się liczy, ale także rozbudowa królestwa i pilnowanie by ludność i wojska były wyżywione i pełne optymizmu. Zadbaj także o uposażenie żołnierzy oraz fortyfikacje obronne by skutecznie odpierać ataki napastników.

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC Twierdza Krzyżowiec 2 Download

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC Tryby gry :

Gra, której dotyczy dzisiejszy artykuł, czyli Twierdza Krzyżowiec 2 to gra z wieloma możliwościami. Producent, bowiem wprowadził dla naszej uciechy kilka trybów gry. Wyróżniamy tryb dla jednego graca oraz dla wielu a także tryb kooperacji. Dwuosobowy tryb kooperacji to bardzo ciekawa forma rozgrywki, dzięki której możemy dzielić obowiązki króla z naszym znajomym. Tryb ten jest bardzo rozbudowany i lubiany przez użytkowników. Kolejny tryb, o którym wspomnieliśmy czyli tryb dla jednego gracza pozwala nam cieszyć się kampanią oraz generowanymi mapami czy scenariuszami. Walkę tutaj prowadzimy przeciwko sztucznej inteligencji. Ostatni tryb dla wielu graczy pozwala na walkę jednocześnie 4 graczom. Warto zaznaczyć, że do gry online wymagane jest stałe połączenie z Internetem.

Kwestie techniczne

Twierdza Krzyżowiec 2 Do Pobrania Twierdza Krzyżowiec 2 Recenzja

Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC prezentuje się naprawdę dobrze a gra, którą otrzymujemy jeszcze lepiej. Produkcja napędzana jest nowym, ulepszonym silnikiem graficznym. Silnik ten na tle poprzedniej części jest bardzo wydajny. Gra posiada nowy, rozbudowany system fizyki przez co rozgrywka jest realna. Warto zwrócić uwagę na ilość szczegółów postaci oraz budowli czy otoczenia. Biorąc pod uwagę Twierdze Krzyżowiec to zmiany są znaczące co poprawia komfort gry. Download Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz działa na każdym komputerze dzięki swojej kompatybilności, co do samej gry warto sprawdzić wymagania sprzętowe. Możemy je znaleźć na stronie producenta gry oraz na platformie STEAM, gdzie mamy pełny dostęp do gry. Ścieżka dźwiękowa jakiej uświadczymy w grze pomoże nam wczuć się w klimat gry i wciągnąć w średniowieczny świat.

mirror-DOWNLOAD

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 2900 XT 512MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win Xp 32
 • Kompatybilność z DirectX 9
 • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Pobierz Twierdza Krzyżowiec 2 Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E7400 2.80GHz lub AMD Athlon II X2 265
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 3850 X3
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Twierdza Krzyżowiec 2 Download PC
 • Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz PC
 • Twierdza Krzyżowiec 2 Torrent
 • Download Twierdza Krzyżowiec 2 Pełna Wersja
 • Twierdza Krzyżowiec 2 Do pobrania

1 Komentarz

 • Krzyżowiec 19 maja 2020

  dzięki za wstawkę, wszystko działa jak w opisie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *