Blog

Top Gry Redakcji – Nasza lista

Najlepsze gry do pobrania - Nasza lista

Top Gry Redakcji – Nasza lista

Gry wideo to dla wielu z nas jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Pozwalają nam one zajrzeć do wirtualnego świata i cieszyć się niesamowicie zróżnicowaną rozgrywką, a także pięknymi historiami bądź także zjawiskowym środowiskiem. To, co jednak wyróżnia tego typu gry, to przede wszystkim ogromna frajda oraz rozgrywka. Ponadczasowa rozgrywka, która nie znudzi się nawet po wielu latach. W dzisiejszym zestawieniu przedstawimy pięć niezwykle interesujących gier do zainstalowania.

Czym się kierowaliśmy podczas wyboru?

Z uwagi na to, że istnieje wiele gier do pobrania, które wyróżniają się nie tylko swoją stylistyką i gatunkiem, ale także docelową widownią, bardzo trudno było wybrać te pięć najlepszych, które spodobają się każdemu graczowi lub przynajmniej największej liczbie użytkowników. Z tego względu postanowiliśmy kierować się kilkoma kluczowymi elementami podczas wyboru, a mianowicie rozgrywką, scenariuszem oraz oprawą.

Gry do pobrania na komputer po polsku z fabułą – scenariusz

Dobrze zaprojektowana gra powinna oferować nam niezwykle wciągające środowisko. O ile niektóre gry całkowicie pozbawione są fabuły, tak twórcy w zmyślny sposób projektują każdy, nawet pomniejszy detal. Dzięki temu możemy się w produkcję wczuć oraz zrozumieć jej zasady. Co więcej, odpowiednio zaprojektowany scenariusz gry ma niezwykle istotny wpływ na naszą chęć, aby ją dokończyć bądź spróbować jeszcze raz – tylko tym razem w inny sposób.

Z tego właśnie względu pięć przedstawionych gier do pobrania na komputer po polsku to produkcje z bardzo dobrze rozwiniętym środowiskiem oraz z ciekawym scenariuszem. Co więcej, oferują nam także fascynującą i bardzo wciągającą fabułę.

Najistotniejsza część każdej gry – rozgrywka

O ile dobra fabuła i ciekawy świat są bardzo ważne, tak bez atrakcyjnej mechaniki bądź nowoczesnych rozwiązań, żadna oferta nie będzie na tyle atrakcyjna, aby wrócić do niej po czasie. Z tego właśnie względu deweloperzy gier starają się wprowadzić do ich produkcji unikalne, nigdzie indziej niespotykane elementy. To właśnie rozgrywka sprawia, że gry do pobrania na PC zaprezentowane w rankingu są tak ciekawe.

Rozgrywka może przejawiać się na wiele sposobów – bardzo wciągający i łatwy do zrozumienia, lecz ciężki do mistrzowskiego opanowania system kontroli postaci czy pojazdu. Innym przykładem może być wprowadzenie niespotykanych dotąd technologii związanych z rozwojem postaci, wioski, czy danego konta. To, co producenci dodadzą w swojej grze, zależy przede wszystkim od jej stylu i gatunku.

Strona techniczna – oprawa

Nawet jeśli gra prezentuje świetny świat, a mechanika jest bardzo interesująca i warta zgłębienia, to właśnie odpowiednia oprawa produkcji będzie czynnikiem decydującym nad sukcesem. Niekiedy gry oferują bardzo prostą, lecz dzięki temu niewymagającą oprawę graficzną. Takie twory też świętują czyli odpowiednik San Francisko, oraz Las Venturra, czyli Las Vegas. Nasz bohater przed laty uciekł z domu w poszukiwaniu lepszego życia. Gdy wraca do Los Santos po pięciu latach, okazuje się, że nic nie jest już tak jak przedtem. Jego matka została zamordowana, a sam Carl zostaje wrobiony. Naszym zadaniem jest okradać bogatych polityków, milionerów oraz gwiazdy filmowe, a następnie stanąć na czele mafii tworząc ją krok po kroku.

GTA San Andreas umożliwia nam sprawne przemieszczanie się pomiędzy wspomnianymi miastami. Możemy się poruszać bardzo sprawnie dzięki różnorodnym środkom transportu. Co więcej, kradzieże oraz włamania, których dokonujemy mogą bardzo wpłynąć na całą rozgrywkę. Dlatego też, musimy je dokładnie zaplanować, a następnie przeprowadzić. Mamy także możliwość inwestować w nieruchomości, które później będą na nas zarabiały.

Najlepsze gry do pobrania ze strony Pobierzgry24.pl

  • Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 to czwarta już odsłona serii gier wyścigowych. Tytuł został wyprodukowany przez studio Playground Games, a następnie wydany 2 października 2018 roku przez Xbox Game Studios oraz Microsoft Studio. Gra pozwala nam się wcielić w kierowcę rajdowego, a naszym celem jest wzięcie udziału w Festiwalu Horizon, który ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zostać zwycięzcą owych zawodów. Naszą postać możemy modyfikować. Mamy możliwość zmienić jego wygląd wybierając odpowiednie ubrania oraz różnorakie akcesoria. Świat gry jest światem otwartym.

W produkcji mamy dostęp do ponad 450 samochód znanych światowych producentów. Możemy je kolekcjonować, ulepszać i modyfikować zgodnie z naszymi preferencjami. Garaż, któ®y mamy do dyspozycji, oferuje nam nie tylko auta znane z ulic, ale także superauta, pojazdy terenowe, a także samochody, które w dzisiejszych czasach uchodzą już za klasyki. Co ciekawe, w produkcji może zaskoczyć nas zmiana pór roku. Forza Horizon 4 dostępna jest w dwóch trybach single oraz multiplayer.

  • Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Download
Cyberpunk 2077 Download

Cyberpunk 2077 jest to gra RPG z elementami gier akcji oraz science fiction. Tytuł został przygotowany oraz wydany przez studio CD Project RED 19 listopada 2020 roku. Owe studio jest bardzo dobrze znane z wyprodukowania kultowej serii Wiedźmin. Akcja produkcji toczy się w roku 2077 w mieście o nazwie Night City, które jest fikcyjnym miastem na północnym wybrzeżu Kalifornii. Miasto zamieszkują nie tylko bogaci, ale także ubodzy. W ich otoczeniu panuje nędza oraz wysoka przestęPCzość. Wcielamy się w postać pewnego najemnika o pseudonimie V. Co ciekawe, mamy możliwość dostosowania płci naszego bohatera, a także całego wyglądu. W ręce V wpada pewien czip, który skrywa sekret nieśmiertelności. Szybko okazuje się, że jest on w kręgu zainteresowania innych jednostek w mieście.

W trakcie rozgrywki obserwujemy otwarty świat z pespektywy pierwszej osoby. Mamy możliwość poruszania się po mieście nie tylko piechotą, ale także motocyklem lub samochodem. Co więcej, naszymi głównymi zadaniami jest eksploracja terenu oraz wykonywanie licznych misji, które zostają zlecone przez neutralne postacie. O całym przebiegu wykonywanej czynności decydujemy właśnie my. Produkcja udostępnia nam także mechanikę Braindance, która pozwala nam przeżywać wspomnienia innych osób.

Sukcesy i swoją popularnością zaskakują niejednego gracza. Większość natomiast tytułów charakteryzuje się zapierającą dech w piersiach grafiką i ścieżką dźwiękową.

Gry do pobrania pełne wersje czy demówki mają za zadanie przyciągnąć nas swoją atrakcyjnością i pokazać jak bardzo dopracowany świat gry otrzymujemy. Co więcej, właściwie stonowana grafika nadaje dziełu swoistego klimatu i niekiedy wyznacza próg wiekowy dla gry.

  • GTA V

Pierwsza gra do pobrania na PC w naszym zestawieniu to GTA V. (Grand Theft Auto V to piąta już odsłona całego cyklu gier akcji z elementami gangsterskimi. Tytuł został przygotowany oraz wydany przez studio Rockstars Games 17 września 2013 roku. Wspomniane studio znane jest z produkcji poprzednich części cyklu, a także z innych gier, takich jak Red Dead oraz Max Payne. Cała akcja GTA V toczy się w mieście Los Santos, które wzorowane jest na Los Angeles. Były rabuś o imieniu Michael nakrywa swoją żonę na zdradzie, a następnie niszczy willę jej kochanka. Wychodzi jednak na jaw, iż należała ona to jednego z baronów narkotykowych. Michael musi powrócić do swojej dawnej działalności, a dołączają co niego Trevor Philips oraz Franklin.

GTA V pozwala nam na kierowanie wszystkimi trzema postaciami, między którymi możemy się przełączać w dowolnym momencie. Naszym głównym zadaniem w grze jest wzięcie udziału w różnorodnych misjach oraz zadaniach, z których większość opiera się na napadach i rabunkach. Wykonanie zleconych czynności równa się oczywiście ze zdobyciem pieniędzy oraz innych kosztowności, którymi możemy płacić w miejscowych sklepach. Produkcja udostępnia nam dwa tryby gry: single oparty na wyżej wspomnianej fabule oraz multiplayer umożliwiający nam stanie na czele mafii.

  • Heroes 3 HD

Heroes of Might & Magic 3: HD Edition jest odświeżoną odsłoną legendarnego cyklu Heroes of Might and Magic. Została ona przygotowana, aby uczcić 15 rocznicę wydania owej gry. Produkcja została wydana 29 stycznia 2015 roku przez studio Ubisoft. Jest to gra turowa z elementami fantasy oraz RPG. Naszym głównym zadaniem w HD Edition jest eksplorowanie krain, które zaskakują swą magią. Co więcej, kierujemy postaciami, które mają za zadanie prowadzić całą armię do walki. Są one złożone z przeróżnych stworzeń rodem z mitologii. Musimy na każdym kroku dążyć do rozwijania naszych umiejętności, gromadzenie różnorakich zasobów oraz artefaktów, ale przede wszystkim zdobywać oraz rozbudowywać nasze miasta.

Gra urozmaicona jest edytorem map, siedmioma kampaniami fabularnymi, a także trybem potyczek. Warto również nadmienić, iż nowa edycja może pochwalić się odświeżoną grafiką. Elementy gry są przedstawione w większej rozdzielczości, przez co są one bardziej wyraziste. Produkcja zadbała także o tryb multiplayer, w którym toczymy walki z innymi graczami będącymi online.

  • GTA SAN ANDREAS
Gta san andras download
GTA SAN ANDREAS Download

GTA San Andreas (Grand Theft Auto San Andreas) jest kontynuacją jakże popularnej serii gier akcji o tematyce gangsterskiej. Gra została wydana 25 października 2004 roku przez studio Rockstar Games. W produkcji wcielamy się w postać o imieniu Carl Jonhson, a całość akcji toczy się w fikcyjnym stanie San Andreas. Znajdują się tam trzy główne miasta: Los Santos odwzorowujące Los Angeles, Fierro,

Tak wygląda nasza lista , w każdy ten tytuł warto zagrać każda z tych gier ma swój unikatowy klimat i jedyny w swoim rodzaju.

To tyle na dziś nie długo widzimy się w kolejnych recenzjach i poradnikach!

1 Komentarz

  • gry 19 marca 2021

    to najlepsze gry w sumie xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *