Nowości Pełna Wersja Pozostałe

Thief Simulator Download PC – Pełna Wersja – Recenzja

Thief Simulator Download PC - Pełna Wersja - Recenzja

Thief Simulator Download PC – Pełna Wersja – Recenzja :

mirror-DOWNLOAD

Witaj na naszej stronie gdzie zapoznamy Cię z naszą działalnością, ofertą oraz fabuła gry Thief Simulator. Na wstępie warto zaznaczyć, że od wielu lat dostarczamy graczom z całego świata najlepsze produkcje, które nie są z reguły dostępne za darmo. Dzisiaj nie będzie inaczej – przedstawiamy Thief Simulator Download PC czyli instalator do gry. Instalator ten odblokuje permanentnie dostęp do pełnej wersji gry na platformę komputerów osobistych. Sama gra ma swoją premierę pod koniec 2018 roku. Dostępna będzie wersja językowa angielska oraz polska z napisami (stworzona przez naszych tłumaczy). Sam instalator Thief Simulator Download to bardzo prosta aplikacja, która jest kompatybilna z każdym systemem operacyjnym. Aplikacja ta jest intuicyjna w użyciu przez co z instalacja poradzi sobie nawet osoba z małym doświadczeniem. Warto zapoznać się ze szczegółowymi instrukcjami dołączonymi do pliku, który pobieramy. Nie zwlekaj więc i sprawdź już teraz przygotowane poniżej informacje.

Producent, fabuła

Za produkcje Thief Simulator z roku 2018 odpowiada studio GrabTheWallet, jest to pierwsza ich pierwsza produkcja pod czujnym okiem Stolen Dreams. Sama fabuła przenosi nas w świat gdzie wcielamy się w rolę złodzieja. Jako tytułowy złodziej mamy możliwość włamywania się do domów oraz innych budynków w oczywistym celu. Naszym zadaniem jest oczywiście kradzież jak największej liczby cennych przedmiotów byśmy mogli zarobić krocie. Bardzo ważne jest to aby zachować czujność i poruszać się niezauważalnie. Z ogromną precyzją należy wybierać ofiarę dokładnie planując kradzież krok po kroku. Zgromadź jak najwięcej drogocennych przedmiotów i pieniędzy i nie daj się złapać – to główna myśl twórców.

Mechanika gry

Thief Simulator Download zagwarantuje pełen dostęp do omawianej w dzisiejszym artykule gry. Warto zatem zapoznać się z mechanika jaką oferuje tytuł. W grze całość obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, czyli trybu FPP. Jak już wspomnieliśmy w poprzednim fragmencie tekstu – gra polega na włamywaniu się do budynków i okradaniu z drogocennych przedmiotów i pieniędzy. Przedmioty, które zgromadzimy w naszym magazynie możemy bez problemu sprzedać na czarnym rynku a pieniądze zarobione z handlu przeznaczyć na nowe, przydatne elementy ekwipunku. Gadżety mogą znacząco pomóc nam w kolejnych skokach przez co nasza skuteczność będzie coraz większa. W dostępnym arsenale znajdziemy nowe wytrychy, łomy ale także specjalistyczny sprzęt, który pozwoli nam dezaktywować alarm. W grze możemy wcielać się w rolę np. policjanta, listonosza, technika czy kuriera by zbliżyć się do ofiary i zbadać terytorium. Gra oferuje wiele możliwości z których warto korzystać przed każdym skokiem.

Thief Simulator Download PC Thief Simulator Recenzja

Tryby gry

Thief Simulator to gra przeznaczona dla jednego gracza. Rozwiązanie takie jest jak najbardziej zrozumiałe gdy mamy do czynienia ze skradankami. Pomimo braku trybu wieloosobowego gra prezentuje się na bardzo wysokim poziomie i jest pochłaniająca. Mamy wiele możliwości jako złodziej o których wspomnieliśmy w akapicie zatytułowanym Fabuła. W tym wszystkim należy wiedzieć, że producent wprowadził do gry ciekawą funkcję jaką jest możliwość zaprojektowania własnego domu. Wszystko odbywa się z pomocą profesjonalnego edytora, który działa kompatybilnie z grą. Dom należy urządzić według swoich upodobań bazując na zebranej wiedzy tak by nikt nie był w stanie nas okraść. Na koniec pragniemy dodać, ze gra wypełniona jest nagłymi zwrotami akcji. Oznacza to, że dokładnie planowany skok przez kilka dni może zostać przerwany przez np. właściciela, który wrócił wcześniej z pracy czy np. pożar w okolicy.

Thief Simulator Do pobrania Thief Simulator Ściagni

Thief Simulator Download PC – Pełna Wersja Kwestie techniczne :

mirror-DOWNLOAD

Thief Simulator, do którego otrzymasz dostęp dzięki Thief Simulator Download prezentuje się świetnie nie tylko pod względem oferowanej rozgrywki ale także oprawy graficznej. Gra bowiem oferuje trójwymiarową oprawę graficzną. Całość nasycona jest szczegółami oraz nawet najmniejszymi detalami. Ogromną rolę odgrywa ścieżka dźwiękowa – jest ona niezwykle istotna bowiem pozwala nam wsłuchać się w otoczenie i ocenić ryzyko misji. Wielokrotnie będziemy w stanie usłyszeć budzącą się ofiarę lub nadchodzącego właściciela. Nie zapomnij zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi dostępnymi na stronie producenta Thief Simulator Pobierz PC.

Wymagania minimalne:

– Procesor czterordzeniowy Intel Core lub jego odpowiednik AMD

– Karta graficzna NVidia lub jej odpowiednik AMD o pojemności 2 GB

– Pamięć 4 GB RAM

– Kompatybilność z DirectX10

Wymagania rekomendowane Thief Simulator Pełna Wersja:

– Procesor czterordzeniowy Intel Core lub jego odpowiednik AMD

– Karta graficzna NVidia GeForce lub jej odpowiednik AMD o pojemności 2 GB

– Pamięć RAM 6 GB

– Kompatybilność z DirectX 11.

 • Thief Simulator Download
 • Thief Simulator Recenzja
 • Thief Simulator Pełna Wersja
 • Thief Simulator Torrent
 • Download Thief Simulator Pobierz PC

2 Komentarze

 • Nissikas 11 listopada 2018

  ok

 • dziękuje 28 marca 2020

  chciałbym dodać jakiś mądry komentarz ale nie umiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *