The Sinking City Download PC
Nowości

The Sinking City Download PC – Pełna Wersja – Recenzja

The Sinking City Download PC Pełna Wersja Gry , razem z nasza krótka i treściwa recenzja poniżej :

mirror-DOWNLOAD
The Sinking City Download PC

The Sinking City Download PC w końcu dostępny! Witamy wszystkich fanów gier komputerowych. Jeżeli znacie pobierzgry24.pl I dobrze wiecie jakie usługi oferujemy, to zapraszamy poniżej do zapoznania się z opisem gry The Sinking City, którą dziś, za pomocą instalatora The Sinking City Download , wam oferujemy. Jesteśmy grupą, która od wielu miesięcy zajmuje się produkcją oprogramowania, które w sposób zautomatyzowany i niesłychanie prosty pozwoli Ci na rozpoczęcie swojej przygody w jednej z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku. Nasze usługi znane są w całej Polsce, a nawet poza granicami kraju gdyż jeszcze nigdy nie zwiedliśmy naszych fanów. Instalatory są w pełni kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi, na których możemy uruchomić daną grę. Co więcej, upewniliśmy się, że nasze oprogramowanie nie niesie za sobą ryzyka podniesienia wymagań! Jeżeli nam nie wierzysz, sprawdź samemu już teraz czym jest The Sinking City Download PC i co dokładnie może ta gra zaoferować!

The Sinking City Download Fabuła gry oraz producent :

Jeżeli zdecydujemy się skorzystać z The Sinking City Download , to w dosłownie kilka minut przeniesiemy się do świata wykreowanego przez studio Frogwares. Gra ta inspiruje się mocno opowieściami H.P. Lovecrafta, a sam gracz przeniesiony jest do miasteczka w Nowej Anglii. Akcja gry rozgrywa się niecałe stulecie temu, w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Główną myślą przewodnią jest tajemnica, którą musimy my, jako detektywi, rozwikłać.

The Sinking City Download

Miasto, w którym się znaleźliśmy, zostało dotknięte powodzią. Niestety, powódź ta nie ma pochodzenia naturalnego. Wręcz przeciwnie – prawie pewnym jest, że za powodzią stoi jakaś nadprzyrodzona siła, istota z nie z tego świata. Jako prywatny detektyw, naszym zadaniem będzie zrozumienie co jest odpowiedzialne za powódź oraz wyjaśnienie całej sytuacji.

Mechanika gry

The Sinking City Recenzja
The Sinking CityPobierz PC

Gra bardzo dużo bazuje na serii gier Sherlock Holmes, która sama w sobie była bardzo dobrze wykonaną grą logiczną. Jednakże, w The Sinking City autorzy pokusili się o wprowadzenie nowych opcji oraz funkcji, dzięki czemu mechanika ta nie jest schematyczna i nie popadamy po pewnym czasie w monotonię. W grze otrzymujemy do naszej dyspozycji sandboksowy świat. Oznacza to, że nie jesteśmy ograniczeni do jednej linii fabularnej. Wręcz przeciwnie, to tylko od nas zależy w jaki sposób doprowadzimy do wyjaśnienia zagadki. Dzięki temu będziemy mogli zwiedzać różne miejsca w kompletnie zróżnicowanej chronologii. Jeśli interesuje Cię taka rozgrywka i chciałbyś zgłębić jej tajniki, to skorzystaj z Download The Sinking City Pobierz!

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Korzystając z The Sinking City Pełna Wersja , mamy do czynienia z tylko jednym trybem gry. Mowa tutaj o trybie jednoosobowym. Jest to jak najbardziej normalna kwestia, gdyż w grach detektywistycznych głównym scenariuszem jest solowa rozgrywka, bez udziału osób trzecich. Z tego względu gra może wydawać się dla niektórych nudna. Warto jednak odnotować, że dzięki skupieniu się na pojedynczym trybie rozgrywki, autorzy ze studia Frogwares mogli dopieścić grę w każdym możliwym stopniu. Innymi słowy, jest ona przygotowana tak, żeby scenariusz wciągnął na wiele dni, żeby można było poczuć niekiedy klimat grozy, a do tego żeby można było wytężyć nasze szare komórki i pomóc detektywowi w rozwikłaniu tajemnicy.

The Sinking City Pełna Wersja

Kwestie techniczne

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to jest aspekty wizualne i dźwiękowe, to warto nadmienić, że silnik gry pozwolił twórcom na przygotowanie niezliczonej ilości detalów oraz efektów specjalnych. Co więcej, tematyka powodzi oraz wszechobecnej wody oznaczała, że na tych elementach gry twórcy musieli się skupić najwięcej. Oczywiście najwyższej jakości oprawa wizualno dźwiękowa zachwyci niejednego gracza, nawet tego najbardziej wymagającego. Gra klimatycznie przypomina dramat, dreszczowiec czy delikatny horror, a więc odpowiednią atmosferę z pewnością docenią. Tak więc jeśli chciałbyś przenieść się do tego realistycznego świata gry i cieszyć się niesamowitą grafiką, to skorzystaj już dziś z instalatora The Sinking City Download PC, który wam oferujemy!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Celeron E3200 Dual-Core 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 5830
 • Pamięć RAM 3 GB
 • System operacyjny Windows Vista 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz lub AMD Athlon II X4 620
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sinking City Download
 • The Sinking City Pobierz PC
 • The Sinking City Do pobrania
 • Download The Sinking City Pobierz
 • The Sinking City Recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *