Nowości Pełna Wersja Symulatory

The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana |The Sims 4 Pobierz Skidrow

The Sims 4 Download

The Sims 4 Wszystkie dodatki

29,99zł - 80%
Kup Dostęp

The Sims 4 Download

The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana [POBIERZ] [PEŁNA WERSJA] [PREMIUM EDITION] [PC/WINDOWS] Tylko Tutaj:

Pobierz instalator gry The sims 4

The Sims 4 Do Pobrania wraz ze wszystkimi dodatkami już jest! Stwórz swój wymarzony dom

Popularna na całym świecie seria The Sims powróciła z czwartą już odsłoną. Wydana dosyć dawno temu, gra z początku nie zachwyciła rzeszy fanów, szczególnie kiedy producent zaoferował nam dosyć okrojoną grę. Z czasem jednak twórcy dostarczali coraz to nowszych i bardziej rozbudowanych dodatków, zmieniając początkowy obraz tytułu i tworząc ofertę nie do poznania.

To właśnie dlatego zachęcamy was do sprawdzenia The Sims 4 Download . Jest to w pełni zaktualizowany, spolszczony i odblokowany program instalacyjny. Ma on za zadanie dostarczy w pełni skonfigurowanej wersji The Sims 4 i, jeśli będziemy tego oczekiwać, także i każdy dodatek, który do tej pory się pojawił.

Dzisiejszy artykuł gwarantuje dostęp do pełnej, w żaden sposób nie ograniczonej gry. Dlatego warto zapoznać się z ofertą, wybrać interesujące nas dodatki bądź skorzystać z kompletnego rozwiązania, które dostarczy wszystkich akcesoriów oraz wszystkich gadżetów, jakie do tej pory Maxis dostarczyło. Nie czekaj ani chwili, The Sims 4 Pobierz wersję już dziś!

O grze oraz o producencie

Amerykańskie studio Maxis od ponad 2 dekad para się produkcjami, które skupiają na przedstawieniu wirtualnego życia. Z początku pojawiła się gra SimCity, czyli tak naprawdę city builder, a następnie deweloper skupił się na symulacji prowadzenia życia i rodzinie. Wtedy właśnie pojawiło się The Sims.

Gra, z pozoru bardzo prosta, zdobyła ogromną popularność dzięki niezwykle rozbudowanej rozgrywce oraz możliwości prowadzenia idealnego życia. Co ciekawe, nie jest to prosta sielanka, gdyż wprowadzono wiele ciekawych i wymagających wydarzeń. Musimy oczywiście pamiętać o trudach życia codziennego, czyli pracy, żywieniu, a także o relacjach z innymi ludźmi.

Oczywiście gra w bardzo dobry sposób odwzorowuje życie. W wirtualnym świecie musimy pamiętać o tym, aby nie przypalić obiadu, bo doprowadzi to do pożaru czy po prostu zamontować alarm antywłamaniowy, dzięki czemu ustrzeżemy się przed problemami związanymi z nieproszonymi gośćmi.

W każdej z gier mieliśmy do dyspozycji ogromny katalog produktów, a budowle, jakie możemy przygotować, są iście epickie. Pamiętać musimy natomiast o tym, że ostatecznie dzieło zależne jest wyłącznie od naszych umiejętności projektanckich. Jeśli jednak sprawdzimy przygotowane przez społeczności domy, to ujrzymy niesamowite wille oraz unikalne konstrukcje.

The Sims 4 Download

The Sims 4 Download PC

Screeny z instalatora The Sims 4

The Sims 4 Edycja Limitowana Download

Co nowego pojawiło się w The Sims 4 Download ?

Z każdą kolejną odsłoną mogliśmy oczekiwać nowych treści oraz opcji, które pozwalały na jeszcze lepszą interakcję z wirtualnym światem. Co więcej, mogliśmy również liczyć na niewielkie dodatki usprawniających gameplay jeszcze bardziej. Co zatem pojawiło się w najnowszej części? The Sims 4 Pobierz PC już dziś i sprawdź samemu!

 • Całkowicie odświeżony kreator sima

Od samego początku producenci oferowali nam niezwykle dopracowany kreator, w którym konfiguracja sima niejednokrotnie trwała kilkadziesiąt minut czy nawet i godzinę. Nie powinno nas zatem dziwić to, że w The Sims 4 cały proces został jeszcze bardziej rozwinięty i uzupełniony o bardzo dużą liczbę dodatków.

Przede wszystkim twórcy wprowadzili ogromne poprawki jeśli chodzi o dopasowanie karnacji skóry oraz o sam kształt ciała. Teraz nie jesteśmy ograniczeni do poszczególnych wariantów, lecz możemy sobie dopasować idealną sylwetkę za pomocą suwaków. Zmiany wprowadzone zostały także w przypadku ubrań oraz nielimitowanych kolorów.

 • Emocje oraz marzenia

The Sims 4 gwarantuje nam niezwykle rozbudowany system kontroli emocji oraz zachowań poszczególnych postaci. Wszystko to zależy od wcześniej skonfigurowanej osobowości. Kluczowe jest także spełnianie marzeń Simów, które to w trzeciej części zostały wprowadzone, a w czwartej odświeżone i jeszcze bardziej rozwinięte.

 • Jeszcze przyjemniejsze i bardziej dopracowane budowanie

O ile zmian w systemie budowania nie uświadczymy za wiele, tak bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na kilka istotnych zmian, dzięki którym intuitywnosć procesu budowania i stawiania kolejnych pomieszczeń będzie na najwyższym poziomie.

Gra po raz pierwszy pozwoli nam „rozciągać” budowane pokoje, co pozwoli nam na jeszcze szybsze i przyjemniejsze dodawanie pokoi oraz powiększanie tych istniejących. Innym kluczowym unowocześnieniem systemu budowania będzie możliwość przenoszenia całych pomieszczeń, razem z pełnym wyposażeniem oraz wszystkimi innymi dodatkami.

 • Mechanika łącząca aktywności

Dla każdego z nas możliwość prowadzenia samochodu i rozmowa z osobą obok jest całkowicie normalna. To samo dotyczy jedzenia pizzy przed telewizorem i gawędzenie z innymi. Ta prosta życiowa mechanika była jednak na tyle skomplikowana dla producentów, że dopiero w czwartej odsłonie The Sims możemy łączyć poszczególne aktywności i dbać o kilka statystyk i potrzeb naszego Sima naraz.

Z jakich zawartości zdecydowano się zrezygnować?

The Sims 4 okazało się całkiem rewolucyjną produkcją pod względem poszczególnych zmian. Wielu graczom nie spodobało się to, że producenci wprowadzili wiele zmian, które co prawda miały na celu poprawić wydajność gry i przyspieszyć ją, szczególnie w przypadku starszych i słabszych komputerów. Niestety, nie obyło się to bez kontrowersji. The Sims 4 Do Pobrania PL jest dostępne, tak więc możesz sprawdzić wszystkie zmiany na własne oczy!

 • Bardzo widoczny podział na parcele

W The Sims 3 możliwe było podróżowanie z miejsca na miejsce, a nawet jeśli jechaliśmy do sklepu, to mogliśmy w każdej chwili przerwać zakupy i pozwolić naszemu bohaterowi na inne zajęcie – również dostępne w centrum miasta. Teraz niestety nie będziemy mogli swobodnie poruszać się poza naszym miejscem zamieszkania.

Twórcy ograniczyli możliwości zwiedzania miasta. Zamiast tego, podróże do pracy, szkoły, czy na zakupy będą wiązać się z wirtualnym opuszczeniem miejsca zamieszkania, co także przełoży się na niedostępność Sima.

 • Okolica nieco “sztywniejsza”

Kolejna ciekawa opcja, która w trzeciej odsłonie cyklu zachwycała graczy, została mocno okrojona. Chodzi tutaj o samoistne toczenie się historii na pozostałych parcelach. Poprzednio, dynamizm

postaci niezależnych pozwalał naszym sąsiadom na przeprowadzki czy nawet na wprowadzanie nowych mieszkańców oraz powiększanie rodziny.

Teraz te interakcje zostały nieco ograniczone, choć wciąż pozostali Simowie starają się utrzymywać kontakt z naszymi bohaterami, a my sami będziemy musieli pamiętać o społecznych obowiązkach.

Jak pobrać i aktywować The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana:

1. Znajdź i kliknij w przycisk DOWNLOAD. Powinien on wyświetlać się bezpośtednio w tym poście.
2. Zapisz archiwum .rar na swoim dysku twardym, w środku znajduje się instalator gry oraz plik zawierający kod aktywacyjny.
3. Rozpakuj archiwum .rar i uruchom plik instalacyjny The Sims 4 (plik z rozszerzeniem .exe). Rozpocznie się proces pobierania gry z naszych serwerów – może potrwać kilka minut.
4. Kiedy proces pobierania dobiegnie końca, zostaniesz automatycznie przeniesiony do następnego kroku instalacji. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
5. Kiedy zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny dla gry The Sims 4 Download  PCEdycja Limitowana przepisz go z dołączonego pliku (key.txt).
6. Gra powinna już być zainstalowana i aktywowana, co oznacza, że powinieneś móc w nią grać bez połączenia z internetem.

BAW SIĘ DOBRZE, tylko nie zapomnij o prawdziwym życiu na rzecz tego symulowanego! PobierzGry24.pl Team.

Pobierz instalator gry The sims 4

The Sims 4 Download PC – Podsumowanie:

Gra ta, pomimo wielu zmian, jest teraz bardzo dopracowana! Twórcy wprowadzili ogromną liczbę dodatków – największą spośród wszystkich wydanych do tej pory edycji. Pozwala nam to na sprawdzanie wielu atrakcyjnych lokacji oraz testowaniu ciekawych interakcji i elementów rozgrywki, które wcześniej nie były dostępne.

Oczywiście zachęcamy do skorzystania z instalatora Sims 4 Download . Jest to najciekawsza gra symulacyjna o życiu, jaką teraz mamy do dyspozycji, a ogromna ilość pozytywnych zmian i nowinek z pewnością przewyższa kilka wad, o których przez te kilka lat większość użytkowników zdążyła już zapomnieć!

The Sims 4 Pełna Wersja Gry

Gra The Sims 4 Pobierz zawiera wszystkie dodatki które aktualnie wyszły , nasze instalatory są na bieżąco aktualizowane o nowy content , pobierając grę pobierasz ją tylko raz a potem aktualizujesz.

The Sims 4 Edycja Limitowana zawiera :

 The Sims 4: Star Wars – Wyprawa na Batuu
 The Sims 4: Śnieżna eskapada
 The Sims 4: Kraina Magii
 The Sims 4: Uniwersytet
 The Sims 4: Życie Eko
 The Sims 4: Zestaw Świąteczny
 The Sims 4: Ucieczka w Plener
 The Sims 4: Witaj w pracy
 The Sims 4: Dzień w Spa
 The Sims 4: Spotkajmy się
 The Sims 4: Zjedzmy na mieście
 The Sims 4: Mieście życie
 The Sims 4: Wampiry
 The Sims 4: Być rodzicem
 The Sims 4: Psy i koty
 The Sims 4: Przygoda w dżungli
 The Sims 4: Cztery pory roku
 The Sims 4: Zostań gwiazdą
 The Sims 4: StrangerVille
 The Sims 4: Wyspiarskie życie

Zawartość dodatkowa :

 The Sims 4: Wytworne Przyjęcie
 The Sims 4: Perfekcyjne Patio
 The Sims 4: Kuchnia na Wypasie
 The Sims 4: Upiorności
 The Sims 4: Kino Domowe
 The Sims 4: Romantyczny ogród
 The Sims 4: Pokój dzieciaków
 The Sims 4: Zabawa na podwórku
 The Sims 4: Styl dawnych lat
 The Sims 4: Wieczór na kręgielni
 The Sims 4: Fitness
 The Sims 4: Małe dzieci
 The Sims 4: Wielkie pranie
 The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak
 The Sims 4: Moschino Stuff
 The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Pełna Wersja:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym (+ dodatkowa ilość wolnego miejsca na każdy dodatek)

PobierzGry24.pl Team.

Trailer z gry The Sims 4 

 • The Sims 4 Download
 • The Sims 4 Pełna Wersja
 • The Sims 4 Do pobrania
 • The Sims 4 Pobierz PC
 • The Sims 4 Download Edycja Limitowana

124 Komentarze

 • Maks 24 stycznia 2015

  Troche dziwny system pobierania itp ale ważne że gra działa i to się liczy

  • Madzia 5 września 2015

   To można pobrac bez wirusa ?

   • PobierzGry24.pl 6 września 2015

    Nasze pliki są czyste 🙂
    Możesz go przeskanować i zobaczyć.

    • podpisuje 24 sierpnia 2017

     gra bardzo bardzo fajna dziekuje dziekuje dziekuje!!!
     wszedzie jej szukalem

  • JAga 9 stycznia 2016

   Pobrane zainstalowane ocena 5/5

  • czaber 27 listopada 2019

   Wysłałem sms – zaktualizowałem grę – działa jak należy dzięki.

  • Natalia wolf 9 stycznia 2020

   its ok

  • Basia 6 marca 2020

   Gram od rana wszystko działa 🙂

  • Kacper 20 marca 2021

   Widzę ze najnowszy dodatek również macie no to mnie zaskoczyliscie ;))

 • Paula 25 stycznia 2015

  Dziękuje 🙂

 • misia 7 lutego 2015

  To jest genialne 🙂
  Udostępniłem wasz post będą nowe wstawki np . Wiedzmin pełna wersja?

  • PobierzGry24.pl 7 lutego 2015

   Tak będzie udostępniony wiedźmin trochę przed premiera ale musicie jeszcze poczekać 🙂

 • lola 10 lutego 2015

  w którym pliku jest key.txt?

  • PobierzGry24.pl 10 lutego 2015

   Trzeba go pobrać z naszego mirrora, wtedy w pliku .txt jest wpsiany klucz który aktywuje gre.

   • lola 10 lutego 2015

    pobieram mirrora i mam tylko program instalacyjny

    • PobierzGry24.pl 10 lutego 2015

     @lola
     Musisz go pobrać Pod koniec instalacji.

 • Jo 11 lutego 2015

  Pobieram może wejdzie 🙂

 • sykwia 15 lutego 2015

  NAPRAWDE TO DZIAŁA !!!!
  NORMALNIE NIE WIERZE!!

 • rafal 15 lutego 2015

  nie potrafię pobrac i nie wiem gdzie ?? klucza – proszę o pomoc

 • ala17 16 lutego 2015

  czy ktos mógłby to zrobic za mnie? nie za bardzo potrafie to zrobic i do tego mam zablokowane sms premium i niestety nie mam jak uzyska kod. Jeżeli tak to byłabym wdzięczna

  • PobierzGry24.pl 16 lutego 2015

   @ala17

   Kup sobie starter za 5 zł w sklepie 🙂
   To nic praktycznie nie kosztuje i pobranie rozpocznie Ci się automatycznie.

   Pozdrawiamy 😉

   • fuveronika 3 lutego 2016

    Gram i gram i gram czasami mi bład wyskoczy z direx cos tam dlaczego???
    zrobiłam chyba wszystko ok 🙁

 • gggg 25 lutego 2015

  nie mogę znależc klucza

  • PobierzGry24.pl 25 lutego 2015

   Musisz go pobrać z naszych serwerów.

 • Andrzej 27 lutego 2015

  Uwielbiam simsy szkoda ze nie daliście tutaj dodatku
  Będzie dodatek do pobrania u was?

 • jow 29 marca 2015

  Działa działą!!!
  Będzie dodatek u wasa możliwy do pobrania????

  • PobierzGry24.pl 29 marca 2015

   Tak już nie długo dodatek udostępnimy 🙂

 • zuzella96 2 kwietnia 2015

  Klucz pobrany gra aktywowana wszystko jest ok a mam pytanie jest dodatek gdzieś?

 • Zana 17 kwietnia 2015

  Udało się pobrąć wszystko jest ok!

 • Magda 24 czerwca 2015

  Gra zainstalowana tak samo jak dodatek polecam!

 • ManBehindTheSun 2 lipca 2015

  po kliknięciu download pobiera sie plik, który 'otwiera sie za pomoca’ 7-zip file manager :/
  nwm co robic dalej 😀

  • ManBehindTheSun 2 lipca 2015

   juu ok 😀

  • PobierzGry24.pl 8 lipca 2015

   Musisz rozpakować instalke 🙂
   I potem postępować zgodnie z instrukcja.

 • Wiktorka 23 lipca 2015

  A gdzie mozna pobrac ten klucz dacie linka ?

 • Nikki 9 sierpnia 2015

  Wszystko działa jak należy.

 • Royal Red 11 sierpnia 2015

  DZioło!!

  • Nina 21 czerwca 2021

   Chyba będę to instalować

   • Nina 21 czerwca 2021

    Mam śmieszne zdjęcie hehe

 • wicimici kicolov 12 października 2015

  to na serio za free bez wirusów i legalnie?

 • Areska 21 października 2015

  Pobrane i działa . Mam nadzieje ze dodatek też mozna u was pobrac?

 • werka 6 stycznia 2016

  Pobrane!! :)))

 • ziomeczky 6 stycznia 2016

  działa po wpisaniu klucza

 • Domisiasta13 8 stycznia 2016

  Gram i jestem zadowolony !
  Mistrzunio!!!

 • Riki 10 stycznia 2016

  Gra pobrana już naparzam!

 • Kuba 9 lutego 2016

  To nie ma wirusa cieszy mnie to instaluje

 • KoraSims 10 lutego 2016

  Simsy pobrane wszystko godne uwagi

 • Martii1221 25 marca 2016

  Udostępnicie nowe dodatki? :3 😀

 • Martii1221 26 marca 2016

  Genialne smimseły

 • Olciiak 29 marca 2016

  WOW! XD

 • hania 20 maja 2016

  a czy to jest za darmo?

 • Iza 23 maja 2016

  Witam , wysłałam sms oczywiście wszystko świetnie gra działa ale czy dodatki można na tym zainstalować?

  • PobierzGry24.pl 23 maja 2016

   Tak można również znajdzie pani je na naszej stronie 🙂
   Pozdrawiamy!

 • Zosia 18 lutego 2017

  Świetna gra polecam kazdemu

 • wiktoria 30 sierpnia 2017

  Jest ok

  • wiktoria 30 sierpnia 2017

   Dzięki wielkie pobrane 🙂

 • Magda 7 grudnia 2017

  wszystko idzie dobrze do momentu informacji, że potrzebna jest jakas aktualizacja.
  Edit. Już sobie poradziłam trzeba była ja porostu pobrać 😀

 • Kwarcia 14 grudnia 2017

  A czy będzie dodatek psy i koty do the sims 4? Jeśli tak to kiedy?

 • tomek 2 marca 2019

  Działa działą :)))

 • Wiki 4 marca 2019

  Wszystko ok , wszystkie dodatki brak żadnych problemów , polecam

 • lolek 14 czerwca 2019

  czy to nie ma wirusów?

  • PobierzGry24.pl 17 czerwca 2019

   Nasze pliki są całkowicie bezpieczne , nie posiadają żadnych wirusów.

 • Jurek ON Warszawa 15 czerwca 2019

  Drogo wyszło lecz działa.

 • wojtek_g 17 czerwca 2019

  Miałem maly problem z installacja ale dobrze instrukcja napisana i udało się 🙂

 • ZADOWOLONY 15 sierpnia 2019

  Dziękuję zapłaciłem 30 zł lecz działa jak należy dziękuję 🙂

 • Herrobrine 28 listopada 2019

  Wszystko jest dobrze – gra działa – dodatki też – POLECAM!!!!

 • Zuzanna 29 listopada 2019

  Długo pobierałam tą grę – nie zbytnio umiałam aktywować lecz postępowałam zgodnie z instrukcja i się udało – działa wszystko tak jak ma być widzę że są dodatki ale szkoda że trzeba płacić.

 • Jon 29 listopada 2019

  Jest ok ok ok – widzę że dajecie też wszystkie dodatki do gry – super
  Warto było zapłacić 🙂

 • gab 28 grudnia 2019

  dostałam darmowa grę do wiedzmina 🙂
  Dziekuje

 • nikola 31 grudnia 2019

  dobre

 • LILI 4 stycznia 2020

  Super!

 • Fankathesims4 18 stycznia 2020

  Ta gra jest fajna długo ją szukałam ♥

 • makosia9611 2 lutego 2020

  ok

 • Kamila 6 lutego 2020

  Simsy z wszysktimi dodatkami dziękuje bardzo 🙂
  Myślałam że będzie tylko podstawaka

 • Kasiekk 15 marca 2020

  Tu napewno nie ma wirusa bo chciałabym pobrać?

  • PobierzGry24.pl 15 marca 2020

   Plik jest całkowicie bezpieczny – nie posiada virusów 🙂
   Wszystkie nasze installatory są skanowane .

 • kk2299 17 marca 2020

  Zainstalowane – wszystkie dodatki są nawet to najnowsze potwierdzam.
  30 zł to nie dużo.

 • Joanna 17 marca 2020

  gra dziala polecam

 • Moxek 19 marca 2020

  Mam pytanie gdzie jest klucz bo nie umiem go znaleźć. Pomoże mi ktoś? 🙂

 • Michalina 20 marca 2020

  Instaluje dodatki własnie – wygląda na to że jest ok ale jeszcze zobacze

 • klucz 21 marca 2020

  a gdzie? jest ten klucz

  • PobierzGry24.pl 21 marca 2020

   Należy go pobrać klikając „uzyskaj klucz promocyjny”

 • Beata 22 marca 2020

  Dzięki bardzo lubie grać w takie gry – mam teraz dużo wolnego simsy kojrzą mi się z dziecinstwem
  super

 • Puncua 23 marca 2020

  dobra może byc

 • Filiposki 23 marca 2020

  ok gra działa

 • xwtx 24 marca 2020

  ogólnie spoko pobrane

 • Xyzdd 25 marca 2020

  gram od paru dni strona warta polecenia

 • Cober 29 marca 2020

  Witam, to jest pełna wersja gry The Sims 4, czy tylko Demo? Gra wraz z dodatkami czy bez? I z akcesoriami np. The Sims 4: Kino domowe, czy bez?
  Proszę o informację, Pozdrawiam.

  • PobierzGry24.pl 29 marca 2020

   Witaj , jest to wersja Ultimate – posiada wszystkie dodatki oraz akcesoria.
   Nie jest to demo – to pełna wersja gry .

   • Cober 29 marca 2020

    Udało mi się wkoncu również aktywować grę .

    Dzięki pobierzgry24.pl!

 • dwd 30 marca 2020

  Ma wszystkie dodatki ale faza dzieki!!!!

  kurde tak sie ciesze ze normalnie bym was usicskal

 • Norrek Games 31 marca 2020

  Nie mogę znaleść klucza do tej gry chociaż że pobierałem go wraz z grą. Pomocy

 • Marta123 5 kwietnia 2020

  Gdzie pobrać ten klucz wchodzę na tą stronę co podajcie i nie ma, A tak po za tymdługo się instaluje

  • PobierzGry24.pl 5 kwietnia 2020

   Klucz pobierasz po kliknięciu „Uzyskaj klucz promocyjny”.

   Instalacja może dłużej trwać pobiera bardzo dużo osób grę szczególnie w niedziele .

 • kikswnsjj 7 kwietnia 2020

  spoko na weekend w sam raz

 • łukasz 10 kwietnia 2020

  Przy końcówce musiałem podać klucz pobrałem go aktywowałem grę , oczywiście wszystko działa , zawadziłem ręką o sok i wywaliłem na komputer i zalałem laptopa zaraz cos ******

 • Moze byc 13 kwietnia 2020

  Musiałem zapłacić ale otrzymałem grę.

  Wersja posiada wszystkie dodatki tak dla informacij , mniej wiecej się zgadza.

 • Veronis 1 maja 2020

  Dziękuje

 • Robert 20 maja 2020

  Mam nadzieje że będzie tutaj ten najnowszy dodatek , reszta jest , aktualizacje z tego co widziałem co kilka tygodni :))

 • nikt ważny 8 czerwca 2020

  są tam wszystkie dodatki?

  • PobierzGry24.pl 29 czerwca 2020

   Tak wszystkie dodatki , pobierają się podczas aktualizacji

 • Emily❤️ 21 lipca 2020

  Działa , program virusów nie ma jest czysty instalacja szybka dodatki pobieraja sie podczas aktualizowania , jesstem mega zadowlona❤️❤️❤️❤️

 • nazwa 11 października 2020

  Dzięki

 • Anonim 31 października 2020

  gra działa zgodnie z opisem polecam.

 • kasia 1 listopada 2020

  działa już gram

 • natia112 5 listopada 2020

  Jest okk

 • nice 7 listopada 2020

  spoko dodatki sa aktualizacje widze tez

 • dxdre4fd 11 listopada 2020

  niby działa aczkolwiek za sms z kluczem wyszło ponad 30zł

 • sIMSIARA 11 listopada 2020

  Jest spoko najnowszy dodatek mysle ze tez będzie 🙂

 • Annko 23 grudnia 2020

  Supcio na świeta będzie grane 🙂

 • Xeon 23 grudnia 2020

  gra posiada wszystkie dodatki co jest dla mnie dodatkowym szokiem najnowsze również a program sam sprawdza najnowsze aktualizacje stoje i bije brawa.

  DZIex

 • Playcool 23 grudnia 2020

  sTGram i bede gral

 • kk 21 lutego 2021

  Jestem zadowolony

 • Sims 25 lutego 2021

  Gra spoczko jak zwykle na topie

 • DUPCIA 27 lutego 2021

  Zgodnie z opisem wszystkie dodatki nawet ten najnowszy paranormal jest

 • Maksymiliano358 10 lipca 2021

  Czy gra działa na Windows 10, system 64 bitowy?

 • JAKCOS 20 lipca 2021

  Działa – dodatek najnowszy widzę ze dodany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *