The Sims 1 Download Pobierz PC Pełna Wersja + Wszystkie DLC
Pełna Wersja Symulatory

The Sims 1 Download Pobierz PC Pełna Wersja + Wszystkie DLC

The Sims 1 Download Pobierz PC Pełna Wersja + Wszystkie DLC

The Sims 1 Download Pobierz PC Pełna wersja gry z dodatkami dostępna tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Instalator The Sims 1 Download to najciekawsza opcja, która pojawiła się w ostatnim czasie na pobierzgry24.pl . Jest to pełna, całkowicie odblokowana wersja wszystkich części, jakie studio Maxis przygotowało przez wiele lat produkcji. Otrzymamy tutaj zatem podstawkę gry, a także każdy dodatek, zbiór akcesoriów, wyposażenie, oraz duże DLC, jakie pojawiły się to The Sims 1. Nasze oprogramowanie jest bardzo przejrzyste i nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych programów. Co więcej, The Sims 1 Wszystkie Dodatki Pobierz to aplikacja, która nie zawiera wirusów. Dodatkowo, została zautomatyzowana. Oznacza to, że proces instalacji przebiega bezproblemowo i w sposób automatyczny – wybieramy tylko miejsce, w którym pliki gry zostaną zainstalowane. Sprawdźmy zatem teraz co ciekawego oferuje nam seria The Sims 1 i dlaczego warto zapoznać się z tym klasycznym symulatorem. The Sims 1 Abrakadabra Download.

The Sims 1 Download Co nieco o producencie

Twórcami gry oraz później całej serii jest studio Maxis. Firma została założona w 1987 roku, lecz dopiero 2 lata później otrzymaliśmy pierwszą ciekawą grę. Było to SimCity, które pozwalało nam połączyć symulację ze strategią. Gdy Electronic Arts zauważyło potencjał firmy, gigant przejął Maxis i rozpoczęła się nowa era w grach symulacyjnych, czyli era The Sims.

Pierwsza wersja pojawiła się w 2000 roku i od samego początku spodobała się graczom. Z tego właśnie powodu producenci wykorzystali tę sytuację wydając szereg dodatków, co po wielu latach stało się typowym dla studia oraz dla tego cyklu gier. Po 4 latach pojawiła się druga odsłona, w 2009 roku trzecia, a od 2014 roku mamy do dyspozycji The Sims 4 z wieloma dodatkami.

Studio zaistniało także dzięki innej grze symulacyjno-strategicznej, która w bardzo ciekawy sposób podeszła do tematyki ewolucji. Gra przygotowana została głównie z myślą o dzieciach i nastolatkach, lecz każdy – nie patrząc na wiek czy płeć – bawił się przednio w Spore, produkcji z 2008 roku.

The Sims 1 Download
The Sims 1 Pobierz

Fabuła gry w grze The Sims 1 :

The Sims 1 to pierwsza odsłona już legendarnej gry, w której otrzymujemy możliwość stworzenia własnego awatara oraz pozostałych członków rodziny. Gra gwarantuje nam niezwykle rozbudowaną rozgrywkę oraz możliwość symulacji naszego życia. Co ciekawe, możemy nie tylko grać postaciami stworzonymi przez siebie, ale także gotowymi simami, którzy oferują nam całkowicie odmienną charakterystykę.

W grze możemy zdecydować się na rozwój w jednej z wielu prac. Co ciekawe, dodatki odblokowują ścieżki kariery, które zdecydowanie odbiegają od standardowych i znanych qw naszym świecie rozwiązań. Gra oferuje nam wiele różnych atrakcji, tak wiec zachęcamy do przetestowania całego cyklu przy pomocy The Sims 4 Pobierz !

Warto oczywiście zauważyć, że kazdy z dostępnych dla nas dodatków wprowadza nowe ciekawostki oraz nowe pomysły, które posłużą nam jako dodatkowy sposó na spędzenie czasu. Możemy, na przykład, wybrać się na wakacje, zająć się czarodziejstwem, czy spróbować naszych sił w aglomeracjach miejskich czy zostać gwiazdą na miarę Hollywood. To wszystko dostępne już teraz, tak więc skorzystaj z The Sims 1 Dodatki Download już dziś!

The Sims 1 Pobierz PC Mechanika gry

mirror-DOWNLOAD

The Sims oferuje nam bardzo spokojną i zrównoważoną rozgrywkę, w której kontrolujemy czas, a za pomocą myszki możemy wydawać komendy naszym bohaterom. W grze bardzo ważne jest natomiast zaspokajanie najpilniejszych potrzeb naszych Simów, aby nie stała im się krzywda. Oznacza to, że będziemy musieli bohaterów karmić, myć, a także zapewnić im miejsce do wypróżnienia oraz miejsce do wypoczynku czy rozrywki.

Gra oferuje nam szereg ciekawych mechanik, lecz wszystko rozpoczyna się od bardzo rozbudowanego edytora. Tam możemy wybrać idealną dla nas postać, a nawet stworzyć rodzinę. Kolejne dodatki, które dostępne są dzięki instalatorowi The Sims 1 Download PC , pozwalają nam wybrać nowe ciuchy, nowe ubrania, a także innych rodzajów bohaterów.

Uwagę przykuwa oczywiście sam proces budowania domu, który tak jak w przypadku edytora, oferuje nam wiele możliwości konfiguracyjnych. Możemy postawić wymarzone mieszkanie, udekorować je, a także zakupić sprzęt, na jaki nas stać. Jest to bardzo ważne, aby kompletować mieszkanie w odpowiedni sposób, abyśmy byli w stanie wyposażyć nasze cztery ściany we wszystkie niezbędny urządzenia, a mianowicie lodówkę, kuchenkę, toaletę, prysznic, łóżko, a także sprzęt do rozrywki.

Oczywiście im więcej dodatków będziemy mieć w naszych rękach, tym lepiej poradzimy sobie z udekorowaniem mieszkania. Ciekawe meble oferujące różne parametry, a także nowe mieszkania i nowe obszary – to wszystko dostępne jest już dziś dzięki The Sims 1 Pełna Wersja Download !

The Sims 1 Complete Collection
The Sims 1 za darmo

The Sims 1 Tryby gry :

The Sims oferuje nam wyłącznie tryb gry jednoosobowy. To właśnie w nim możemy przygotować idealną rodzinę i zamieszkać w idealnym domu. Co ciekawe, producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ciekawe projekty domów czy simów gracze potrafią zrobić. TS 1 Download

Z tego właśnie względu pomimo braku wieloosobowej rozgrywki, możemy dzielić się naszymi własnymi meblami, projektami domów, czy nawet kreacjami simów, dzięki czemu pozwoli nam to skonfigurować nasze simowe życie jeszcze bardziej.

Na uwagę zasługuje także fakt, że w grze możemy robić zdjęcia ważnych wydarzeń. Warto później podzielić się osiągnięciami i cieszyć rozgrywką z innymi graczami pomimo braku jako takiej kooperacji czy trybu wieloosobowego.

Kwestie techniczne

Gra wydana została w 2000 roku i każdy kolejny dodatek, aż do 2004 roku, kiedy to pojawiła się kolejna edycja gry, oferował taką samą wersję graficzną, jak podstawowa wersja. Z uwagi na fakt, że są to wymagania gry sprzed 2 dekad, to nie są one wymagające.

Sama produkcja cieszy się przede wszystkim dosyć rozbudowaną animacją, w której zauważyć możemy wiele ruchów, a także możliwość zmiany pory dnia. Oprócz tego, gra także oferuje nam możliwość swobodnej kreacji postaci i zmiany wyglądu.

Z uwagi na to, że każda kolejna część wymaga dodatkowej pracy, przy grze we wszystkie dodatki zalecany jest szybki dysk HDD bądź dysk SSD oraz większa ilość RAMu. Ze względu jednak na bardzo wiekową charakterystykę gry, nie musimy się martwić o problemy z jej uruchomieniem. Z tego względu przygotowaliśmy zalecane wymania sprzętowe przed uruchomieniem The Sims 1 Pobierz PC .

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Pentium III lub AMD Athlon MP
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6200 LE lub AMD Radeon Xpress 1200 Series
 • Pamięć RAM 512 MB
 • Kompatybilność z DX 9
 • 1.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym + każde kolejne 1.5 GB na każdy dodatek (maksymalnie 12 GB razem z siedmioma dodatkami oraz podstawową wersją gry).
 • The Sims 1 Download
 • The Sims 1 Pobierz
 • Download The Sims 1 Pobierz
 • TS 1 Download
 • The Sims 1 Pełna Wersja

2 Komentarze

 • Róża 2 marca 2021

  klasyk uwielbiam 🙂

 • Martyna 2 września 2021

  Simsy 1 to jedna z najlepszych gier mojego dzieciństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *