The Quarry Download
Nowości Pozostałe

The Quarry Download PC Pełna Wersja

The Quarry Download PC Pełna Wersja

The Quarry Download

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.
The Quarry Download PC

Informacje o grze :

Pierwszą szokującą rzeczą w The Quarry Download jest to, ile kosztuje gra w momencie premiery. Od kiedy nowe gry są wydawane na Steamie w tym przedziale cenowym?! Mamy nadzieję, że ten thriller z gatunku survival horror będzie jedną z najbardziej wyrafinowanych, urzekających i dobrze przygotowanych propozycji. Gra już teraz wygląda niesamowicie wizualnie.

Istnieje kilka z góry przyjętych poglądów na temat Kamieniołomu, które mogą uzasadniać jego cenę. Po pierwsze, duchowy poprzednik gry stanowił doskonałe wejście w gatunek survival horroru. Po drugie, gra ma wszelkie znamiona pełnoprawnej produkcji w stylu hollywoodzkim. Pozostaje więc tylko jedna, ostatnia rzecz do zrobienia, aby sprawdzić, czy The Quarry podoła tak zaskakującemu wydatkowi – zagraj.

Bohaterowie The Quarry to zachwycający zestaw gnojków. Przekraczają granicę między byciem zabawnym a nieprzyjemnym, prowadząc gamę nastoletnich archetypów, od nieśmiałych moli książkowych po królowe dramatów w stylu Riverdale. Niektóre z tych dzieci są trochę bardziej realistyczne, podczas gdy inne nie są tu po to, by nawiązywać przyjaźnie — są tu, by wzniecać kłopoty lub łamać serca. Są dramatyczne trójkąty miłosne, sekretne pocałunki i nieodwzajemniona tęsknota.

Ale wszyscy mają jedną wspólną cechę: są tutaj, aby zostać zamordowanym. Ile z nich przeżyje, zależy od Ciebie.

Deweloper Quarry, Supermassive Games, podejmuje kolejną próbę odzyskania magii Until Dawn, debiutanckiego horroru dla nastolatków z 2015 roku, w nowej wieloplatformowej grze. The Quarry Pełna Wersja dzieli wiele z tych samych filarów: obszerną obsadę postaci, estetykę slashera i nacisk na wybór gracza.

W dół do kamieniołomu The Quarry Download PC

Deweloper stojący za The Quarry robi się całkiem dobry w tworzeniu kinowych horrorów. Jesteśmy już podekscytowani, że możemy czekać na kolejną ekscytującą ofertę pełną emocji, frustracji i całego przerażenia w salonie. W tę ofertę o ogromnej wartości produkcyjnej włożono wiele wysiłku.

Wizualizacja Quarry jest pełna realistycznych, niesamowitych modeli i środowisk nowej generacji, nagłośnionych przez gwiazdorską obsadę z Hollywood. Już teraz widzimy, dlaczego gra jest tak droga w momencie premiery. Tytuł jest mocno inspirowany filmami dla nastolatków, w których grupa wychowawców obozu musi przetrwać noc w Hackett’s Quarry. Jest to mroczna lokacja zaatakowana przez okolicznych mieszkańców, którzy nie chcą niczego oprócz twoich zmarłych.

Narracja jest znacznie bogatsza niż to elementarne założenie, ale wyjaśnienie jej zabrałoby sedno tego, co tworzy tę grę. Tak, powiemy, że fabuła jest dość porywająca i pełna emocji i dreszczyku emocji, jak spodziewaliśmy się po Supermassive Games. A więc gdzie mechanika rozgrywki pasuje do tej wysokiej klasy produkcji filmowej?

Rozgrywka ma swoje korzenie w historii, w której będziesz dokonywać wyborów, wchodzić w interakcje z szybkimi wydarzeniami i przeprowadzać małą eksplorację tu i tam z różnymi postaciami. Dane wejściowe są nieco bardziej minimalne niż sugerują to środowiska gry. Mimo to gracze i tak byliby bardziej zainteresowani narracją i wynikami wyborów. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy jesteśmy pod wrażeniem wartości produkcji, ale czy możesz nazwać to grą? Musisz poprostu pobrać i sprawdzić na własne oczy The Quarry Download PC .

The Quarry Pobierz
The Quarry Pełna Wersja

Biegnij, biegnij, biegnij i skacz

Wiele z tych gier przypomina bardziej interaktywne filmy niż tradycyjne gry wideo. Mimo to poziom interaktywności w The Quarry uzasadnia, że jest to tytuł grywalny. Wiele może się różnić dzięki interakcjom, a elementy online z pewnością dodają tej grze. Chociaż ten tytuł ma pewne zalety, poczujesz się nieco bardziej zadowolony niż inne gry, takie jak Heavy Rain.

Nasza ocena jest taka :

The Quarry to gra, która prezentuje przyszłość produktów do gier wideo — absolutny hit z ogromnym wysiłkiem produkcyjnym. Czy to jest warte swojej ceny? Biorąc pod uwagę, że możesz grać wiele razy z różnymi zakończeniami, uzasadnia to wydatek. The Quarry Pobierz to kolejne wspaniałe osiągnięcie horroru autorstwa dewelopera, który stał się guru w horrorach.

The Quarry Za Darmo
The Quarry Download PC

Gracz musi poruszać się po grze za pomocą opcji dialogowych i szybkich spotkań. Czy nastolatki są wobec siebie szczere, czy wymijające? Jak grupa się rozdziela i czy cofają się, aby ratować się nawzajem przed niebezpieczeństwem? Czy ocalały może wspiąć się na drzewo, czy raczej powinien skupić się na ucieczce przez zarośla? Supermassive dodał mnóstwo przydatnych funkcji ułatwień dostępu, dzięki którym sprawdzanie umiejętności jest bardzo elastyczne. Gracz może przełączać różne opcje, aby dostosować trudność i wymagania dotyczące tych kontroli, dzięki czemu mogą być wyświetlane w ułamku sekundy lub wolniej.

Wytestuj grę już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *