Stronghold Warlords Download - Pobierz PC
Logiczne Pełna Wersja

Stronghold Warlords Download – Pobierz PC

Jeśli uwielbiasz RTSy z czasów starożytnych, to już teraz skorzystaj z instalatora Stronghold Warlords Download

Stronghold Warlords Download - Mirror
Stronghold Warlords Download - Pobierz PC

Gry strategiczne umiejscowione w średniowieczu czy starożytności cieszyły się największą popularnością wiele lat temu. Teraz rzadko pojawiają się produkcje typu RTS, a w szczególności umieszczone w tamtych czasach. Jeśli jednak tęsknimy za porządnym RTSem, który dodatkowo zgłębi historyczne obszary innych krajów, to warto dać szansę najnowszej odsłonie z uniwersum Stronghold.

Instalator, który dziś dla was oferuje, gwarantuje pełną wersję gry. Jest to całkowicie odblokowana, spolszczona wersja gry w wersji kinowej. Nasz instalator oferuje wam dostęp do pełnego pakietu instalacyjnego. Oznacza to, że oprócz samej podstawowej wersji gry, możecie też liczyć na wszelkiego rodzaju łatki, dodatki i inne akcesoria, jakie studio Firefly wydało wraz z grą i które pojawiały się po premierze. Nie czekaj, Stronghold Warlords Download już czeka!

Pomimo faktu, że jest to spin-off cyklu Stronghold, Władcy Wojny cechują się przede wszystkim ogromną ilością nawiązań do standardowej Twierdzy. Producenci oferują zatem grę, która pozwoli nam obserwować rozwój krajów czy poszczególnych regionów na przestrzeni wielu wieków, a wszystko to dzieje się na Dalekim Wschodzie, na terenach dzisiejszego Wietnamu, Chin czy Japonii. Zanim jednak opowiemy o rozgrywce, sprawdźmy jaką fabułę przygotowali producenci.

Stronghold Warlords, czyli tytułowi watażkowie jako nowinka serii

Jak wspomnieliśmy powyżej, tym razem twórcy postanowili przenieść nas w inne regiony i zamiast europejsko-muzułmańskich obszarów, zwiedzimy Daleki Wschód. Co ciekawe, akcja produkcji rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a w Stronghold Warlords będziemy mogli kontynuować rozgrywkę do XIII wieku naszej ery. Oznacza to, że produkcja pozwala nam uczestniczyć w aż szesnastu stuleciach rozwoju, podbojów, plądrowania i wojen na terenie dzisiejszych Chin, Japonii, czy też Mongolii i Wietnamu. Brzmi atrakcyjnie? Stronghold Warlords Download wersję gry i już dziś ciesz się niesamowitym scenariuszem, który przygotowali dla nas deweloperzy.

Jak wygląda mechanika? Wszystko co musisz wiedzieć o rozgrywce w Warlords

Tak jak i w poprzednich edycjach Twierdzy, tak i w tym spin-offie akcję gry obserwujemy z lotu ptaka. Naszym głównym zadaniem jest stawianie kolejnych budynków i rozbudowa naszej małej osady do momentu, w którym zamieni się ona w tytułową twierdzę. Gra oferuje nam drzewka technologiczne, dzięki którym stajemy się coraz to bardziej zaawansowaną cywilizacją. 

Oprócz tego, musimy także rekrutować jednostki w celu walk z siłami nieprzyjaciela. Armia nasza może składać się zarówno z piechurów i konicy. Co ciekawe, innymi jednostkami dodatkowo uzupełniającymi szyki żołnierskie będą maszyny oblężnicze. Te okażą się nieodzowną częścią oblężenia wrogich fortec. Jeśli i ty chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w grze, to wykorzystaj do tego Stronghold Warlords Pobierz

Stronghold Warlords Download
Stronghold Warlords Pobierz

Ekonomia to i tak niezwykle kluczowy aspekt gry 

O ile walki z innymi to dla wielu najważniejsza część Stronghold Warlords, nie możemy zapominać o kluczowych elementach odpowiedzialnych za renomę gry. Stronghold to gra, którą poznaliśmy jako symulator twierdzy. O ile gra ta nie skupia się na wartościach ekonomicznych do tego stopnia co oryginał, wciąż musimy zadbać o prawidłowy rozwój gospodarczy naszej twierdzy. 

Oczywiście niezwykle istotne jest upewnienie się, że nasi poddani są szczęśliwi. W grze funkcjonuje ten sam system szczęścia, co w poprzednich grach spod szyldu dewelopera. Oznacza to, że musimy zadbać o przyjazne środowisko oraz o to, aby nasi mieszkańcy nie byli przestraszeni. Jeśli do tego dojdzie, to nie będą chcieli płacić podatków. Z drugiej strony nie możemy sobie pozwolić na swobodną i delikatną rządzącą rękę, bo to natomiast rozleniwia poddanych i nie będą pracować tak wydajnie, jak by mogli.

Jak widzimy, system ekonomiczny w najnowszej produkcji jest widoczny i to od nas zależy czy będziemy rządzić twardą ręką i zagwarantujemy szczęście poddanych w inny sposób (oferując dodatkowe porcje jedzenia) czy może będziemy nieco mniej restrykcyjni. To wszystko przygotowana jest już teraz, tak więc skorzystaj z Stronghold Warlords Download PC

Największa nowość w Warlords to, oczywiście, Władcy

Podczas zdobywania kolejnych regionów, możemy skorzystać z pomocy Władców. To specjalne jednostki, które charakteryzują się różnymi umiejętnościami pasywnymi i aktywnymi, a także gwarantują inne archetypy. Ma to dosyć znaczący wpływ, bo przekłada się to na, na przykład, możliwość produkowania unikalnych dóbr.

Podzielone terytorium jest automatycznie kontrolowane, a w przypadku niektórych bitew, Władcy będą w stanie nas wyręczyć i stanąć do bitwy w naszym imieniu. Oznacza to, że podczas walki możemy powierzyć jednemu z nich pieczę nad naszymi oddziałami. To natomiast gwarantuje możliwość ataku z różnych stron i wprowadzenie nieco taktyki do walk. 

Każdy archetyp Władcy cechuje się innymi zdolnościami, a te możemy rozwijać pod warunkiem, że zdobędziemy określone punkty. Te natomiast generowane są po wybudowaniu danego budynku spełniającego charakter dyplomatyczny. Stronghold Warlords Torrent już dziś i dowiedz się czy tytułowi Władcy Wojni rzeczywiście pomogą ci w podboju kolejnych ziem!

Stronghold Warlords Pełna Wersja
Stronghold Warlords Za darmo

Kwestie techniczne i tryby gry Stronghold Warlords Download

Stronghold Warlords Download - Mirror

Produkcja przygotowana została dla osób preferujących zarówno grę solową jak i z innymi graczami. Co ciekawe, filarem gry jest kampania historyczna z wątkami fabularnymi, lecz możemy bez problemu przygotować nasze własne, niestandardowe potyczki jednoosobowe. Oprócz tego, razem z innymi graczami możemy zmierzyć się w trybie wieloosobowym i sprawdzić czy nasze umiejętności walki są lepsze od konkurencji.

Z uwagi na to, że Twierdza: Władcy oferuje w pełni trójwymiarową grafikę, oprawa wizualna jest zdecydowanie ładniejsza niż w innych grach serii. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że nieco barwna i kreskówkowa stylistyka pozwoliła osiągnąć niezwykle wysoką jakość detali bez podnoszenia wymagań sprzętowych do skali standardowych gier AAA. 

Oczywiście Pobierz Stronghold Warlords PC już dziś, by przekonać się na własne oczy co gwarantuje najnowsza odsłona od Firefly Studios. Nie zapomnijcie jednak, aby zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, co pozwoli na uniknięcie rozczarowania po instalacji naszej wersji gry. Jeśli nie wierzysz w ofertę naszą, sprawdź nasze zdjęcia i wideo!

Minimalne wymagania dla Stronghold Warlords Do Pobrania :

 • Procesor Intel Core i3-2115C 2.0GHz lub AMD Athlon II X3 455
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 740 lub AMD Radeon R5 340 (OEM)
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Wymagania rekomendowane dla Stronghold Warlords PC :

 • Procesor Intel Core i5-750S 2.4GHz lub AMD Phenom II X4 965
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *