Stray Download PC Pełna Wersja
Akcji Pełna Wersja

Stray Download PC Pełna Wersja

Stray Download PC Pełna Wersja

Stray Download - Mirror
Stray Download PC Pełna Wersja

Stray to naprawdę emocjonująca i zabawna gra logiczna dla każdego, kto kocha koty (więc wszyscy).

Czy kiedykolwiek po prostu gapisz się na swojego małego futrzanego przyjaciela i zastanawiasz się, jak to jest być nim przez jeden dzień? Stray Download doskonale radzi sobie z uchwyceniem życia i postawy kota, jednocześnie wprowadzając gracza w wciągający świat, którego nigdy się nie spodziewali.

Stray wciągnął mnie do jaskrawego neonu, zrujnowanego miasta pełnego pobocznych zadań i łamigłówek, które naprawdę opisują styl życia kota. Zagadki i misje były trudne, przez co utknąłem w rozważaniu lub ponownym uruchomieniu pewnych rzeczy. Mini-misje są tak trudne do znalezienia i pełnego ukończenia, co jest frustrujące, ponieważ zanim dojdziesz do końca, zobaczysz, dlaczego chcesz je wszystkie ukończyć (wciąż zajmie mi to kilka ponownych prób zebrać wszystko).

Niestety, Stray zaczął trochę opóźniony i poplamiony, ale nie daj się zwieść. Grafika poprawia się w dalszej części gry. Jednak to, co Stray Pobierz robi najlepiej, to pokazanie swojego podejścia do dystopijnej przyszłości. Jest tak wciągający, że będziesz się spieszyć do końca, czekając na wielkie odkrycie, gdy przedzierasz się przez obfitość roślin, neony, zbutwiałe budynki i niekończące się śmieci. Stray jest z pewnością jedną z najlepszych gier na PS5 i najlepszych gier na PC.

O co chodzi w grze Stray Download PC Pełna Wersja :

Stray to trzecioosobowa gra logiczna. Doświadczasz tragicznej opowieści o zbłąkanym kotku, który spada w głąb opuszczonego świata, w którym pozostały tylko droidy. To tam możesz wchodzić w interakcję ze swoim otoczeniem w zabawny, koci sposób, próbując znaleźć sposób „na zewnątrz”. Próbując znaleźć wyjście, pomagasz małej grupie znanej jako „Obcy” w ich dążeniu do ucieczki z ich zniszczonych miast.

Kiedy mówię „zabawny koci sposób”, naprawdę to mam na myśli. Podczas wykonywania niektórych zadań i łamigłówek, które otrzymujesz od swoich nowych cybermieszkańców, twoja eksploracja miasta jest pełna możliwości wzięcia w nich udziału. miasto, wśród wielu innych uroczych możliwości. Nie zapomnij też wchodzić w interakcję z otoczeniem, ponieważ w trakcie eksploracji Stray Pełna Wersja pozostawia do odblokowania kilka całkiem zabawnych osiągnięć (takich jak wrzucenie piłki do kosza na śmieci).

Aby pomóc Ci w podróży, nosisz ze sobą małego droida w małym plecaku. Twoim zadaniem jest pomóc małemu droidowi o imieniu B-12 w odnalezieniu jego wspomnień (czyli mini-misji w większych misjach), podczas gdy oni pomagają ci tłumaczyć cyber-dialekt, trzymać przedmioty, zapewniać oświetlenie, trochę hakować, zabij kilku złych i utrzymuj na bieżąco swoje misje.

Stray Download

Stray Pobierz

Stray też nie przychodzi bez wrogów. Wszyscy twoi nowo odkryci przyjaciele droidy porzucili nadzieję na powrót do świata zewnętrznego ze slumsów, w których mieszkają. Ale niebezpieczeństwo jest tuż za rogiem. Żyjące poza ich społecznością żyją te małe istoty-wirusy znane jako Zurks, które wysysają życie ze wszystkiego i wszystkiego. Wykonując małe misje w mieście, pomagasz także droidom, biegając przez zaułki pełne Zurk, aby rozwiązać większe misje.

W Stray jest wiele małych obszarów, w których twój kot może się kręcić, i jest garść treści, w których możesz uczestniczyć poza główną historią. Może to obejmować zadania poboczne, na które zostajesz wysłany, aby zdobyć określone przedmioty i materiały dla ludzi (niektóre z nich nie są tak naprawdę związane z historią).

Minimisje dotyczą odnalezienia wszystkich wspomnień dla B-12, które znajdują się w każdym obszarze po zdobyciu B-12. Stray również nie sprawia, że jest to dla ciebie super łatwe; nie możesz, powtarzam, nie wracać do pewnych punktów kontrolnych. Po opuszczeniu obszaru nie ma odwrotu. Nie martw się jednak, twoi droidowi przyjaciele powiedzą ci, kiedy tak jest.

Stray Za Darmo

Szkody Emocjonalne

Byłem emocjonalnie przywiązany do mojego nowego kociaka. W kwietniu tego roku straciłem mojego najlepszego futrzastego przyjaciela od 20 lat i bez niego byłem emocjonalnym wrakiem. Chociaż chciałbym, aby Stray Download dał ci możliwość wyboru rodzaju kotka, którym możesz grać, gra nadal zapewnia mi komfort, jednocześnie ciesząc się eksploracją mojego żywego otoczenia i zniszczonych miast.

Chciałbym, żeby ta historia była trochę dłuższa. Pierwsze miasto było wspaniałe, ponieważ było wypełnione wieloma zadaniami i przygodami, ale w miarę rozwoju historii każde miasto stawało się mniejsze i mniej interaktywne. Poza tym byłam zachwycona grą. To sprawiło, że poczułem tak wiele emocji podczas przygody kociaka, która na końcu obejmowała mnie płaczem jak dziecko.

Napotkałem tylko kilka drobnych problemów, jeśli chodzi o rozgrywkę, w tym niewidzialnego droida, który utknął w jednym miejscu, w lewitującym ubraniu. Następny problem, który miałem, był na drugiej mapie, gdzie świat zniknął i prawie przewróciłem mapę. Na szczęście zrzuciło mnie tylko na pierwsze piętro mapy. Natknąłem się również na problem, że nie mogę z nikim rozmawiać i chociaż istnieje powód, dla którego na początku nie możesz, nie mogłem rozmawiać z żadnymi droidami po tym, jak to zostało rozwiązane.

Krótkie podsumowanie Stray Download PC Pełna Wersja

Stray Download - Mirror

Stray PC zabierze Cię w życie kota, który jest zmuszony do eksploracji wielu zniszczonych miast, jednocześnie zaprzyjaźniając się z różnymi droidami i pomagając im we własnych przygodach. Przeżyjesz zdrowe chwile, pełne akcji przygody, misje z ukrycia i emocjonującą historię.

W 100% polecam tę grę tym, którzy kochają swoich małych futrzastych towarzyszy. Radość bycia kotem i wędrówki po okolicy cuchnącej spustoszeniem jest urocza. Tylko dlatego, że ta gra dotyczy kota, nie oznacza to, że ma bardzo łatwą rozgrywkę. Będziesz zmuszony znaleźć własną drogę przez miasta i samodzielnie znaleźć większość wskazówek i lokalizacji pamięci.

Jestem całkowicie gotowy na drugą grę BlueTwelve Studio, pokaż mi, jak wygląda na zewnątrz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *