Akcji Nowości Pełna Wersja

Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC – Deluxe Edycja

STAR WARS JEDI FALLEN ORDER PC DOWNLOAD

STAR WARS JEDI FALLEN ORDER PC

10,99zł - 63%
Kup Dostęp

Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC – Deluxe Edycja dostępna już poniżej :

mirror-DOWNLOAD

STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Download PC w końcu dostępne! Każdy fan uniwersum fantastycznych Jedi i Sithów będzie zadowolony z najnowszej odsłony gry, którą przygotowało dla nas studio Respawn Entertainment pod przewodnictwem Electronic Arts. Gra oferuje niesamowicie atrakcyjną rozgrywkę, która z pewnością spodoba się każdej osoby. Warto oczywiście zauważyć, że wszystko to dostępne jest dzięki instalatorowi STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Download . Jest to jeden z najprostszych, a jednocześnie najefektywniejszych instalatorów dostępnych na rynku.

Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC - Deluxe Edycja

Fabuła gry i co nieco o producentach

Za grę odpowiada studio, które od dosyć niedawna współpracuje z Electronic Arts. Respawn Entertainment są znani głównie z serii gier Titanfall oraz z gry typu Battle Royale, czyli Apex Legends. Warto zauważyć, że jest to dopiero trzeci produkt, który przygotowany został przez Electronic Arts po wykupie praw do produkcji gier z uniwersum Star Wars.

Jeżeli chodzi o fabułę, to warto zauważyć, że gra oferuje nam niezwykle dopracowaną historię. W niej wcielamy się w młodego padawana, czyli Cala Kestisa. Gra toczy się w czasie między trzecim a czwartym epizodem z cyklu filmowego. Główny bohater stara się ukryć zarówno siebie jak i i swoją przeszłość przed żołnierzami Imperium. Udaje mu się ukryć na planecie Bracca. Niestety, na jego trop wpada inkwizytorka, która nie spocznie, póki nie dorwie Cala. Wtedy nasz bohater poznaje sprzymierzeńców – Cerę oraz jej robota BD-1. Skorzystaj z instalatora STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Download , aby już teraz zobaczyć jak potoczy się historia młodego Jedi!

Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC - Deluxe Edycja
Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC - Deluxe Edycja

Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC Mechanika gry i rozgrywka:

mirror-DOWNLOAD

Jedi Upadły Zakon to gra, w której główne skrzypce grają dwa gatunki gier, to jest przygodówka oraz akcja. Całość obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a jak na prawdziwą grę z serii Star Wars przystało, naszym głównym orężem będzie miecz świetlny. Warto zauważyć, że twórcy upewnili się, że podczas rozgrywki miecz zmienia się razem z naszym bohaterem. Ta ewolucja sprawia, że nigdy nie czujemy się znużeni wymachiwaniem naszą bronią.

Star Wars Jedi Upadły zakon

Kolejnym punktem, na który warto zwrócić uwagę, to możliwość wyboru strategii co do przejścia konkretnej części gry. O ile wielu z nas korcić będzie korzystanie z mocy Jedi na lewo i prawo, tak czasami lepiej będzie schować się w cień i po cichu wyeliminować przeciwników. Istnieje szereg różnych metod obalenia wroga, co z pewnością urozmaici całą rozgrywkę.

Skorzystaj z STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Pobierz, zagraj już teraz i sprawdź się w roli Jedi! Przetestuj wszystkie możliwości i korzystaj z Mocy w najróżniejszy sposób! Wykorzystać ją możemy do np. biegania po ścianach, wykonywania bardzo dużych skoków czy po prostu do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem.

Tryby gry

Jak już wspomnieliśmy, twórcy przygotowali dla nas jedynie tryb jednoosobowy. Jest to zaleta z jednego ważnego powodu. Dzięki temu, mamy pewność, że fabuła i cały scenariusz został dopracowany i dopięty na ostatni guzik. Ponadto, tryb jednoosobowy oferuje nam bardzo dużo godzin rozgrywki, a wiele różnych sposobów grania pozwoli nam na dynamiczne i nienużące odkrywanie coraz to ciekawszych sposobów na przejście produkcji. Dodatkowo warto zauważyć, że dodanie jedynie trybu jednoosobowego ułatwiło przygotowanie STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Pełna Wersja , dzięki czemu gra jest już dziś dostępna!

Gameplay :

Kwestie techniczne

Jedi Fallen Order to przede wszystkim wykorzystany do granic możliwości silnik graficzny Unreal Engine 4. Oznacza to, że w Respawn Entertainment upewnili się, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół, został odpowiednio zaprojektowany. W ten sposób unikniemy artefaktów oraz źle zaprojektowanych poziomów. Klimat gry został odpowiednio odwzorowany dzięki ścieżce dźwiękowej oraz melodiom.

Warto oczywiście zapoznać się zarówno z wymaganiami minimalnymi, jak i rekomendowanymi. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że skorzystanie z instalatora STAR WARS JEDI UPADŁY ZAKON Deluxe Edycja pozwoli nam na bezproblemową grę tak długo, jak sobie zażyczymy.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-3220 3.3GHz lub AMD FX-6100
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R7 1700
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Star Wars Jedi Upadły zakon Download PC
 • Star Wars Jedi Upadły zakon Recenzja
 • Star Wars Jedi Upadły zakon Do pobrania
 • Star Wars Jedi Fallen Order Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *