Nowości Pełna Wersja

Star Wars Jedi Survivor Download PC Pełna Wersja

Star Wars Jedi Survivor Download PC Pełna Wersja

Star Wars Jedi Survivor Download PC Pełna Wersja

Star Wars Jedi Survivor - Mirror

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Trzeba przyznać, że widowiskowe gry akcji osadzone bezpośrednio w świecie Gwiezdnych wojen faktycznie działają, zwłaszcza jeśli całość oparta jest na schemacie, który mocno jest zbliżony do filmowej sagi. Nie da się ukryć, że Star Wars Jedi Survivor Download jako faktyczne kontynuacja poprzedniej gry wypada naprawdę dobrze i nie da się ukryć, że sam Cal jako młody Jedi był bardzo interesującą postacią, co w dużej mierze w kontynuacji jest jeszcze bardziej rozwinięte. W tym wypadku żołnierze imperium nadal ścigają naszego protagonistę pomimo faktu, że zakon upadł, Cal nadal musi wykonać swoje zadanie oraz zrozumieć przeznaczenie, przed którym stoi. W tym wszystkim udaje nam się przeskoczyć bezpośrednio o 5 lat, gdzie wyraźnie widać, że nasza postać się zmieniła, co jednocześnie wpływa na sam charakter rozgrywki, ponieważ jest ona o wiele bardziej dojrzała a niekiedy i mroczna.

Kontynuacja dobrej opowieści.

W tym wypadku należy pochwalić fakt, że fabuła jest emocjonująca i o wiele bardziej rozbudowana niż w części pierwszej co z pewnością jesteśmy w stanie zauważyć, jeśli chodzi o jakość samej produkcji. Warto dodać, że po rozkazie 66 wielu rycerzy Jedi oddało swoje życie, a mimo to Cal jako ten jedyny ocalały nadal kontynuuje swoją przygodę, która z pewnością daje sporo radości, zwłaszcza jeśli w praktyce skupimy się na elementach, które gra jest w stanie nam zaoferować. Oczywiście Cal w tym przypadku nie jest sam, ponieważ mamy do dyspozycji innych członków załogi w tym naszego kosmicznego droida, który w tej części odgrywa jeszcze większą rolę, a interakcje pomiędzy nim a Calem są kwintesencją całej zabawy. Można powiedzieć, że nasz protagonista zyskał nieco większą paletę ruchu, dzięki czemu może biegać po ścianach oraz wykonywać różne bardziej zaawansowane akrobacje co w wielu przypadkach może okazać się jedynym sposobem na przejście trudniejszego obszaru.

Motyw ucieczki i szukanie większego celu.

W tym wypadku sprawa jest oczywista, a gra w dużej mierze opiera się właśnie na elemencie ucieczki, jak i poszukiwaniu nowego celu w życiu przez to, że wędrujemy do wielu różnych złożonych lokacji dosyć rozległy, gdzie jednocześnie napotkamy wielu przyjaznych, a także nieprzyjaznych mieszkańców, z którymi będziemy musieli efektownie walczyć. W tym wypadku system walki jest w stanie pochwalić się o wiele większą złożonością niż w części pierwszej. To właśnie sprawia, że Star Wars Jedi Survivor Download PC to nie tylko walka mieczem, ale także wieloma innymi broniami, które zostały udostępnione przez twórców gry.

Star Wars Jedi Survivor Download
Star Wars Jedi Ocalały Download

Star Wars Jedi Survivor Download PC Nowe bronie i ich wykorzystanie w grze.

Star Wars Jedi Survivor - Mirror

W końcu będziemy mogli postrzelać z blastera oraz bardziej nietypowych broni, które nigdy wcześniej nie były spotykane w Gwiezdnych Wojnach. Można powiedzieć, że taki element dodatkowej zawartości jest tu jak najbardziej wskazany, zwłaszcza że każda broń ma odpowiednią możliwość rozwoju, przez co miecz jesteśmy w stanie rozwijać na wiele różnych dodatkowych ataków, które mogą być bardzo przydatne podczas eliminowania cięższych przeciwników. Ponieważ dobór wrogów jest tu bardziej różnorodny to gra Star Wars Jedi Ocalały Download z automatu staje się o wiele bardziej wymagająca niż część pierwsza, ale mimo wszystko przy odpowiednim rozwoju postaci jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Akcja i klimatyczny RPG w świecie Jedi.

W końcu gra Star Wars Jedi Survivor Pełna Wersja to nic innego jak widowiskowa gra RPG mocno nastawiona na akcje i właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dostrzec ewolucję broni, która zmienia się wraz z samym bohaterem. W trakcie pojedynku możemy nawet tworzyć własne widowiskowe ataki i combosy, dzięki czemu gra się nie nudzi i przez cały czas jest w stanie zaskoczyć nas czymś nowym aż do samego finału. Podobnie jak w części pierwszej także w grze Star Wars Jedi Survivor Pobierz nie zabrakło wielu elementów platformowych, na które składają się różnego rodzaju platformy czy też inne przeszkody, które będziemy musieli pokonać w wybrany przez nas sposób. Warto zwrócić uwagę, że nie musimy, aż tak mocno podążyć za wątkiem fabularnym równie dobrze możemy w trakcie gry skupić się na wykonywaniu misji pobocznych, co z pewnością otworzy nam możliwość szybszego progresu protagonisty. Można powiedzieć, że w tym wypadku wykonywanie wielu ciekawych akrobacji na różnych platformach zawieszonych nad ziemią to z pewnością bardzo widowiskowe sceny i sekwencje, których było wiele mniej w części pierwszej. Widać wyraźnie, że pod względem opowiadanej historii gra Star Wars Jedi Survivor Torrent zaliczyła duży progres, co jest szczególnie widoczne w przypadku rozwoju głównego bohatera. Starszy bohater o wiele lepiej rozumie swoje przeznaczenie i przede wszystkim stara się zrobić wszystko, aby dopełnić swojego losu.

Duże i szczegółowe lokacje.

Na uwagę w grze Star Wars Jedi Ocalały PC należy również zwrócić na same lokacje, które są o wiele bardziej szczegółowe i wypełnione różnymi dodatkami, które sprawiają, że każdy poziom jest od siebie różnorodny i nie ma powtarzających się miejsc czy też pustych lokacji, które nie zostały w żaden sposób uzupełnione o dodatkowe przedmioty. Wizualnie prezentuje się to naprawdę dobrze, dzięki czemu mamy wrażenie, że faktycznie przebywamy na jakiejś obcej planecie zupełnie różnymi ludźmi, czyli istotami, które na niej zamieszkują. Można powiedzieć, że w dużej mierze gra opiera się na przechodzeniu pewnej drogi, która toczy się w sposób naturalny aż do samego epickiego finału, który z pewnością jest o wiele lepszym zakończeniem, niż miało to miejsce w poprzedniej części coś szczególną rekomendacją do tego, aby zagrać właśnie w tę produkcję. Oczywiście i tym razem w grze Star Wars Jedi: Ocalałynie zabrakło różnego rodzaju przerywników filmowych, przez co jesteśmy w stanie zauważyć progres samej produkcji i przede wszystkim budżet gry, który jest o wiele wyższy, co jednocześnie przekłada się także na jakość takiego produktu.

Star Wars Jedi Survivor Do Pobrania
Star Wars Jedi Survivor Za Darmo

Więcej przerywników filmowych.

W  samego Cala po raz kolejny bezbłędnie wciela się Cameron Monaghan i trzeba przyznać, że tym razem jego rola jest o wiele bardziej rozbudowana i co za tym idzie o wiele bardziej wiarygodna, co faktycznie da się odczuć na ekranie. Oczywiście i w tej części nie mogło też zabraknąć dużych przeciwników, których pokonanie będzie stanowiło większe wyzwanie. Tym razem spędzimy trochę czasu oszukiwaniu słabych punktów przeciwników, które jesteśmy w stanie uderzyć, aby o wiele szybciej sobie z nimi poradzić. Trzeba przyznać, że skala starć w produkcji Star Wars Jedi Survivor Do Pobrania jest o wiele większa niż w przypadku poprzedniej części, co z pewnością w wielu obszarach da się wręcz odczuć. Niezależnie od wszystkiego mamy tutaj również o wiele bardziej rozbudowany silnik graficzny, który w dużej mierze opiera się na szczegółowym przedstawieniu projekcji lokacji, innych elementów krajobrazu czy też oświetlenia, które w tej produkcji odgrywa szczególną rolę. Nie sposób nie zauważyć jakościowo, ta część wybija się ponad poprzednią część, co zdecydowanie zachęci wielu graczy do tego, aby zapoznać się z kontynuacją i zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy Cala.

Właściwa rozbudowa świata Gwiezdnych Wojen.

Pamiętajmy, że gra Star Wars Jedi Ocalały Gra jest dostępna do pobrania i z pewnością jest to świetna okazja do tego, aby zapoznać się z kontynuacją poprzedniej gry i jednocześnie zrozumienia co dokładnie się zmieniło. Można powiedzieć, że jakościowo mamy tutaj do czynienia z dopracowanym produktem, gdzie nie uświadczyłem nawet żadnych błędów czy też innych problemów technicznych co z pewnością w dużej mierze zachęca jeszcze bardziej wielu graczy do zapoznania się właśnie z tą produkcją. Jeśli lubimy rozbudowany świat Gwiezdnych Wojen, to z pewnością gra dostarczy nam potrzebnych emocji. Jest to udana część, która jeszcze bardziej rozbudowuje sagę Gwiezdnych Wojen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *