Nowości Pełna Wersja

Spintires MudRunner Download PC Pełna Wersja

Spintires: MudRunner Download

Spintires: MudRunner PC

17,72zł - 81%
Kup Grę

Spintires MudRunner Download PC Pełna Wersja

Spintires MudRunner Download PC Pełna Wersja najnowsze rozszerzenie , nowa mapa również nowe pojazdy co za tym idzie ulepszona grafika , u nas możecie ją już pobrać tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Jesteś fanem symulatorów? Chciałbyś przetestować najnowszy symulator, który jednak różni się od wszystkich innych? Spintires Download PC oferowany dzisiaj przez pobierzgry24.pl to idealna ku temu okazja! Od samego początku tego serwisu nasze usługi zaskakują każdego fana gier komputerowych prostotą i efektywnością. Cały czas wykonujemy naszą robotę i nigdy nie narzekamy na zbyt ciężkie zabezpieczenia. Oczywiście nie każdą grę można shackować w przeciągu kilku minut. Uważamy jednak, że im trudniejsze zabezpieczenia, tym lepsza gra! Z tego właśnie powodu znaleźć możecie tutaj najciekawsze gry wydane w 2017 roku, a nawet starsze tytuły, których nie znajdziecie na żadnej innej stronie. Jeśli przekonaliśmy was do naszej strony, to zdecydowanie będziecie zadowoleni z Spintires MudRunner Download , który to właśnie wam dziś oferujemy. Jeśli jednak nie zamierzacie poświęcać czasu na poniższą lekturę, możecie od razu przejść do linków przekierowujących na prywatne serwery z instalatorem!

Fabuła gry

Jak to zazwyczaj bywa w symulatorach, scenariusz odgrywa tutaj mniejszą rolę i nie zwracamy na niego takiej uwagi. Jednakże, warto wiedzieć co robimy i dlaczego. W Spintires wcielamy się w kierowcę pojazdów ciężarowych, które podróżują po nietypowym terenie. Naszym zadaniem będzie przewozić produkty oraz różne naczepy przez Syberię. Tereny te wypełnione są błotnistymi, wyboistymi drogami. Często będziemy musieli zastanowić się dwa razy czy nasz pojazd przejedzie przez dany obszar i czy nie lepiej byłoby wycofać się i obrać inną drogę. Oprócz wyżej wspomnianej historyjki, gra nie oferuje żadnej fabuły czy skryptów popychających scenariusz do przodu. Wszystko, co będziemy robić w grze, zależy od naszych wyborów i od ofert, które przyjmiemy od naszych pracodawców. Spintires Download to świetna propozycja dla każdego, kto chciałby sprawdzić na czym dokładnie polega ta gra.

Spintires MudRunner Download Spintires MudRunner Download PC

Spintires Download

Spintires MudRunner Download PC Mechanika gry:

mirror-DOWNLOAD

Spintires skupia się głównie na kierowaniu ogromnych ciężarówek. Nie jest to jednak typowe sterowanie po normalnych, utwardzonych drogach. Wszystko, co się dzieje w grze, jest tak naprawdę skupione na trudach poruszania się po nieprzyjemnym podłożu. Z tego właśnie powodu autorzy poświęcili najwięcej uwagi na dopracowanie fizyki w grze. Chcieli upewnić się, że ciężarówki idealnie odwzorują zachowanie na żwirze, błocie, czy innych nieprzyjemnych powierzchniach. Nie zapomnijmy oczywiście o samej rozgrywce, która z pewnością zaskoczy was dokładnością. Warto tutaj wspomnieć o bardzo dobrze odwzorowanych kabinach oraz dźwiękach w grze. Tytuł pozwala nam rozwijać się i rozszerzać naszą flotę ciężarówek. Z każdym kolejnym udanym zleceniem otrzymamy kolejne części mapy, po których będziemy mogli wykorzystać nasze nowe lub zmodyfikowane ciężarówki! Gra zdecydowanie warta jest naszego czasu, więc nie czekajcie ani sekundy dłużej! Wypróbujcie Spintires MudRunner Download już dziś!

Tryby gry

Bardzo interesującą nowinką, w porównaniu do innych gier symulacyjnych, jest dostępność trybu wieloosobowego. Spintires Download oczywiście zapewnia wam wszystkim bezproblemowy dostęp do rozgrywki internetowej! Tryb kampanii został opisany powyżej i tak naprawdę jest to najzwyklejsza oferta dla jednego gracza. Jeśli chodzi o tryby wieloosobowe lub kooperacyjne, to mamy tutaj do dyspozycji bardzo prosty podział. Niektóre zadania można bowiem wykonywać współpracując, dzięki czemu otrzymamy specjalne bonusy. Współpraca potrzebna jest również kiedy do wykonania zadania potrzebny jest więcej niż jeden typ pojazdu ciężarowego. Świetnym przykładem może być właśnie korzystanie dźwigu załadowczego oraz zwykłej ciężarówki dostawczej.

Spintires MudRunner Pobierz

Kwestie techniczne

Gra Spintires miała swoją premierę jakiś czasu temu, więc nie powinna nas zaskoczyć wymaganiami. Zarówno minimalne jak i rekomendowane wymagania powinny być w zasięgu każdego komputera, nawet takiego, który swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Oczywiście nie znaczy, to, że grafika nas będzie odstraszać. Przygotowana została na podstawie autorskiego silnika graficznego. Oznacza to, że twórcy postanowili wykorzystać swoje umiejętności i dostarczyć nam ich własny silnik. Jest on bardzo dopracowany i nie powinien sprawiać problemów. Chociaż, zaraz po premierze kilka osób skarżyło się właśnie na problemy związane z optymalizacją. Nie musicie się jednak obawiać, Spintires MudRunner Download zawiera wszystkie patche i poprawki, a nawet najnowszy dodatek DLC!

Wymagania minimalne do gry:

– Procesor Intel Pentium 4 1.8GHz lub AMD Athlon XP 1700+

– Karta graficzna NVidia GeForce 210 lub AMD Radeon X600 Series

– Pamięć RAM 1 GB

– System operacyjny Windows XP 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane do Spintires MudRunner Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+

– Karta graficzna NVidia GeForce GT 340 lub AMD Radeon X1900 GT

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 • Spintires MudRunner Download PC
 • Spintires MudRunner Torrent
 • Spintires MudRunner Pełna Wersja PC
 • Spintires Download PC
 • Spintires Pełna Wersja PC

5 Komentarze

 • Kuba 19 stycznia 2020

  Wszystko ok aktyowane

 • Kuba 2 kwietnia 2020

  Gra aktywowana wszystko dziala , pisze tak aby ludzie wiedzieli 😀

 • Niko 16 kwietnia 2020

  aktywowane i grane thx

 • Spin 22 czerwca 2020

  Bardzo dobra wstawka. Pobrałem, wszystko działa jak należy, ogromny ++ ode mnie!

 • Krystian 19 października 2020

  Super dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *