Nowości

Sons Of The Forest Pobierz PC – Download

Sons Of The Forest Pobierz PC – Download

Sons of The Forest - Mirror
Sons Of The Forest Download

W końcu po tak długim czasie oczekiwania gra Sons Of The Forest Pobierz ujrzała światło dzienne i trzeba przyznać, że fani survival horrorów na pewno nie będą narzekać na wiele rozwiązań, jakie zastosowano w trakcie gry, ponieważ pokazało to, że dzisiaj można usprawnić formułę survival horroru, gdzie gracz faktycznie skupiony jest tylko i wyłącznie na samej fabule i rozgrywce, a nie na monotonnych zadaniach związanych ze zbieraniem surowców czy też innych podobnych aktywności. Jak się okazuje, pierwszy raz zdecydowano się na tego typu zabieg, aby to nasz bohater był wolny od tego typu zadań i mógł zlecić to innym kompanom, którzy z nami podróżują, choć na samym początku mamy jedynie do dyspozycji Calvina, który w wyniku katastrofy, jaka odbyła się, na początku wprowadzenia nie może mówić, jednak zawsze możemy bez problemu, wydawać mu określone polecenia bezpośrednio wpisując je do notatnika, a właściwy wybierając z określonych czynności, jakie może wykonać wspomniany kompan.

Współdziałanie z towarzyszem ułatwia przetrwanie.

Można powiedzieć, że zabieg jest bardzo prosty w swojej istocie, a mimo to wszystko wydaje się idealnie działać i odpowiednio współgra z samą grą, podczas gdy my w tym czasie jako gracze możemy bez problemu, zająć się zupełnie czymś innym co pozwala nam między innymi przygotować się na szybszą obronę przed przeciwnikami. Nadal eksploracja jaskiń czy też innych opuszczonych miejsc może wywoływać ciarki, zwłaszcza jeśli w tle słyszymy odgłosy zbliżających się przeciwników to znak, że powinniśmy się wycofać, ponieważ nie mamy szans z tak dużą liczbą wrogów jednocześnie.

Realizm gry jest odczuwalny.

W tym wypadku postawiono na maksymalny realizm, co sprawia, że starcia stały się jeszcze bardziej widowiskowe, ale jednocześnie trudniejsze i właśnie dlatego powinniśmy zwrócić uwagę na fakt, że jakiekolwiek nasze działania mogą wpłynąć na funkcjonowanie przeciwnika w całym ekosystemie, który już od samego początku zaczyna się zmieniać, zważywszy na nasze poczynania. To właśnie sprawia, że nagłe załamanie pogody mgła czy też mniejsza widoczność może spowodować, że siedząc bezpiecznie w schronieniu, nagle zostaniemy zaatakowani z każdej strony przeciwnika, co wygląda bardzo filmowo i jednocześnie nadaje samej grze mnóstwo realizmu, ponieważ sztuczna inteligencja stara się wykorzystać każdy błąd, jaki popełnimy lub też, gdy nasza czujność maksymalnie się zmniejszy.

Możliwość dopasowania rozgrywki pod umiejętności gracza.

Sons Of The Forest Download mocno wybija się na tym tle i nie da się ukryć, że sama gra jest również mocno konfigurowalna, ponieważ zawsze możemy ustawić różne parametry rozgrywki, co jednocześnie sprawia, że wszyscy przeciwnicy mogą mieć większe paski zdrowia lub też zadawać o wiele poważniejsze obrażenia. W takich sytuacjach nawet zwykła zwierzyna, którą spotykamy na całej wyspie, może być o wiele bardziej wrogo nastawiona lub też liczba wspomnianych zwierząt może być też większa, co zdecydowanie utrudnia nam przeżycie w takich warunkach. Gracz może wybrać również porę roku czy nawet długość dnia, czy częstotliwość opadów co sprawia, że gra stanie się jeszcze bardziej realistyczna i dzięki temu będzie można skupić się na wielu innych aspektach, które sprawiają, że ta gra tak mocno wyróżnia się, na tle innych produkcji pokazując jednocześnie, że wcześniejsza wersja The Forest w żaden sposób nie jest w stanie mierzyć się z tak ulepszoną formułą gry. Osoby, które mają problem z wysokim poziomem trudności,  zawsze mogą niestandardowo obniżyć poziom zdrowia wroga czy też nawet agresję i częstotliwość ataków co sprawia, że możemy lepiej skupić się na historii, co wydaje się po prostu odpowiednim dostosowaniem dla danego gracza tak, aby jego przetrwanie było możliwe w każdych warunkach. To też pokazuje, że mimo wszystko zabawa online może być o wiele bardziej wymagająca albo i mniej w zależności od ustawień, jakie przyjmiemy. W tym wypadku jednak nadal musimy pamiętać o fakcie, że sama gra posiada jedynie jeden slot głównego zapisu, dlatego też musimy w odpowiedni sposób rozegrać daną rozgrywkę tak, aby poradzić sobie z każdym zagrożeniem, jakie napotkamy na wyspie.

Sons Of The Forest Pobierz
Sons Of The Forest Torrent

Sons Of The Forest Pobierz Gra online i wspólny czas na przetrwanie.

Oczywiście obecność realnych towarzyszy nie sprawia, że gra staje się zbyt łatwa, ponieważ tak wiele ras kanibali, którzy pomieszkują tytułową wyspę, potrafią wydać nam się mocno we znaki, zwłaszcza jeśli napotkamy silny opór ze strony danej frakcji przeciwnika, wówczas musimy zdecydować się na wzmocnienie ulepszeń naszej fortyfikacji, ponieważ może to się różnie skończyć. To właśnie ta niepewność i uczucie zagrożenia z każdej strony sprawia, że Sons Of The Forest Torrent jest po prostu lepszym survival horrorem niż poprzednia część. Pamiętajmy, że w samej grze musimy również rozważnie zdecydować się na konkretne działania, zwłaszcza że nie ma możliwości zapisu gry w dowolnym momencie, jeśli nie znajdujemy się w naszej fortyfikacji czy też początkowym namiocie to musimy do niego wrócić, aby zapisać stan rozgrywki, inaczej w razie śmierci musimy powtarzać wiele fragmentów gry od nowa, co sprawia, że sama rozgrywka jest naprawdę wymagająca, jednak można to potraktować jako lekki minus, choć fani survivalu na pewno nie uznają tego za niedociągnięcie.

Punkt zapisu tylko w wybranym miejscu.

Warto zauważyć, że w tym wypadku to nawet kompan kierowany przez sztuczną inteligencję może bez problemu wznieść taki namiot dla gracza, przez to będziemy mogli swobodnie zapisać naszą grę i nie martwić się o dalsze losy naszego bohatera w tym świecie. W tym wypadku jednak trzeba pamiętać, że eksploracja terenów wyspy, które są naprawdę ogromne, może zająć sporo czasu, dlatego też w wielu przypadkach musimy mocno uważać, aby nie zginąć podczas prowadzenia takiej dłuższej eksploracji. Już sama sekwencja startowa gry Sons Of The Forest Download PC pokazuje, że pomimo podobnych warunków, ponieważ również jak w części poprzedniej znajdujemy się na tytułowej wyspie, to mimo to zdecydowano się na pokazanie katastrofy samolotu, którym podróżowaliśmy, przez co celem opcjom do osiągnięcia w grze jest znalezienie miliardera, który rozbił się razem z nami oraz innych towarzyszy, którzy mogą nam mocno pomóc w rozgrywce, zwłaszcza jeśli nie gramy ze znajomymi.

Sons Of The Forest Download PC
Sons Of The Forest Pełna Wersja

Eksploracja ważnych miejsc ułatwia przetrwanie.

W tym wypadku warto dobrze rozejrzeć się po samym rejonie katastrofy, ponieważ już na samym początku jesteśmy w stanie znaleźć potrzebną walizkę, gdzie jesteśmy w stanie wykorzystać część z tych materiałów do budowy pierwszych konstrukcji, zwłaszcza jeśli chodzi o wspomniany już wcześniej namiot, który służy jako punkt główny zapisu gry. W ten sposób możemy ułatwić sobie zadanie, co wydaje się bardzo istotne, zwłaszcza jeśli chcemy już na start mieć jakąkolwiek przewagę nad przeciwnikiem, zanim ten zdąży nas faktycznie zaatakować. Ataki zdarzają się stosunkowo często, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy do końca przygotowani, na taki nagły obrót spraw co może nas mocno zaskoczyć podczas naszych działań, a jednocześnie pokazuje też, że świat gry żyje własnym życiem i tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może wydarzyć się w kolejnej godzinie.

Sons Of The Forest Pobierz PC – Download Przeciwnicy potrafią zaskoczyć.

Sons Of The Forest - Mirror

Oczywiście, jeśli chodzi o sam bestiariusz, to gra Sons Of The Forest Do Pobrania daje nam jednak więcej różnego rodzaju przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, co sprawia, że musimy obrać inną taktykę pod każdego przeciwnika, zwłaszcza że ataki mogą się od siebie różnić i zdecydowanie nie ułatwia nam to w żaden sposób obrony, zwłaszcza jeśli posiadamy tylko prowizoryczne narzędzia, które możemy wykorzystać jako broń jak na przykład toporek. W tym wypadku musimy po prostu dobrze orientować się w terenie, jeśli chcemy szybko i skutecznie zbierać potrzebne materiały do wznoszenia dalszych konstrukcji a w tym wypadku warto również zauważyć, że w grze Download Sons Of The Forest Pobierz występują nieszablonowe fortyfikacje, które jesteśmy w stanie zbudować samodzielnie i za każdym razem niezależnie od tych z rozgrywki mogą się one różnić długością desek czy też innych elementów co sprawia, że wygląda to o wiele lepiej niż w przypadku, gdybyśmy mieli do czynienia z gotowymi elementami, które wystarczy tylko położyć. Nadaje więc to rozgrywce bardziej dynamicznego tonu, zwłaszcza jeśli wiemy, że za chwilę ściemni się i prawdopodobnie zaatakuje nas banda kanibali, która będzie chciała wykończyć naszego bohatera, to sprawia, że o wiele szybciej staramy się wybudować wszystkie rzeczy, które pomogą nam w przetrwaniu.

Rozbudowany crafting i możliwości łączenia.

Należy też dodać, że sam crafting wyglądał wiele lepiej niż w poprzedniej części i można powiedzieć, że jesteśmy w stanie w ten sposób łączyć wiele różnych elementów ze sobą i to wszystko na jednym ekranie, przez co całość prezentuje się naprawdę znakomicie i nie da się ukryć, że widać, ile twórcy włożyli pracy w samą grę, co jest zresztą odczuwalne na każdym kroku, zwłaszcza jeśli dokładnie zagłębimy się w rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *