SnowRunner Download PC Pobierz Pełna Wersja Gry
Nowości Symulatory

SnowRunner Download PC Pobierz Pełna Wersja Gry

SnowRunner Download

SnowRunner PC Premium Edition Epic Games

9,99zł - 66%
Kup Dostęp

SnowRunner Download PC Pobierz Pełna Wersja Tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Jeżeli bawiliśmy się przednio kierując bardzo duże pojazdy terenowe w grze Spintires Mudrunner, to kontynuacja tej produkcji zdecydowanie przypadnie nam do gustu. Instalator SnowRunner Download oferuje dostęp do w pełni odblokowanej, kompletnej gry, która swoją premiere miała pod koniec kwietnia 2020 roku. Gra oferuje nam świetne połączenie off-roadu z transportem oraz niezwykle wysokim poziomem realizmu, dzięki czemu takie produkcje jak Spintires przypadły nam do gustu. Dzisiejszy produkt jest bardzo prosty w użyciu i gwarantuje nam zautomatyzowany proces instalacyjny, dzięki czemu bez najmniejszych problemów możemy cieszyć się pełną wersją gry. Przetestujcie zatem instalator SnowRunner Download PC i cieszcie się z niesamowitej rozgrywki, którą dziś otrzymujemy.

Fabuła gry i co nieco o producencie

Za wyprodukowanie tej gry po raz kolejny odpowiedzialne było rosyjskie studio Saber Interactive. To ci sami twórcy, którzy jakiś czas temu zaskoczyli nas niezwykle udaną konwersją takiego polskiego hitu, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon na urządzenia Nintendo. Co ciekawe, oprócz tej konwersji, firma Saber Interactive odpowiedzialna jest za wiele innych produkcji, w tym poprzednie gry z serii MudRunner (znane jako Spintires). Saber Interactive przygotował dla nas odświeżoną wersję Crysis, która zachwyciła wielu graczy.

W grze raz jeszcze wcielamy się w kierowcę ogromnego gabarytu, którego zadaniem jest przetransportowanie ciężkich surowców i produktów z jednego miejsca w drugie. W przeciwieństwie do innych gier transportowo-symulacyjnych, mamy tutaj do czynienia z o wiele cięższym terenem niż zwykle. Poruszać się będziemy tutaj po terenach mocno błotnistych, ogromnych nierównościach oraz powierzchniach pokrytych śniegiem, a nawet lodem. Sprawdź już teraz jak prezentuje się gra dzięki wykorzystaniu instalatora SnowRunner Pobierz !

SnowRunner to coś więcej niż tylko przewożenie ładunków z Anytown w USA do czegoś, co wydaje się być tyłkiem Ziemi. Jednak w przeciwieństwie do większości gier z powodu ich ogromnych trudności, dobre wyniki w SnowRunner to nie tylko kwestia błyskawicznych refleksów, ale raczej test cierpliwości i umiejętności podejmowania decyzji. Sukces oznacza, że ​​przyniosłeś odpowiednie narzędzie do pracy, zarządzałeś swoim paliwem i wybrałeś odpowiednią trasę. Porażka jest wynikiem niedoceniania przeszkody, spieszenia się za dużo.

I to jest łatwe do zrobienia! Błoto zassie ciężarówki do ziemi, głęboka woda będzie wybijała silniki, a strome stopnie będą toczyć się na boki. SnowRunner Download jest związany z tą samą dynamiką prowadzenia i opartymi na fizyce, odkształcalnymi materiałami gruntowymi, które stanowiły podstawę jego poprzedników – MudRunner i Spintires – jest karalny i czasami bezlitosny, ale rzadko wręcz niesprawiedliwy. Prowadź mądrze, a ten świat można oswoić. Prowadź głupio , a będziesz ozdobą trawnika.

SnowRunner Download PC Pobierz Pełna Wersja mechanika gry :

mirror-DOWNLOAD

Twórcy opisywanej produkcji trafili w dziesiątkę z poprzednią produkcją. Jeszcze wcześniej nie mieliśmy do czynienia z grą, która łączyłaby w sobie elementy realistycznego transportu produktów z punktu A do punktu B z niezwykle trudnym, często niedostępnym terenie. Z tego względu SnowRunner: A MudRunner Game oferuje nam wiele podobieństw, które to odpowiedzialny były za sukces poprzednika.

Oznacza to, że w kontynuacji po raz kolejny będziemy mogli kierować rozmaitymi maszynami, z czego ogromne pojazdy ciężarowe będą głównym środkiem lokomocji. Warto zauważyć, że twórcom udało się zyskać licencje niektórych producentów, dzięki czemu zasiądziemy za kółkiem prawdziwych maszyn, które pochodzą od takich marek jak, na przykład, Pacific czy Navistar.

Pomimo wielu podobnych rozwiązań, w grze nie brakuje nowinek oraz rozwinięcia wielu kwestii z poprzedniczki. Mowa tutaj przede wszystkim o ogromnym obszarze, który dostajemy. Niektóre lokacje mogą przypominać te z wcześniejszej edycji. Jednakże, do naszej dyspozycji deweloperzy oddali aż czterokrotnie większy teren. Brzmi interesująco? Wykorzystaj już teraz SnowRunner do pobrania żeby zobaczyć co takiego dostajemy dziś od studia Saber Interactive.

Oprócz standardowych terenów, otrzymujemy również dostęp do nowych krain, w którym wyżej wspomniany śnieg i lód są na porządku dziennym. Mowa tutaj o Alasce, która pierwszy raz w historii cyklu zostaje włączona do gry. Obszar ten znany jest przede wszystkim z wielu różnych powierzchni, co dodatkowo utrudnia, a także ubogaca naszą rozgrywkę.

Musimy oczywiście pamiętać o tym, że w grze SnowRunner uzyskamy dostęp do licznych modyfikacji, które to pozwolą nam usprawnić nasze pojazdy. Ciekawym wyborem będzie wyciągarka czy wykorzystanie pomocy śmigłowca, dzięki czemu odholujemy zablokowany pojazd do naszego garażu. Oczywiście w miarę postępów w grze będziemy mogli wykupić specjalne komponenty usprawniające naszą jazdę czy zmienić wygląd maszyny. Wszystko to dostępne już dziś dzięki SnowRunner Torrent !

Tryby gry

W produkcji studia Saber Interactive znajdziemy przede wszystkim tryb jednoosobowy i samouczek. Jest on na tyle rozbudowany, że poznamy wszystkie istotne kwestie w grze oraz nauczymy się najistotniejszych mechanik, jeśli chodzi o poruszanie się w produkcji.

Dodatkowo pamiętajmy, że oprócz trybu do solowej zabawy, twórcy uwzględnili także wieloosobowy tryb. Dzięki połączeniu internetowemu będziemy mogli współpracować z maksymalnie trzema innymi graczami i wspólnie walczyć z niezwykle trudnym terenem, jaki otrzymamy w grze. Oczywiście SnowRunner Download oferuje dostęp do wszystkich trybów – zarówno tych jednoosobowych jak i do trybu kooperacyjnego.

Kwestie techniczne

Realizm rozgrywki i samej mechaniki kontroli nad gigantycznymi ciężarówkami to nie jedyne zalety opisywanej produkcji. Ze względu na to, że już w poprzedniej części zastosowano bardzo rozwinięty i niezwykle dopracowany silnik graficzny, w następnej części zdecydowano usprawnić wiele elementów i nadać szczegółom jeszcze większej głębi.

Najwięcej poprawek zanotować możemy w przypadku otoczenia oraz modelji pojazdów. Co ciekawe, w pojazdach najwięcej zmienił się kokpit. Każda maszyna oferuje nam teraz o wiele bogatsze wnętrze, które różni się w zależności od modelu ciężarówki.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-4130 3.4GHz lub AMD Athlon 220GE 2-Core 3.4GHz
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-8700 6-Core 3.2GHz lub AMD Ryzen 7 2700 8-Core 3.2GHz
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • SnowRunner Download
 • SnowRunner Pobierz
 • SnowRunner Ściagni
 • SnowRunner Do pobrania
 • SnowRunner Pełna Wersja

1 Komentarz

 • Kapii 19 grudnia 2020

  Świetnie działa dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *