Nowości Pełna Wersja

Sea of Thieves Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz – Torrent

Sea of Thieves Download PC

Sea of Thieves PC

129,41zł - 30%
Kup Grę

Sea of Thieves Download PC Pełna Wersja Gry - Pobierz - Torrent

Sea of Thieves Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz – Torrent już do pobrania u nas , piraty podróżowanie odkrywanie to coś dla was , dostępna poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Sea of Thieves, jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów początku 2018 roku już dostępny! pobierzgry24.pl ma ogromny zaszczyt oraz przyjemność poinformować państwa, iż na naszej stronie dostępny jest instalator Sea of Thieves Download PC . Żaden użytkownik naszej strony jeszcze nie natknął się na jakiekolwiek problemy związane z prezentowanymi instalatorami. Gwarantujemy łatwy i przejrzysty sposób instalacji, gdzie Sea of Thieves Download według naszego zespołu jest najlepszą aplikacją instalacyjną na rynku. Dla tych którzy nie są zaznajomieni z naszą stroną, wartym podkreślenia aspektem jest to iż bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą aplikację, którą wypuszczamy na rynek. Jedynie na pobierzgry24.pl po dosłownie paru krokach będziecie mogli zatopić się w przyjemność płynącą z Sea of Thieves. Cały proces pobierania oraz instalacji zajmuje kilka minut a jako marka która jest na rynku już kilka lat jesteśmy dumni z naszych produktów, a jednym z nich jest właśnie Sea of Thieves Download PC.

Sea of Thieves Download PC Sea of Thieves Pobierz PC

Fabuła Gry

Sea of Thieves jest grą opracowaną z myślą o komputerach PC oraz konsoli XBOX. To nastawiona na tryb wieloosobowy przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie. Gracze wcielają się w piratów, szukają skarbów, podróżują żaglowcami, walczą z przeciwnikami czy toczą bitwy morskie. Dzięki Sea of Thieves Download PC możemy zanurzyć się w grę MMO o pirackim klimacie, gdzie fabuła nie jest liniowa, a my, jako prawdziwy pirat, podróżujemy tam gdzie nas wzrok poprowadzi. Za produkcje tego znakomitego dzieła odpowiedzialne jest już legendarne brytyjskie studio Rare. Ci deweloperzy na swoim koncie mają takie tytuły jak Donkey Kong Country, Banjo-Kazooie czy Killer Instinct. Po tym jak koncern Microsoft wykupił całą firmę Rare, ich kariera nieco przystopowała. Jednak w ostatnim czasie przypomnieli wszystkim o sobie za pomocą pracy dla giganta z Redmond nad Kinect Sports.

Pierwszą styczność z Sea of Thieves mieliśmy styczność na targach E3 2015, gdzie gra została zapowiedziana, a ukazała się na rynku niespełna dwa lata później na komputerach PC z systemem Windows 10 oraz konsoli XBOX. Gra nie ma ambicji być produkcją śmiertelnie poważną, a niesamowity humor jest tu częstym gościem. Tak, że pływanie pod czarna banderą zostało potraktowane z dużym przymrużeniem oka.

Sea of Thieves Pełna Wersja PC

Sea of Thieves Download PC Mechanika Gry:

mirror-DOWNLOAD

Gra została przedstawiona w koncepcji FPP (ang. first-person perspective) czyli relacji pierwszo osobowej. Akcja osadzona jest w otwartym świecie, po którym możemy się poruszać za pomocą żaglowca na morzu oraz pieszo kiedy schodzimy na ląd. Rozgrywka ma charakter sandboxowy i nie stawia przed graczami ściśle określonego celu rozgrywki. Podczas gry nie musimy się koncentrować na jednym celu, który poprowadzi nas do nowej lokacji. Sea of Thieves daje nam możliwość eksploracji na własną rękę i wypełniania głównych bądź pobocznych misji w zależności od tego na co mamy aktualnie ochotę.

Sea of Thieves

W chwilach wolnych od rabowania jako prawdziwy pirat możemy oddawać się różnego rodzaju uciechom takim jak picie grogu albo granie na instrumentach pirackich przyśpiewek. Na statku zawsze jest coś do zrobienia szczególnie podczas bitew, gdzie musimy naprawiać statek by nie nabrał wody bądź obsługiwać działa starając zatopić żaglowiec przeciwnych korsarzy. Podczas rejsu po kolejne skarby na morzu kierujemy statkiem, zwijamy i rozwijamy żagle czy opuszczamy kotwice co czyni tą grę niezwykle przyjemna w rozgrywce i angażuje nas w prace pirata. Brzmi interesująco? Gra zdecydowanie taka jest. Przetestujcie więc Sea of Thieves Download i sprawdźcie na własny oczy!

Tryb Gry

Jak na grę MMO przystało Sea of Thieves koncentruje się na zabawie wieloosobowej, ale w otwartym świecie gry rzadko kiedy natkniemy się na innych graczy. Deweloperzy kładą w tej produkcji nacisk na grę w trybie kooperacji, gdzie gracze łączą się ze sobą w drużyny i współpracują na różnych płaszczyznach jak kierowanie statkiem, naprawa żaglowca, walka z wrogiem czy poszukiwanie skarbów. Warto pamiętać, iż gra jest utrzymana w mocno kreskówkowym stylu z dużą dawką pirackiego humoru w pełnej trójwymiarowej oprawie graficznej. Dzięki Sea of Thieves Download PC możesz już dziś wypłynąć w rejs i jako korsarz poszukiwać skarbów. HEJ, HO! Do stu tysięcy kartaczy! Nie ma na co czekać pora rozwinąć żagle i wypróbować Sea of Thieves.

Sea of Thieves Torrent

Kwestie techniczne

Biorąc pod uwagę fakt, że gra przygotowana została na autorskim silniku, możemy spodziewać się unikalnych rozwiązań, które z pewnością wpłyną na odbiór gry. Grafika prezentuje się nietuzinkowo. Widzim tutaj dbałość o najmniejsze szczegóły, a biorąc pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy detal na statku czy nawet na lądzie, zdajemy sobie sprawę jak świetnie dopracowana jest to produkcja.

Wymagania minimalne:

– Prcesor Intel Core i3-4130T 2.9GHz lub AMD FX-6300

– Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy,

– Kompatybilność z DX 11

 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.
 • Sea of Thieves Download PC
 • Sea of Thieves Torrent
 • Sea of Thieves Pełna Wersja PC
 • Sea of Thieves Do Pobrania
 • Sea of Thieves Pobierz PC

5 Komentarze

 • Grzegorz Floryda 25 lutego 2021

  Gram dzięki

 • Marcin 29 marca 2021

  Jedna z moich ulubionych gier. Granie w Sea of Thieves ze znajomymi jest naprawdę petarda

 • Krz 5 maja 2021

  Nie jest to darmowe 🙁

  • PobierzGry24.pl 8 maja 2021

   Witam , należy wysłać jednego SMS.

   I otrzymujemy klucz który aktywujemy .

 • marcin0s 20 lipca 2021

  Super gra polecam każdemu pobrać aczkolwiek trochę długo się pobiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *