Saints Row 5 Download PC Steam
Akcji Nowości Pełna Wersja

Saints Row 5 Download PC Steam

Saints Row 5 Download PC Steam

Saints Row 5 Download - Mirror

Instalator Saints Row 5 Download już jest, a co za tym idzie gra także. Sprawdź co ma do zaoferowania najnowszy tytuł od Deep Silver

Saints Row 5 Download PC Steam

Grand Theft Auto to seria, którą nikomu nie trzeba przedstawiać. Możliwość poruszania się po otwartym świecie, rabowanie przechodniów czy po prostu poruszanie się jakimkolwiek autem tylko zapragniemy sprawiło, że cykl ten rozpoczął cały podgatunek produkcji sandboksowych. Jednakże, jedna opcja jest bardziej humorystyczna, druga bardziej poważna, a jeszcze inna może być umieszczona w innych czasach czy w innych miejscu. Jeśli więc uwielbiacie serie taki jak GTA czy Mafia, to z pewnością nieraz słyszeliście o produkcji zwanej Saints Row. 

To cykl, który do tej pory mógł pochwalić się czterema edycjami. Czas przyszedł na wydanie piątej części. Saints Row Reboot czy też Saints Row 5 (lub po prostu Saints Row) to miękki reset serii, który stanowi też prequel wydarzeń, które wcześniej miały miejsce. Produkcja oferuje nam historię przedstawiającą początki powstania tytułowego gangu. Pod względem rozgrywki, gra nie różni się od poprzednich. Główne cechy tytułu także są tu zachowane. Czy jest to więc pewny sukces? Niekoniecznie.

W dzisiejszym artykule postanowiliśmy skupić się na przedstawieniu gry w sposób jak najbardziej obiektywny w celu pokazania wam wszystkich jej cech. A to oznacza przyjrzenie się zaletom, wadom, a także cechom charakterystycznym dla tego cyklu. W naszej recenzji uwzględniliśmy najistotniejsze kwestie związane z omówieniem tej gry, w tym elementy wpływające na atrakcyjność scenariusza, mechaniki, rozgrywki, a także kwestii technicznych czy też trybów gry. Saints Row 5 Download wersja już z pewnością jest dostępna, lecz zanim ruszycie na poszukiwania, zachęcamy każdego do sprawdzenia co ta opcja ma do zaoferowania,

Saints Row 5 Za Darmo
Saints Row 5 Download

Zacznijmy jednak od podstaw, a więc fabuły

Jak przystało na prequel i na swoisty reboot serii, Saints Row 5 opowiada historię, która działa się przed wydarzeniami z poprzednich gier. Oznacza to, że będziemy w końcu mogli poznać historię powstania tytułowego gangu. A to oznacza, że osoby uwielbiające nieco bardziej “przyziemny” styl Saints Row 1 i Saints Row 2 będą zadowoleni. 

Gra przenosi nas do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do południowo-zachodniej części. Tam lądujemy w fikcyjnym mieście Santo Ileso. To właśnie tam narodziła się tytułowa grupa Świętych. Rozgrywka pozwala nam wcielić się w postać, która z każdym kolejnym zadaniem awansuje wyżej po szczeblach przestępczej kariery. Nasza postać stara się zbudować swoje własne imperium za pomocą takich osobistości jak Neenah, Kevin czy też Eli. 

Zadanie jednak będzie bardziej wymagające niż nam się wydaje z bardzo prostego powodu – na naszej drodze stanie liczna grupa przeciwników. Mowa tutaj o Los Panteros, Idols, czy też Marshalls. Saints Row 5 Pobierz wersję gry już teraz, a przekonasz się na własne oczy czy scenariusz wciąga czy to po prostu tło dla wydarzeń dziejących się na ekranie.

Co natomiast powiemy o samej rozgrywce i mechanice?

Saints Row 5 Pobierz

Akcja w Saints Row obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby, a więc pod tym względem nie zmieniło się za wiele. Dalej rozpoczynamy przygodę od stworzenia swojej własnej postaci i dalej to jedna z najbardziej rozbudowanych i rozwiniętych opcji tego typu na rynku. Konfigurator jest tu tak zaawansowany, że na samo przygotowanie bohatera poświęcimy dobrą godzinę, jak nie więcej. Rzecz jasna pamiętajmy, że tak jak i miało to miejsce w poprzednich edycjach, możemy wybrać spośród ogromnej liczby zmiennych.

Gdy już przejdziemy do samej gry, to zobaczymy pierwsze zmiany. Przede wszystkim tytuł przenosi nas do największego świata jaki kiedykolwiek seria Saints Row miała do zaoferowania. Otwartość piaskownicy sprawia, że możemy podróżować gdzie tylko chcemy – począwszy od metropolii, przez przedmieścia, a skończywszy na otaczającej miasto pustynię. 

Tytuł oferuje nam możliwość podróżowania autami, ale nie tylko. W grze pojawiają się takie maszyny jak, na przykład, motocykle, śmigłowce, czy też samoloty. Warto też pamiętać, że gra z uwagi na swój humorystyczny styl może nam też zaoferować przemieszczanie się za pomocą gokartów czy hoverboardów. Tytuł dostarcza nam też jeszcze jednej metody przemieszczania się, mianowicie kombinezon do szybowania. Dzięki niemu pokonamy ogromne dystanse w powietrzu nie martwiąc się o korki i wrogów nas ścigających. Saints Row 5 Download PC to instalator, który z łatwością udostępni wam pełną wersję gry – o ile takową opcję znajdziesz. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu na poszukiwania i znalezienie takiego oprogramowania.

Mapa w grze podzielona została na pięć obszarów – każdy z nich różni się z uwagi na grupy, które tymi obszarami rządzą. Aby przejąć kontrolę nad nimi wszystkimi, należy wykonywać kolejne misje, jakie nasi komputerowi sojusznicy nam przekażą. W międzyczasie bardzo istotną rolę odegra eliminacja przeciwników. A tych możemy pozbyć się na wiele różnych sposobów. 

Arsenał w grze jest bardzo rozbudowany i choć niemożliwe jest wykorzystanie futurystycznych broni z ostatnich części, to i tak tytuł dostarcza nam ogromną liczbę broni palnych i białych, dzięki którym rzeź i mord na przeciwnikach będzie nadzwyczaj rozbudowany. Saints Row 5 Do Pobrania to najlepsza okazja, aby przekonać się samemu jak dobrze rozbudowano elementy zabijania przeciwników i postronnych przechodniów.

Sprawdźmy teraz kwestie techniczne i tryby gry

rodukcja oferuje nam dwa tryby gry, a mianowicie tryb pojedynczy i tryb kooperacyjny. Grając solo wykonujemy zadania i samotnie posuwamy historię przedstawioną w tym miękkim reboocie serii do przodu. Natomiast kooperacja to po prostu współpraca i wspólna zabawa stawiając czoła przeciwnikom.

Co ciekawe, istnieje możliwość rozpoczęcia gry samemu, a po czasie możemy umożliwić innym graczom dołączenie do rozgrywki. W ten sposób w dowolnym momencie możemy skorzystać z pomocy nieco bardziej doświadczonych osób czy też cieszyć się rozgrywką wraz z przyjaciółmi. Dlatego Saints Row 5 Pełna Wersja , a przekonasz się na własne oczy co gra ma ciekawego do zaoferowania. 

Pod względem grafiki tytuł nawiązuje mocno do poprzednich gier. Jest to więc nieco kreskówkowa stylistyka, w której producenci nie bali się zaszaleć z kreską. Oznacza to mocno przerysowane postacie i animacje, które z pewnością mogą zaskoczyć niejedną osobę. Jest to jednak gra mocno humorystyczna, a przez niektórych uznawana nawet jako parodia GTA. Dlatego ta stylistyka w połączeniu z rozgrywką i fabułą świetnie się łączy w jedność. 

Należy jednak pamiętać, że pomimo tego warto najpierw znaleźć działający instalator Saints Row 5 Torrent w celu sprawdzenia czy gra w ogóle się uruchomi na naszym komputerze. 

Minimalne wymagania dla Saints Row 5 PC ;

 • Procesor Intel Pentium Dual Core E5700 3GHz lub AMD Athlon II X2 245e
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 280
 • 8 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 10 64-bitowy 
 • Kompatybilność z Directx 10
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Wymagania rekomendowane dla Saints Row 5 PC :

 • Procesor Intel Core i5-7600K 3.8GHz lub AMD Ryzen R5 1400
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1650 lub AMD Radeon RX 570 4GB
 • 12 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 10 64-bitowy 
 • Kompatybilność z Directx 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *