Nowości Pełna Wersja

Rocket League Download Pełna Wersja PC | Rocket League Pobierz

Rocket League Download Pełna Wersja PC

Rocket League Download Informacje o grze nasza ocena i link do pobrania:

Miło nam powitać Was na naszej stronie. Jest nam ogromnie miło, z powodu tego, że właśnie na naszą stronę weszliście, aby pobrać grę Rocket League w polskiej wersji językowej. Nasza strona zajmuje się tworzeniem i udostępnianiem instalatorów, dla wszystkich graczy, którzy jak najszybciej chcą zacząć grać w jakąś grę. W tym wypadku, nasze narzędzie nazywa się Rocket League Download. Tworząc ten instalator, staraliśmy się stworzyć dla Was jak najlepszą aplikację. Dzięki niej, od czasu pobrania, do rozegrania przez Ciebie pierwszego meczu minie na prawdę mało czasu, a wszystko dlatego, że instalacja jest automatyczna, a Ty nie musisz robić nic. Nasze instalatory automatycznie wgrywają plik Crack. Co ważniejsze nie musisz szukać dodatkowych plików, czy edytować zawartości w folderze z grą.

Rocket League Download
Nasza ekipa miała ogromną przyjemność testowania gry, podczas kreowania Rocket League Download, dlatego w tym akapicie podzielimy się z Wami naszą opinią, która mamy nadzieję, zachęci Was do pobrania tej gry. Propozycja, jaką dziś od nas otrzymacie, jest połączeniem dwóch rodzajów gier. Football i jazda nietypowymi, napędzanymi rakietowo samochodami to coś, co może przypaść do gustu naprawdę sporej ilości graczy, nawet tych najmłodszych, z uwagi na to, że wiele pojazdów przypomina sławne samochodziki Hot Wheels, chociaż nie jest to jednak gra typowo „zabawkowa”. Każda rozgrywka składa się z dwóch drużyn, po około 4 graczy. Oczywiście jest też piłka oraz dwie bramki. Celem samochodów, jest spowodowanie, aby piłka trafiła do bramki przeciwnej drużyny. Nietypowy mecz rozgrywany jest w pewnego rodzaju klatce, o sporych rozmiarach. Oczywiście, nasze pojazdy mogą być modyfikowane na wiele sposobów. Każdy z nich, może posiadać inną umiejętność specjalną. Jeżeli zawsze lubiłeś zmieniać wygląd swojego pojazdu, to w przypadku Rocket League Download nie będziesz miał na co narzekać, ponieważ twórcy gry, umożliwiają dostosowywanie swoich pojazdów na setki sposobów, przy pomocy mnóstwa gadżetów. To sprawi, że wasze pojazdy będą wyglądały bardzo oryginalnie w porównaniu do reszty samochodów. Jak wspominaliśmy wcześniej, nasz pojazd może użyć rakietowego dopalacza, w celu przyspieszenia lub zwiększenia mocy strzały piłką. Jeżeli chodzi o triki, które pozwolą nam wymanewrować innych graczy, to również będziecie mieli możliwość wykonania kombinacji ruchów, która stworzy trik. Samochody wykonują niesamowite akrobację, jeżeli posiadacie odpowiednio mocne komputery (wymagania opiszemy w późniejszej części) to na ekranach waszych komputerów zobaczycie niesamowity spektakl. Świetny efekt również wywołuje zderzenie przy dużej prędkości dwóch samochodów, jeżeli dobrze to rozegracie, to może uda Wam się wyeliminować tego drugiego z gry. Im większe będziecie czynić postępy, tym do większej ilości rzeczy dostaniecie dostęp. Nowe pojazdy, części i wyposażenie będą Was motywowały do bycia jak najlepszym.

Rocket League Download Tylko i wyłącznie tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Wymagania Gry:

Rocket League Download został stworzony tak, abyście mogli zagrać w trybie dla wielu gracza, jak tylko stwierdzicie, że jesteście gotowi na to, aby zmierzyć się z prawdziwymi graczami, to wybierzecie tryb wielu graczy.
Rekomendowane wymagania sprzętowe:
– Procesor Quad Core 2.0 GHz,
– 4 GB pamięci RAM,
– Karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260
– 2 GB wolnego miejsca na twardym dysku,
– System operacyjny Windows Vista(SP2)/7/8
Minimalne wymagania sprzętowe:
– Procesor Dual Core 2.0 GHz,
-2 pamięci GB RAM,
– karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub Radeon HD 2900 XT,
– 2 GB wolnego miejsca na twardym dysku,
– System operacyjny Windows Vista(SP2)

Nasza Ocena 9/10

mirror-DOWNLOAD

7 Komentarze

 • MKMOI 1 stycznia 2016

  Hmm gra działa to się liczy 😉

  • MaTeG 28 września 2017

   nie ma virusuw

  • bartek kaosowski 23 października 2017

   a czy tez długo ci się pobierlalo?

 • SP 4 maja 2016

  jak to się pobiera

 • Antek 9 maja 2016

  Gra świetna urchamia się dziękuje

 • domun 2 marca 2020

  jaki kod

 • kuba22 1 marca 2021

  działa dzieki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *