Red Dead Redemption 2 Download PC - Pełna Wersja
Akcji Nowości Pełna Wersja

Red Dead Redemption 2 Download PC – Pełna Wersja

Red Dead Redemption 2 Download PC

RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION

11,99zł - 40%
Kup Dostęp

Red Dead Redemption 2 Download PC dostępna wkońcu u nas do pobrania z mirrorów poniżej :

mirror-DOWNLOAD
Red Dead Redemption 2 Download PC - Pełna Wersja

Red Dead Redemption 2 Download PC już jest! Jeżeli od zawsze marzyliśmy o tym, żeby wcielić się w postać kowboja i sprawdzić się na dzikim zachodzie, to Rockstar Games nam to dziś umożliwia! pobierzgry24.pl to niesamowicie prosta, aczkolwiek pomocna strona. Jesteśmy autorami niezliczonej ilości instalatorów do waszych ulubionych gier. Dzięki naszej usłudze, mogliście zagrać w każdy legendarny tytuł, jaki pojawił się na PC i nie tylko! Tym razem oferujemy wam pełną wersję gry RDR 2. Jest to kompletnie odblokowana produkcja, która charakteryzuje się wieloma trybami gry, kompatybilnością z każdą sprzętową konfiguracją.

Fabuła gry oraz producent

Gra po raz pierwszy ukazała się w październiku 2018 roku. Wtedy to jednak twórcy ze studia Rockstar Games postanowili wydać grę na dwie konsole, to jest PS4 oraz XONE. Teraz jednak, nieco ponad rok po premierze, autorzy tak popularnych i cenionych gier jak seria Max Payne czy oczywiście Grand Theft Auto przygotowała wersję na komputery osobiste. Jeżeli chcesz być pierwszą osobą, która będzie mogła sprawdzić się w tej grze na PC, to skorzystaj z Red Dead Redemption 2 Download !

Krótko ujmując, jest to trzecia część gry z serii Red Dead, a zarazem jest to również prequel jednej z najlepszych gier o tematyce westernu, jaka kiedykolwiek została wydana. Mowa tutaj o klasyku gatunku, czyli Red Dead Redemption. W dwójce wcielimy się w kowboja Arthura Morgana, który jest członkiem gangu. Jednakże, historia naszej postaci jest nieco bardziej skomplikowana.

To, w jaki sposób potoczy się gra, jest kompletnie zależne od naszych decyzji. Oznacza to, że jeśli zdecydujemy się komuś pomóc, to możemy liczyć w przyszłości na tę postać i na jej dobrą wolę. Co ciekawe, Arthur Morgan jest prawą ręką Dutcha van der Lindego – postaci, którą znamy z poprzedniej części. Cała opowieść koncentruje się na wydarzeniach po nieudanym napadzie w mieście Blackwater.

Red Dead Redemption 2 Download PC
Red Dead Redemption 2 Download

Red Dead Redemption 2 Download PC Mechanika w grze :

mirror-DOWNLOAD

Korzystając z Red Dead Redemption 2 masz pewność, że grę, jaką otrzymasz, będzie stuprocentowo działająca i oferująca wszystkie możliwe tryby gry oraz funkcje. To samo dotyczy samej rozgrywki, która w najnowszym Red Dead Redemption 2 jest niezwykle bogata w najnowsze nowinki technologiczne oraz ulepszone rozwiązania, które niegdyś znaleźć mogliśmy w innych tytułach od Rockstar Games. Mowa tutaj oczywiście o systemie strzelania z Grand Theft Auto itp.

Red Dead Redemption 2 Pobierz
Red Dead Redemption 2 Torrent

Otrzymujemy tutaj od twórców rozległy świat, w którym będziemy mogli przemierzać nie tylko małe, niedawno założone mieściny, ale również przyrodę – w tym tereny górskie, doliny z rzekami, prerie, a nawet zalesione obszary. W każdym z tych miejsc będziemy mogli napotkać postacie sterowane przez komputer. To, co jednak wyróżnia ten produkt, to oczywiście fakt, że postacie żyją własnym życiem i mają zaplanowane własne, indywidualne harmonogramy.

Jeżeli jednak chodzi o nasza postać, to główne wątki z gry odbywają się w obozie gangu. Ten obóz jest również naszą bazą wypadową. Aby upewnić się, że członkowie naszej ekipy mają wysokie morale, należy pomagać im oraz spędzać z nimi czas, a jeśli trzeba, wykonywać dla nich zadania. Gra oferuje nam szereg różnych funkcji, jak na przykład możliwość polowania na zwierzęta, późniejszy handel przedmiotami oraz materiałami uzyskanymi z tych zwierząt oraz oczywiście bardzo dobrze przygotowane strzelanie.

Trby gry

Gra gwarantuje nam dwa główne tryby gry. Pierwszym z nich jest standardowy tryb kampanii, w którym to poznajemy wszelkie postacie, a następnie przechodzimy kampanię. Później jednak, jeśli będziemy chcieli, możemy wybrać jedną z naszych ulubionych osób z gry i wyruszyć do Internetowe świata Red Dead Online. Tryb gry ten przygotowany został na tej samej technologii, co GTA Online. Znajdziemy więc podobieństwa. Sprawdź już teraz Red Dead Redemption 2 Download PC i zobacz jak wygląda produkcja.

Kwestie techniczne gry

Gra pod względem kwestii technicznych to o wiele bardziej rozbudowana i ulepszona wersja GTA V. Jest to oczywiście spowodowane faktem, że tytuł ten bazuje na tym samym silniku gry. Warto jednak zauważyć, że niemalże każdy element został usprawniony i prezentuje się o niebo lepiej.

Instalator Red Dead Redemption 2 Download PC został tak zaprogramowany, że nie zawyży wymagań gry. Jest to szczególnie ważne, gdyż niejednokrotnie mówiono o tym, że tak zawansowana produkcja będzie miała niezwykle duże wymagania. Warto zatem sprawdzić wymagania minimalne gry oraz te rekomendowane, aby upewnić się, że wykorzystany przez nas instalator Red Dead Redemption 2 Pobierz rzeczywiście zaoferuje nam grę.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 280
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 150 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Red Dead Redemption 2 Pełna Wersja:

 • Procesor Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz lub AMD Ryzen R5 1500X
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480 4GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 150 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Red Dead Redemption 2 Download
 • Red Dead Redemption 2 Pełna Wersja
 • Pobierz Red Dead Redemption 2 PC
 • Red Dead Redemption 2 Recenzja
 • RDR2 Download

2 Komentarze

 • Polishsoldier 29 listopada 2019

  No pobierałem ją bardzo długo – myślałem że nigdy się nie pobierze ale za 30 zł naprawde było warto – DZIĘKUJE WAM ŚLICZNIE!!!

  • ola james 23 lutego 2021

   hej dzięki za pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *