Project CARS 3 za darmo
Nowości Pełna Wersja Wyścigowe

Project CARS 3 Download PC Pełna Wersja – Pobierz Grę

Project CARS 3 Download

Project CARS 3 Download PC Informacje o grze :

Pobierz Instalator Project Cars 3

Jeżeli uwielbiasz serię Project CARS, to już teraz instalator Project CARS 3 Download udostępnia wam kolejną odsłonę! Przygotowany przez nasz zespół program oferuje pełny dostęp do najnowszej odsłony świetnych i widowiskowych wyścigów, która po raz kolejny zaskakuje nas niesamowicie realistyczną, a przy okazji pełną zręcznościowych elementów mechaniką. Nasze oprogramowanie przygotowane zostało z myślą o każdym graczu. Jest proste w obsłudze, nie wymaga żadnych dodatkowych programów trzecich, a cały proces instalacyjny gry został uproszczony. W ten sposób możesz zagrać w kolejną odsłonę Project CARS bez martwienia się o cracki, klucze seryjne, czy inne pliki. Project CARS 3 Pobierz to pełny pakiet, w którym znajdziecie także polską wersję językową gry oraz wiele więcej. Nie czekajcie – przetestujcie już teraz!

Project CARS 3 informacje o producencie

Slightly Mad Studios to studio, które zostało założone dosyć niedawno, bo w 2009 roku w Wielkiej Brytanii. Od samego początku twórcy starali się przygotowywać produkcje wyścigowe. Na początku skupili się jednak na pracy na zlecenie. W ten właśnie sposób stworzyli pierwszą, niezwykle udaną produkcję. Było to Need for Speed: Shift, które całkowicie zmieniło podejście Electronic Arts do swojej serii. Ogromny sukces sprawił, że dwa lata później pojawiła się kolejna gra stworzona na zlecenia EA, czyli Shift 2: Unleashed.

Warto także zauważyć, że po dwóch bardzo udanych produkcjach deweloperzy ze studia Slightly Mad Studios skupili się na przygotowaniu własnej produkcji. Była nią Project CARS – gra, która przez wiele lat była dostępna jako wersja beta i to w dużej mierze gracze pomogli autorom w jej rozwinięciu zarówno od strony finansowej jak i samej rozgrywki. Dwa lata później, bo w 2017 roku, doczekaliśmy się kontynuacji serii. Project CARS 3 Download PC to instalator, który oferuje całkowicie odblokowaną grę, tak więc możecie już dziś przetestować najnowsze dzieło brytyjskiego dewelopera.

Project CARS 3 Pobierz
Project CARS 3 Download PC

Project CARS 3 Pobierz PC fabuła która została osadzona w grze :

Opisywana seria wyścigów nigdy nie miała jako takiej fabuły o ściśle określonym scenariuszu. Należy natomiast zauważyć, że producenci w trzeciej części oferują nam tryb kariery, w którym możemy rozwijać swoją postać oraz zdobywać coraz to lepsze samochody i odblokowywać nowe osiągnięcia. Sprawdź już teraz wszystkie zmiany i nowinki dzięki Project CARS 3 Do pobrania !

W porównaniu do poprzednich produkcji, autorzy usprawnili całą rozgrywkę. Gwarantują nam teraz o wiele przyjaźniejsze środowisko, które w szczególności spodoba się początkującym. Warto także zwrócić uwagę na to, że studio Slightly Mad Studios zaoferowało nam wiele ciekawych opcji, które pozwolą nam dostosować poziom trudności – czy to jazdy czy przeciwników – do naszych własnych preferencji.

Jednym z ważniejszych aspektów, jeśli chodzi o kontynuację produkcji, jest z pewnością rozgrywka. Twórcy wprowadzili wiele zmian oraz ciekawych funkcji, których nie sposób znaleźć w poprzednich częściach. Jednym z przykładów jest możliwość modyfikowania oraz ulepszania pod względem wizualnym i osiągów samochodów w naszym własnym garażu. Warto zauważyć, że nawet felgi wpływają na sterowność naszego pojazdu.

Oprócz tego, w Project CARS po raz pierwszy w historii ujrzymy bardzo rozbudowany edytor wizualny. Podobnie jak w serii Forza Horizon, będziemy mogli przemalować oraz przeprojektować niemalże każdą część zewnętrzną auta. Co ciekawe, twórcy udostępnili nam także opcję, w której możemy spersonalizować kierowcę.

Gra doczekała się wielu zmian także w przypadku prowadzenia. Model sterowania pojazdami jest teraz bardziej wiarygodny, a wprowadzenie nowego system opon sprawiło, że gra się teraz jeszcze bardziej realistycznie przedstawia.

Autorzy nie zapomnieli oczywiście o sztucznej inteligencji, która została dodatkowo usprawniona. Wszystko to zostało oczywiście uzupełnione wieloma samochodami. Do wyboru będziemy mieć ponad 200 pojazdów, które podzielone zostały na 10 klas. Poruszać się nimi będziemy mogli na 140 torach, które wiernie odwzorowują lokalizacje takie jak Szanghaj czy Sao Paolo i znany stamtąd tor Interlagos. Przetestuj produkcję dzięki Project CARS 3 Download już dziś!

Project CARS 3 Pobierz PC
Project CARS 3 Do pobrania

Project CARS 3 tryb gry oraz kwestie techniczne w grze :

Pobierz Instalator Project Cars 3

Pod względem trybów gry do dyspozycji mamy dwa główne podziały. Możemy brać udział w solowej rozgrywce, w której pojawi się Kariera. Jeśli jednak wolimy wieloosobową rozgrywkę, to do naszej dyspozycji twórcy oddali tryb multiplayer. To tam możliwe będzie rywalizowanie z innymi graczami z całego świata.

Skorzystaj z instalatora już teraz Project CARS 3 Download aby sprawdzić na własne oczy jak gra się prezentuje. Deweloperzy postarali się przygotować niezwykle rozwiniętą wersję gry bazującą na silniku Madness. To autorski projekt, który zagwarantował w przeszłości niezwykle wysoki poziom realizmu.

Tym razem autorzy popisali się jeszcze bardziej, tworząc grę która bez żadnych ograniczeń może działać w rozdzielczości obrazu do 12K. Zanim jednak zdecydujesz się zagrać w grę, sprawdź minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe!

Minimalne wymagania dla Project CARS 3 Pobierz PC :

 • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla gry:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *