Planet Zoo Download
Akcji Pełna Wersja

Planet Zoo Download PC – Pobierz

PLANET ZOO PC DELUXE EDITION Pobierz

PLANET ZOO PC DELUXE EDITION

9,99zł - 50%
Kup Dostęp

Planet Zoo Download PC – Pobierz tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Zarządzanie własnym zoo to marzenie niejednej osoby. Możliwość zaprojektowania idealnego zakątka dla zwierząt, gdzie turyści będą mogli nie tylko poznawać najróżniejsze stworzenia, ale również pozwolą nam przy tym się wzbogacić. Planet Zoo Download PC to instalator, który bez najmniejszych problemów pozwoli nam wcielić się we właściciela zoo. Na początku będzie to oczywiście mały, wręcz lokalny zakątek. Z biegiem czasu będziemy mogli rozwinąć swój biznes i stać się prawdziwym potentatem na rynku. Brzmi ciekawie? Przetestuj już dziś Planet Zoo Download i sprawdź na własnej skórze jak dobrze poradzisz sobie w tej roli!

Fabuła gry

Planet Zoo to produkcja przygotowana przez studio Frontier Developments. Twórcy mają na swoim koncie wiele uznanych gier. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się wszystkie strategie ekonomiczne, które przeżywają swój renesans. Mowa tutaj o takich grach jak Jurassic World Evolution, ScreamRide, czy oczywiście Planet Coaster. Skorzystaj z instalatora Planet Zoo Download i już dziś przekonaj się jak ich najnowsze dzieło wygląda.

Jeżeli mowa o Planet Zoo, to jest to duchowy spadkobierca gier z serii Zoo Tycoon, gdzie będziemy mogli zaprojektować każdą ścianę zoo, zatrudnić pracowników, ustalić godziny otwarcia oraz całą politykę sklepu. Swoistej fabuły w grze nie uświadczymy – istnieje jednak szereg scenariuszy, które określają nam nasze początkowe fundusze, cele do zrealizowania oraz szereg innych misji pobocznych. W grze oczywiście najważniejsze jest założenie i prowadzenie ogrodu zoologicznego, który z każdym kolejnym odwiedzającym staje się coraz to lepszym i popularniejszym miejscem.

Mechanika w grze

W prowadzeniu zoo musimy pamiętać o wielu ważnych rzeczach. Mowa tutaj przede wszystkim o dostosowaniu wybiegu do potrzeb każdego gatunku. Oznacza to, że będziemy mogli zapoznać się z zaawansowaną bazą statystyczną każdego zwierzęcia, a następnie według wytycznych ukształtować teren, wybrać dobrą roślinność, schronienie, a także oczywiście dodatkowe atrakcje, które zaskoczą gości.

Warto także pamiętać o tym, że zaprojektowanie samego kompleksu odgrywa tutaj kluczową rolę. Przede wszystkim musimy pomyśleć o strategicznych punktach i tak je rozmieścić, aby zwiedzający czuli się komfortowo. Dobór właściwych budowli czy zadbanie o wystrój całego parku zadba o wrażenie gości i z pewnością poprawi naszą kondycję finansową. Planet Zoo Pobierz jest już dostępny – przetestuj najnowszą grę ekonomiczną o zoo!

Co ciekawe, podczas projektowania gry, twórcy skupili się na jak najwierniejszym oddaniu zwierząt. Chodzi tutaj nie tylko o ich wygląd, ale również zachowanie. Dzięki temu, każda kreatura charakteryzuje się innym zachowaniem i posiada inne potrzeby. Co ciekawe, zauważyć możemy, że poszczególne osobniki mają nawet swój własny charakter! Z tego względu każda decyzja jaką podejmiemy, nawet z pozornie mało znacząca, może mieć wpływ na poszczególne zwierzę.

Planet Zoo Download PC – Pobierz Tryby gry :

Twórcy nie przewidzieli rozgrywki wieloosobowej. Oznacza to, że w Planet Zoo przyjdzie nam grać jedynie samemu. Warto jednak pamiętać o tym, że dzięki poświęceniu swojej uwagi na trybie jednoosobowym, autorom udało się stworzyć bardzo dopracowaną produkcję. Do wyboru mamy tryb Sandbox lub kampanię fabularną, która pokieruje rozwojem naszego ogrodu zoologicznego oraz zapozna nas z podstawowymi informacjami w grze.

Pamiętajmy jednak, że autorze ze studia Frontier Developments uwzględnili łącznąć internetową w swojej grze. Pozwolili oni nam bowiem dzielić się stworzonymi przez nas elementami scenerii, wybiegami, czy całymi habitatami lub ogrodami z innymi graczami. Wykorzystaj Planet Zoo Pełna Wersja już dziś i sprawdź tę opcję!

Kwestie techniczne

Jak wspomniano wyżej, autorom zależało na jak najwierniejszym odwzorowaniu zwierząt. Dlatego możemy liczyć tutaj na bardzo atrakcyjną grafikę trójwymiarową, która oddaje każdy ruch kreatur znajdujących się w grze. Ciekawostką jest wykorzystanie specjalnej technologii, która to odpowiedzialna jest za bardzo realistyczną symulację zachowania futra – czy to na wietrze, deszczu czy śniegu.

Oczywiście z powodu bardzo dobrej grafiki gra wymaga od naszego komputera dosyć dobrej specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi przez skorzystaniem z instalatora!

Minimalne wymagania dla Planet Zoo Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-2500 3.3GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 270X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla gry:

 • Procesor Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz lub AM Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Planet Zoo Download PC
 • Planet Zoo Pełna Wersja
 • Planet Zoo Pobierz
 • Planet Zoo Ściagni
 • Planet Zoo Ściagni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *