Overwatch 2 Download
Nowości

Overwatch 2 Download PC Pełna Wersja

Overwatch 2 Download PC Pełna Wersja

Overwatch 2- Mirror
Overwatch 2 Download PC

Ogromny sukces gry Overwatch przyczynił się do tego, że Blizzard długo zastanawiał się nad pełnoprawną kontynuacją. Pomimo faktu, że pierwszą zapowiedź nowej odsłony mieliśmy, już w roku 2019 to przyszło, nam czekać 3 lata na to aż produkcja stanie się w pełni grywalna. Stało się niedawno nastąpiły 2 testy gry Overwatch 2, która jednocześnie posiada, wiele ciekawych opcji sprawiając, że staje się ona przez to lepsza niż pierwsza część. Warto zwrócić uwagę, że sam Blizzard na początku informował, że gra Overwatch nie zniknie, jednak już teraz wiadomo, że wraz z premierą gry poprzednia edycja zostanie, całkowicie zamknięta a gracze otrzymają w pełni darmową i dostępną dla każdego grę Overwatch 2 Download gdzie będą mogli przenieść swoje postępy z poprzedniej edycji. To właśnie sprawia, że nie wygląda to, jak pełnoprawna kontynuacja, lecz bardziej coś jak modyfikacja co w tym wypadku nie wydaje się wcale złą opcją, zwłaszcza że niektóre błędy zostały w końcu naprawione, co jest widoczne już w czasie rozgrywki testowej.

Brak denerwujących skrzynek.

Należy zauważyć, że mimo wszystko stało się coś istotnego, ponieważ Overwatch 2 PC na dobre rezygnuje ze znienawidzonych przez wszystkich graczy loot boxów. Jest to z pewnością krok we właściwą stronę, który wyraźnie pokazuje, że Overwatch 2 chce być lepszy od swojego poprzednika, co zdecydowanie zachęca graczy jedynki na przesiadkę. Warto więc docenić ten progres w końcu gra z 2016 roku miała mnóstwo wad i nietrafionych decyzji, które mają zniknąć w nowej wersji, co z pewnością należy uznać, za dopracowanie samej gry. Pamiętajmy, że gra Overwatch 2 Download PC nadal pozostanie w pełni grą FPS i tutaj nic się nie zmienia.

Overwatch 2 Download PC Pełna Wersja Właściwy tryb fabularny.

Warto zwrócić uwagę, że twórcy nie planują kolejnej gry nastawionej tylko i wyłącznie na multiplayer. Zapowiedziany jest pełnoprawny tryb fabularny, co jest z pewnością nowością dla tej serii. Owszem wcześniej mieliśmy dostępne genezy postaci i jakieś delikatne wstawki fabularne, ale ciężko było to uznać za ważny element gry. Wtedy można powiedzieć, że całość była traktowana w formie zwykłego dodatku. W Overwatch 2 Pobierz tryb fabularny ma być wyrazisty i skupić się na poszczególnych członkach grupy Overwatch w taki sposób, aby gracz mógł faktycznie przeżyć ciekawą i interesującą historię. Z pewnością jest to świetny pomysł i idealny sposób na urozmaicenie rozgrywki, ale należy pamiętać, że o tym trybie nie wiemy zbyt dużo. Co więcej, nie został on udostępniony podczas beta testów, dlatego też na jego ocenę przyjdzie graczom poczekać, aż do premiery samej gry.

Overwatch 2 Pełna Wersja
Overwatch 2 za darmo

Kilka drobnych i większych zmian.

Oczywiście aspekt multiplayerowy, to nadal ważny element gry Overwatch 2. Tutaj nic się nie zmieniło, walki nadal toczą się na zamkniętych arenach, nie pokuszono się o jakieś większe zmiany, może poza przebudowaniem kilku istniejących map. Trzeba jednak wiedzieć, że w pełnej wersji gry możemy spodziewać się wielu nowych map, które co ważniejsze inspirowane są prawdziwymi miejscówkami. Jak widać nawet tak drobny element, może dzisiaj wpłynąć mocno na ocenę nowej gry Overwatch 2. Nie zrezygnowano również z klasycznego już podziału na postacie. Nadal mamy do dyspozycji trzy klasy, czyli Healer, DPS oraz Tank. Twórcy nie starali się na siłę dodawać dodatkowej klasy, co z pewnością wpływa na utrzymanie prostego schematu rozgrywki, który pomimo niektórych zmian w samych postaciach nadal bawi.

Nowe postaci są interesujące.

O nowych postaciach nie można powiedzieć na razie zbyt wiele beta Overwatch 2 Do Pobrania dała nam do dyspozycji znaną jeszcze z jedynki Królową Junkertown, która była w poprzedniej odsłonie niegrywalną postacią. Trzeba przyznać, że ataki z użyciem strzelby są naprawdę widowiskowe, a sama Królowa jest w stanie nie tylko zadać duże obrażenia przeciwnikom, ale sama jednocześnie jest dosyć odporna na ataki wrogów, a dodatkowo może się leczyć, co zdecydowanie daje dużą przewagę. Z pewnością dodanie królowej do klasy Tank jest jak najbardziej uzasadnione i trzeba przyznać, że w czasie testów świetnie grało się tą postacią. Inną zaś zupełnie nową i niezwiązaną wcześniej z serią postacią jest zaś Sojourn. W tym wypadku postać dodana jest do klasy DPS, co sprawia, że ataki z użyciem ładowanego działka oraz możliwość użycia ataku sonicznego sprawiają, że postać jest w stanie w razie problemów szybko uciec sprzed oczu przeciwników. Warto dodać, że jest to jedna z pierwszych postaci czarnoskórych, jakie są dostępne w grze Overwatch 2 Download PC .

Nowa klasa, ale nie w becie.

Oczywiście twórcy zapowiedzieli nową klasę postaci, ale na razie nie została, ona wprowadzona więc ciężko stwierdzić, jak duże zmiany zajdą w modelu rozgrywki już w pełnej wersji samej gry. Innym elementem są zaś tryby gry. Na razie nie uświadczyłem tutaj zbyt wiele nowości, ponieważ jednym dodanym dotychczas trybem jest przepychanka. Warto jednak przyjrzeć się temu trybowi, gdzie obie drużyny otrzymują barykadę, która przepychana jest przez dużego robota. Walka polega na przejmowaniu kontroli nad robotem, który ma za zadanie zepchnąć barykadę przeciwnika w ich stronę. Trzeba przyznać, że jest to bardzo oryginalny tryb, co z pewnością wydaje się interesującym doświadczeniem. Oprócz wspomnianego trybu jak na razie beta gry Overwatch 2 PC nie zaoferowała nic więc ponadto to, co znamy z poprzedniej odsłony. Mimo wszystko to nadal Overwatch, który pokochali gracze. Warto zwrócić uwagę, że dawne postaci również różnią się od poprzedniej wersji. Widać szczególnie zmiany w samej rozgrywce, co sprawia, że dawniej niewykorzystywana postać, jest o wiele lepsza, przez co granie ją jest rozsądną decyzją.

Większy balans rozgrywki.

To też udowadnia, że sami twórcy gry, poszli w bezpośredni balans samej rozgrywki, co w tym wypadku wypada naprawdę dobrze. Oprócz tego zerwano z klasycznym podziałem na sześcioosobowe drużyny. Zmiana jak najbardziej na plus, gdyż pięciu graczy w zupełności wystarczy, aby toczyć efektowne boje na dostępnych w grze mapach. Nowe areny również są zapowiedziane i co najważniejsze mają być one stosunkowo większe, od tego, co znaliśmy wcześniej. To właśnie sprawia, że sama gra Overwatch 2 zapowiada się naprawdę dobrze. Twórcy oczywiście nie zapomnieli też o mocach specjalnych dla poszczególnych wojowników, ma być ich zdecydowanie więcej, co pozwoli urozmaicić rozgrywkę w trybie wolnym. To w końcu tam stosowane są różnego rodzaju modyfikatory, które sprawiają, że rozgrywka jest za każdym razem inna. Nic więc dziwnego, że produkcja Overwatch 2 Pełna Wersja będzie dostępna zarówno na konsolę nowej, jak i starszej generacji, a co więcej mówi się również o wersji na Nintendo Switch, co sprawia, że mobilne granie będzie o wiele wygodniejszą formą zabawy. Oczywiście nie zapomniano również o wersji na komputery osobiste.

Overwatch 2 Torrent
Overwatch 2 Download PC

Overwatch 2 Download W pełni darmowa edycja.

Overwatch 2- Mirror

Fakt, że gra będzie w całości darmowa, jest jednoczesną zachętą dla nowych graczy, którzy w poprzedniego Overwatcha zwyczajnie nie grali. W przypadku samej gry należy podkreślić, że jak do tej pory wygląda to na duży dodatek, który ewoluował z czasem w pełnoprawną wersję gry. Ta gra to z pewnością dopracowana produkcja, która ma wynosić poziom współzawodnictwa z innymi graczami na zupełnie inny poziom. To właśnie sprawia, że Overwatch 2 może stać się hitem, zwłaszcza jeśli twórcy na bieżąco będą wrzucać kolejne aktualizacje oraz inne usprawnienia. Według zapowiedzi Overwatch 2 Torrent ma być wspierany przez lata, co oznacza, że wielu graczy na pewno cieszy taka informacja. Gracze chcący przejść na nową odsłonę otrzymają wszystkie skórki oraz inne bonusy i przedmioty, które posiadali w poprzedniej edycji gry. Tak więc to dobra informacja dla wielu graczy, którzy martwią się, że utracą swój postęp w grze.

Ułatwienia w połączeniu konta.

Jak widać twórcy Overwatch 2 pomyśleli o wszystkim. Będzie również możliwość połączenia kont zarówno z poziomu konsoli, jak i peceta, co daje możliwość szybkiego transferu swoich postaci. Wyjątkowe ułatwienie, jednak trzeba przyznać, że bardzo potrzebne zwłaszcza dla osób grających w poprzednią odsłonę gry. Na razie ciężko powiedzieć, jak finalnie będzie wyglądać cała gra, jednak beta testy na pewno pokazują, że to nadal Overwatch w czystej postaci i dlatego też warto poczekać do dnia premiery, aby przekonać się o tym, jak bardzo będzie to nowa gra. Z pewnością gracze nie muszą długo czekać, gdyż pełnoprawny start gry zapowiedziany jest już na 4 października 2022 roku. Do premiery gry został więc miesiąc i kilka dni, także niedługo wszyscy będą mogli ocenić czy Overwatch 2 Gra jest faktycznie tak dobrą produkcją. Z pewnością gra dostępna całkowicie za darmo to szansa na to, aby samemu sprawdzić, jak dobra jest wspomniana gra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *