Nowości Pełna Wersja Sportowe

Need For Speed Payback Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Need For Speed Payback Download PC

Need For Speed Payback Deluxe Edition PC

32,34zł - 77%
Kup Grę

Need For Speed Payback Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Need For Speed Payback Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Scenariusz w grze:

mirror-DOWNLOAD

Gotowi na powrót do świata Need for Speeda? Po krótkiej przerwie powracamy do zawrotnego świata nielegalnych wyścigów, który tworzony przy współpracy fanów serii oraz specjalistów pozwala nam wcielić się w kierowcę wyścigowego wozu. Need for Speed to tytuł, który zaskakuje nas swoją niesamowitą rzetelnością i dbałością o najmniejsze szczegóły, lecz przypomina o zręcznościowym trybie gry. Jeśli pragniesz przetestować tę grę już dziś, możesz to zrobić dzięki Need For Speed Payback Download PC! Instalator naszego autorstwa jest jedyny w swoim rodzaju. Niczym nie przypomina pozostałych aplikacji, które możecie znaleźć na stronach internetowych. Jesteśmy odpowiedzialni za ciągłe wydawanie nowych narzędzi i jak już pewnie zauważyliście, nasze grono fanów jeszcze nigdy nie było zawiedzione usługami, jakie oferujemy. Z tego właśnie względu zachęcamy każdego zainteresowanego do przetestowania jedynego słusznego źródła gry, czyli linki Need For Speed Payback Download ! Przejdźmy teraz do opisu gry i sprawdźmy do czego ten tytuł można porównać.

Need For Speed Payback Download PC

Need For Speed Payback Pobierz PC

Need For Speed Payback Pełna Wersja PC

Ludzie ze studia Ghost Games, którzy poprzednio pracowali w Criterion Games, odpowiedzialni są za Need for Speed Rivals oraz Need for Speed z 2015 roku. Tym razem autorzy postarali się przygotować nam fabułę gry, która jest jeszcze bardziej zaawansowana niż ta z Most Wanted, Carbon, czy najnowszego Need for Speeda. Śledzimy tutaj losy trzech osób: Tylera, Maca i Jess, którzy zostali zdradzeni przez czwartą osobę. Teraz, gdy stracili wszystko, będą starać się zemścić na wspólniczce, co przełoży się na mierzenie się z kartelem zwanym Familią. Jak się pewnie domyślacie, kartel ten jest na tyle potężny, że nawet niektórzy skorumpowani gliniarze dla nich pracują, co jeszcze bardziej utrudnia nam nasz cel. Jeśli chcesz sprawdzić się w tej niezwykle zaawansowanej historii i dowiedzieć się o tym wszystkiego, to Need For Speed Payback Download jest idealnym do tego rozwiązaniem!

Download Need For Speed Payback PC

Rozgrywka – mechanika gry

Jeśli graliśmy w NFS Rivals lub NFS 2015, to dokładnie wiemy czego należy spodziewać się po sterowaniu. Jest to wciąż to samo, trochę sztywne sterowanie, które opiera się w dużej mierze na driftowaniu po autostradzie jadąc ponad 200 km/h. Nie każdy fan NFS przepada za tym rozwiązaniem, ale dopóki seria jest w rękach studia Ghost Games, ten cykl wyścigowy będzie się tym charakteryzował. Need For Speed Payback Download Pełna Wersja to instalator, który pozwoli nam w kompletny sposób przetestować grę. Mamy tu na myśli kompletnie otwartą przestrzeń oraz 24-godzinny cykl dobowy. Oznacza to, że będziemy się ścigać zarówno w dzień, jak i w nocy. Gra pozwoli nam przetestować pojazdy podzielone na pięć klas – nowością jest możliwość ścigania się po nierównym terenie, do czego kategoria teren idealnie się wkomponuje.

Tryby gry

Jeśli chodzi o tryby gry, to należy pamiętać, że gra przeznaczona jest zarówno dla jednego gracza oraz dla wielu graczy. Z tego właśnie powodu warto zwrócić uwagę na fakt, że dzięki Need For Speed Payback Download PC będzie możliwe przetestować tryby gry przeznaczone zarówno dla jednego gracza oraz dla trybu multiplayer. Nowością jest oczywiście tryb wyścigów terenowych, o którym już wyżej wspomnieliśmy. Jednakże, zachęcamy do przetestowania gry samemu, aby dowiedzieć się czego dokładnie oczekiwać po najnowszym NFSie!

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Aby cieszyć się grą dostarczoną ze źródła Need For Speed Payback Download , należy spełnić wymagania gry. Co takiego różni się w tym tytule od poprzednich? Otóż producenci wykorzystali ten sam silnik, ale udoskonalili oni wiele tekstur oraz szczegółów, które wpływały na jakość obrazu. Co więcej, gra jest lepiej zoptymalizowana pod rozdzielczość 4K, ale nadal możemy zaobserwować problemy na słabszych jednostkach. Jeśli jednak interesuje nas zwykłą gra na rozdzielczości HD lub full HD, to powinniśmy zdecydowanie być zadowoleni z naszego obecnego komputera, o ile poprzednia edycja została bez żadnych problemów uruchomiona na waszym komputerze.

Need for speed payback pełna wersja

Wymagania minimalne gry:

– Procesor Intel Core i3-4130 3.4GHz lub AMD Athlon II X4 559

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7850

– Pamięć RAM 6 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Jak wyglądają wymagania rekomendowane dla Need For Speed Payback Download ?

– Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon R9 290

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 • Need For Speed Payback Download PC
 • Need For Speed Payback Torrent
 • Need For Speed Payback Crack
 • Need For Speed Payback Full Version
 • Need For Speed Payback Full Game

5 Komentarze

 • pablo 4 lipca 2017

  podoba mi sie*

 • Anonim 24 sierpnia 2017

  To chyba jakas wczesna beta 🙂

 • meierseven 13 listopada 2017

  Mam Nadzieje ze to nie wirus XD
  LOL

 • JEST OK!! 22 grudnia 2020

  DZIALA!!! JESTEM W SZOKU!!!

 • MatiX412 20 marca 2021

  Nie wiem czy to działa… Ale spróbuje :p (nie jestem botem xD)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *