Need for Speed Hot Pursuit Remastered Download
Sportowe

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Download PC

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Download

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Download PC

Pobierz Need for Speed Hot Pursuit Remastered Instalator

Jedna z najbardziej udanych gier NFS jest już dostępna, gotowa dla Ciebie.

Linki, które prowadzą do stworzonego przez nas urządzenia instalacyjnego, dowodzą, jak szybko i bez problemów można uzyskać własną wersję zremasterowanej gry Need for Speed ​​Hot Pursuit. Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Download PC zapewnia wyjątkową możliwość uzyskania wielojęzycznego, wszechstronnego pakietu z każdym niezbędnym plikiem. Dlatego jeśli jesteś fanem serii NFS i chcesz zobaczyć jej odświeżoną edycję, to oto Twoja szansa!
Need for Speed ​​to cykl, który wszyscy znają. Ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, ale nikt nie może zaprzeczyć ogromnemu sukcesowi, jaki osiągnęli w ostatnich dziesięcioleciach. Ich gra wydawała się być najważniejszymi grami wyścigowymi opartymi na zręcznościowym stylu wyścigów. Hot Pursuit to z pewnością jedna z ciekawszych gier, a jej remake z 2010 roku zyskał rzesze fanów. Dlatego ludzie z całego świata chcą korzystać z Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Download .
W artykule pokrótce dowiesz się, co ma do zaoferowania najnowsza wersja Hot Pursuit. Ale zanim to zrobimy, przyjrzyjmy się bliżej historii studia i dlaczego warto wypróbować tę zremasterowaną wersję gry.

Stellar Entertainment i Criterion Games na ratunek!

Osoby, które przygotowały dla nas Need for Speed Hot Pursuit Remastered, to w większości ci sami faceci, którzy skupili się na wydaniu wielu poprzednich części serii. Prawdę mówiąc, większość pracy wykonało Stellar Entertainment, bardzo młode studio, które rozpoczęło swoją podróż w 2016 roku.
Niemniej jednak, mimo młodego wieku, programiści, którzy założyli grupę, są bardzo doświadczeni. Paul Ross, założyciel zespołu deweloperskiego, był jedną z osób, które pracowały nad Need for Speed 2015 i seriami Burnout. Co więcej, później dołączył do niego Chris Roberts, współtwórca takich tytułów jak Need for Speed: Most Wanted 2012, Need for Speed Rivals czy Dangerous Golf.
Jak widać, ich portfolio jest dość bogate i daje nam wgląd w ich poprzednie prace. To także dowód na to, że zremasterowana wersja gry odnosi niesamowity sukces, ponieważ jej pierwszym produktem był Burnout Remastered, który okazał się ogromnym sukcesem.

Co możemy powiedzieć o samej grze?

Need for Speed ​​Hot Pursuit nie różni się istotą od oryginalnej gry. Oznacza to, że po raz kolejny siedzimy za kierownicą samochodu i ścigamy się z innymi. Co ciekawe, możemy też zostać policjantem i zamiast ścigać się z innymi i uciekać przed glinami, stać się tym, który goni innych.
Tak jak poprzednio, producenci skupili się na zapewnieniu nam nieco zręcznościowego stylu jazdy. Jednak dzięki temu możemy liczyć na zadziwiające wyścigi i wyjątkowe wydarzenia, które zaskakują nas swoim dynamicznym otoczeniem i efektownymi akrobacjami. Co więcej, producenci zadbali o to, abyśmy mieli możliwość wybrania dużej ilości samochodów do kupienia, a następnie dostosowania ich do własnych upodobań.
Decydując się na karierę policyjną nie musimy też martwić się brakiem samochodów. Nadal możemy wybierać super samochody i je kamuflować, aw efekcie ścigać innych. Oczywiście możesz wybrać takie pojazdy, jak Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Countach, Maserati GranTurismo S i wiele innych. Dlatego nie ma sensu czekać, wystarczy, że pobierzesz Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Download , wybierz swój ulubiony samochód i ścigaj się z innymi!

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Pełna Wersja
Need for Speed Hot Pursuit Remastered Gra

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Pobierz Zmiany i nowości w stosunku do oryginału

Pobierz Need for Speed Hot Pursuit Remastered Instalator

Jak można się domyślić, zremasterowana wersja Hot Pursuit z 2010 roku to w dużej mierze ta sama gra, co poprzednio. Niemniej jednak producenci chcieli wprowadzić kilka nowych rzeczy, aby zadowolić klientów i zainteresować ich swoim produktem. Dlatego zaoferowali nam wszystkie poprzednie DLC, które pojawiły się w oryginale. Było ich 5 i przeważnie zawierały różne samochody.
Jednak nowości jest więcej. Na przykład Stellar Entertainment skupił się na dostarczaniu użytkownikom nowych wyzwań. Jest ich 30 i pozwalają nam pochwalić się nowymi osiągnięciami. Jest więcej do dodania o grze. Na potrzeby gry wieloosobowej rozwijająca się grupa zaimplementowała funkcję cross-play. W zasadzie pozwala nam ścigać się z użytkownikami, którzy kupili grę na XONE, PS4 lub klasycznego PC.
Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Pobierz pozwala wypróbować wszystkie te zmiany i zobaczyć, jak zmieniła się gra za 10 lat. Największa różnica między oryginałem a remasterem dotyczy grafiki. Został dostosowany do dzisiejszych standardów, dlatego możemy liczyć na najlepszą grafikę w całej serii. Co więcej, gra obsługuje wszystkie dostępne rozdzielczości, w tym 4K.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Do pobrania

Jak widać, w stosunku do gry, która miała swoją premierę prawie 10 lat temu, jest sporo ulepszeń. Need for Speed Hot Pursuit Remastered jest z pewnością bardzo interesującą produkcją i daje nam wszystkim dostęp do tej samej gry, którą uwielbiali fani NFS 10 lat temu. Oczywiście pakiet jest pełen DLC i dodatków, a także wszystkich dodatkowych samochodów, które wprowadzili poprzedni deweloperzy. Dlatego warto pobrać Need for Speed Hot Pursuit Remastered na PC i zagrać w grę już teraz!

  • Need for Speed Hot Pursuit Remastered Download
  • Need for Speed Hot Pursuit Remastered Pobierz
  • Need for Speed Hot Pursuit Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *