Nowości Pełna Wersja

My Summer Car Download Pełna Wersja PC

My Summer Car Download

My Summer Car Download Pełna Wersja PC

Pobierz Instalator Gry My Summer Car

My Summer Car Download to świetny symulator gdzie wcielamy się w rolę mechanika samochodowego, tytuł dostępny u nas do pobrania na naszej stronie. Jest to bardzo ciekawa propozycja studia Amistech Games z roku 2016, dostępna na platformy PC. Ciekawostką jest, że studio to tak naprawdę jedna osoba, która skrywa się pod pseudonimem Amistech. My Summer Car Download to ciekawa i bardzo nietypowa produkcja która jako jedyna skupia praktycznie większość rozgrywki na budowie własnego samochodu a element survivalowy to tylko dodatek, który ma sprawić, że gra będzie jeszcze ciekawsza. Gra została w całości zaprojektowana przez 1 osobę i osoby zainteresowane były bardzo zadowolone z testów gry w wersji beta.

My Summer Car Pobierz My Summer Car Gameplay

Jako gra z rodzaju open world, sandbox mamy nieograniczone możliwości eksploracji mapy oraz kolejnych ciekawych samochodów czy ulepszeń do nich. Na starcie wcielamy się w role miłośnika motoryzacji, którego zadaniem jest stworzenie najciekawszego sportowego samochodu. Na początek dostajemy vana, który nam służy do przewożenia kolejnych części potrzebnych do budowy auta czy jedzenia lub picia. W trakcie rozgrywki dostajemy kolejne stare i zniszczone samochody a na naszych barkach spoczywa odpowiedzialnosc, by z pomocą swojej kreatywności stworzyć arcydzieło. NaCiekawa mechanika w grze sprawi, że dowiesz się naprawdę dużo na temat poszczególnych części samochodu. W trakcie montowania sprzętu wszystko musi być odpowiednio połączone by działało prawidłowo. Dodatkowo musimy zapoznać się z rodzajami kluczy, ponieważ do odkręcenie lub przykręcenia każdej części potrzebujemy odpowiedniej wielkości. Ciekawa zagrywką ze strony twórcy jest wprowadzenie do gry tylko jednego życia przez co podczas śmierci tracimy wszystko co dotychczas udało nam się osiągnąć. Gra My Summer Car Download działa na silniku graficznym Unity 5. Grafika pomimo swojej prostoty naprawdę zachwyca detalami a każda część jest doskonale odwzorowana.

My Summer Car Download Pełna Wersja PC – więcej informacji

Na naszej stronie oferujemy pełną wersję gry wraz z kilkoma wersjami językowymi w tym podstawowe tj angielski i polski. My Summer Car Download możesz pobrać z naszych serwerów w , jako jedyni w internecie nie otrzymujemy opłat za udostępnione gry ponieważ utrzymujemy się jedynie z wyświetlenia reklam na naszej stronie. Wszystkie pliki gry, które są przypisane do gry pobieracie w pełnej prędkości jaką umożliwia Wam łącze internetowe. Aby My Summer Car Download PL działał poprawnie oraz posiadał wszystkie dostępne łatki oraz aktualizacje wymagane jest posiadanie konta STEAM, do którego podczas instalacji zostaje automatycznie przypisana gra. Instalator, który pobieracie z naszej strony poprzez konsolę administratora i konto steam przypisze grę do aktualnie zalogowanego konta na stałe. Oczywiście, po przypisaniu gry, w razie potrzeby będziecie mogli w każdym momencie pobrać ją od nowa i to już prosto z platformy STEAM.

My Summer Car Torrent My Summer Car Download

Pobierz My Summer Car – Instalator

Dziękujemy, że obdarzenie nas zaufaniem oraz wybór naszej strony z grami, które są całkowicie darmowe. Koniecznie zostaw po sobie komentarz oraz nie zapomnij, by udostępnić nasz portal na swoich profilach społecznościowych. Z uwagi na to, że cała zawartość do pobrania jest u nas prosimy o wyłączenie adblocka aby nie blokować wyskakujących okien i reklam.

Pomimo faktu, że gra nie ma zbyt wymagającej grafiki posiada bardzo realistyczna fizykę jazdy przez co wymaga troche lepszego sprzętu oraz danych podzespołów, z wymaganiami do gry, możesz się zapoznać poniżej:

Minimalne wymagania potrzebne do uruchomienia gry My Summer Car 

System: Windows 7 64 bitowy<

Procesor: Intel Core i3-560 3.3 GHz lub AMD Phenom II X4 805

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon HD 7770 1 GB GDDR5

Pamięć RAM: 4 GB

Wolne miejsce: 1 GB

Rekomendowane wymagania My Summer Car:

System: Windows 10 64 bitowy

Procesor: Intel Core i5-680 3.6 GHz lub AMD Phenom II X4 940

Karta graficzna: GeForce GTX 960 2 GB lub AMD Radeon R9 380

• Pamięć RAM: 4 GB

• Wolne miejsce: 1 GB

Pobierz Instalator Gry My Summer Car

 • My Summer Car Download PC
 • My Summer Car Pełna Wersja
 • My Summer Car Do Pobrania
 • My Summer Car Ściagni
 • My Summer Car Pobierz PC

7 Komentarze

 • jakub123 24 września 2017

  Jestem ciekawy jak ta gra działa

 • jakub123 24 września 2017

  Fajna gra

 • filip 14 czerwca 2019

  to bendzie fajna gra

 • dancio751 17 lipca 2019

  Jest aktu z 12.07.2019?

 • krzysztof 21 grudnia 2020

  witam czy to jest płatne??

  • PobierzGry24.pl 23 grudnia 2020

   Witam tak , trzeba wysłać sms – grę otrzymujesz na własność i do tego pakiet innych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *