Akcji Pełna Wersja

Max Payne 3 Pełna Wersja Download PC – Recenzja

Max Payne 3 Pełna Wersja Download

Max Payne 3 PC

14,06zł - 85%
Kup Grę

Max Payne 3 Pełna Wersja Download PC - Recenzja

Max Payne 3 Pełna Wersja Download PC – Recenzja gry dostępna na u nas , pobrać grę możecie z linków które widać poniżej , życzymy przyjemnej gry:

mirror-DOWNLOAD

Witaj na stronie gdzie dowiesz się wszystkich istotnych informacji na temat instalatora Max Payne 3 Download PC  . Instalator o którym mowa to produkt, który powstał z myślą o graczach, którzy dotychczas nie mieli dostępu do tej wciągającej strzelanki. Instalator Max Payne 3 Download jest udostępniony do pobrania o każdej porze dnia. Po pobraniu aplikacji instalacyjnej wystarczy postępować według wytycznych jakie wyświetlane są na ekranie monitora. Aby instalacja przebiegła pomyślnie koniecznie upewnij się czy posiadasz odpowiednią przestrzeń na dysku komputera by pomieścić wszystkie pliki gry. Instalator, który oferujemy jest w pełni kompatybilny z każdym systemem operacyjnym i nie zawiera wirusów ani niebezpiecznych malware. Pliki, które udostępniamy pochodzą z legalnego źródła. Jeżeli przekonaliśmy Cię do pobrania z instalatora Max Payne 3 Download PC to zachęcamy także do przygotowanych informacji o fabule, mechanice gry oraz wymaganiach.

Max Payne 3 Pełna Wersja Max Payne 3 Download

Producent, fabuła

Max Payne 3 Pełna Wersja PC to instalator, który zaprojektowaliśmy od podstaw – warto jednak pamiętać, że wszystkie udostępniane pliki należą do producenta czyli Rockstar Games. Studio to na pewno jest znane przez większość graczy nowego i starego pokolenia. Jest to marka, która na rynku gier istnieje od 1998 roku. Studio rozpoznawalne jest najbardziej z produkcji takich jak seria GTA czyli Grand Theft Auto czy L.A Noire lub Manhunt. Gra Max Payne 3 swoją premierę miała 1 czerwca 2012 roku i dostępna jest w wielu językach w tym oczywiście język polski oraz angielski. Max Payne to klimatyczna strzelanka, którą zapoczątkowało studio Remedy. Fabuła gry przenosi nas kilka lat po wydarzeniach jakie znamy z Max Payne 2. Nasz bohater, czyli były policjant opuszcza Nowy Jork i udaje się do Sao Paulo gdzie zaczyna prace jako ochroniarz wpływowej i bogatej rodziny.

Mechanika gry

Twórcy wprowadzają wiele nowych ciekawych rozwiązań do tych, które poznaliśmy w poprzednich odsłonach. Podstawowa mechanika gry została zachowania. Dobra wiadomość jest taka, że twórcy ulepszyli mechanika spowalniania czasu. Tryb o którym mowa to tak zwany bullet – time. Jest to ulubiona umiejętność zapoczątkowana przez serię Max Payne. Podczas oddania celnego strzału możliwe jest zbliżenie by jeszcze lepiej podziwiać idealne trafienie. Dodatkowo producent wprowadził mechanikę ukrywania się, chowanie za przeszkodami lub zasłonami oraz wiele innych. Warto zwrócić uwagę na to jak bohater trzyma broń oraz jak prezentuje się fizyka oddawania strzału. Przeciwnicy w grze zostali stanowczo poprawieni – sztuczna inteligencja nie raz zaskoczy nas swoją pomysłowością czy celnością. Max Payne do wyboru ma wiele broni, dodatkowo podnosić może broń przeciwnika i wykorzystać ją bez zawahania. Wszystko to czeka Cię już chwilę po pobraniu Max Payne 3 Download PC – najlepszego instalatora do tej niezwykle wciągającej gry.

Max Payne 3 Download PC Skąd pobrać Max Payne 3 PC

Tryby gry

Max Payne 3 to produkcja studia Rockstar z rozmachem. Twórcy udostępniają graczom nie tylko tryb kampanii ale także rozgrywkę dla wielu graczy oraz tryb zręcznościowy. Kampania zapewni rozrywkę na kilkadziesiąt godzin i pozwoli nam poznać uniwersum Maxa Payna. Tryb wieloosobowy jest bardzo rozbudowany i pozwala na jednoczesną rozgrywkę wielu osobom. Ostatni tryb jest zręcznościowy – stanowi idealne miejsce do trenowania naszych umiejętności strzeleckich. Pamiętajmy, że do trybu fabularnego nie jest wymagane połączenie z Internetem natomiast do drugiego trybu już tak. W grze uświadczymy ciekawych dialogów oraz monologów, głos Maxa Payna użyczył James McCaffrey znany z Alan Wake oraz Alone in the Dark.

Max Payne 3 Pełna Wersja Download PC Kwestie techniczne :

mirror-DOWNLOAD

Max Payne 3 to produkcja, która działa na nowym, ulepszonym silniku. Zostały wprowadzone znaczące zmiany w technologii Euphoria oraz RAGE. Całość rozgrywki dzięki temu jest bardziej realistyczna i dynamiczna. Szata graficzna w Max Payne 3 prezentuje się naprawdę dobrze. Ścieżka dźwiękowa jest na najwyższym poziomie i pozwala jeszcze lepiej wczuć się w rolę bohatera. Gra pomimo tak rozwiniętej dynamiki nie wymaga specjalistycznych podzespołów. Wymagania minimalne oraz rekomendowane można znaleźć na stronie producenta gry. Należy zapoznać się z nimi przed instalacja gry na swoim komputerze by uniknąć ryzyka uszkodzenia komputera.

Minimalne wymagania Max Payne 3 Pełna Wersja :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5400+
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 120 lub AMD Radeon HD 3400 Series
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania:

 • Procesor Intel Core i7-2600S 4-Core 2.8GHz lub AMD FX-6200
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 480 lub AMD Radeon HD 5870 1024MB
 • Pamięć RAM 3 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Max Payne 3 Pełna Wersja PC
 • Max Payne 3 Download PC
 • Max Payne 3 Download
 • Max Payne 3 Pobierz
 • Pobierz Max Payne 3 Download PC
 • Max Payne 3 Recenzja Gry

1 Komentarz

 • eeeeeeee 12 marca 2020

  dobrfe pomarańczowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *