Mass Effect Legendary Edition Download PC
Pełna Wersja RPG

Mass Effect Legendary Edition Download PC

Szukasz odświeżonej edycji serii Mass Effect? Nadchodzi Mass Effect Legendary Edition Download PC

Mass Effect Legendary Edition Download - Mirror
Mass Effect Legendary Edition Download PC

Wszyscy wiemy, jak niesamowity jest temat podróży kosmicznych. Wie o tym każdy, kogo w jakiś sposób interesuje element science fiction w podróżach międzygwiezdnych. Wiele różnych interpretacji poszczególnych kwestii pozwoliło twórcom z całego świata stworzyć unikalne światy i wszechświaty, które wszyscy teraz kochamy. To samo dotyczyło cyklu Mass Effect i jego najnowszego wydania dostępnego w postaci urządzenia instalacyjnego Mass Effect Legendary Edition Download .

Oferowany przez nas produkt jest zupełnie nowy i całkowicie niepowtarzalny. Dzięki temu możemy grać w grę w pełni kompatybilną ze wszystkimi komputerami PC, które spełniają minimalne wymagania stawiane przez producentów. Jeśli chodzi o instalację, jest to dość prosty i przyjazny dla użytkownika proces. Nie musimy się martwić o pęknięcia lub klucze seryjne, ponieważ narzędzie automatycznie zajmuje się wszystkimi problemami, które możesz mieć. Jest to pakiet all-in, więc możesz również spodziewać się wszystkich sterowników i plików .dll niezbędnych do prawidłowego uruchomienia tytułu, a także pakietu wielojęzycznego, aby ludzie mogli wybrać swój własny język ojczysty.

Mass Effect Edycja Legendarna Pobierz PC daje Tobie i Twoim znajomym możliwość zagrania w pełną wersję gry, w której wcielamy się w Komandora Sheparda. W zależności od wyboru gracza jest on obrońcą galaktyki, który musi rozprawić się z licznymi wrogami i przeciwnikami, dowodzonymi głównie przez śmiertelną rasę maszyn zwaną Żniwiarzami.

Fabuła gry jest dość ciekawa

Mass Effect Legendary Edition Pobierz opowiada nam fikcyjną historię osadzoną w przyszłości. Gatunkowi ludzkiemu udało się odkryć starożytną technologię, która kiedyś należała do rasy protean. Udało im się wpaść na pomysł napędu kosmicznego, który byłby w stanie poruszać się z prędkością większą niż prędkość światła. W rezultacie udało im się znaleźć starożytną bazę kosmiczną znaną jako Cytadela. Ze względu na swoje położenie oraz ogromną ilość posiadanej wiedzy, informacji i kultury miejsce to stało się centrum galaktyki.

Naszym celem jako dowódcy Sheparda jest ochrona galaktyki. Niestety, napotykamy na grupę wrogich sił, którymi, jak dowiadujemy się później, steruje starożytna rasa maszyn zwana Żniwiarzami. Ich celem jest wyeliminowanie wszelkiego życia organicznego, w tym gatunku ludzkiego. Jak możemy się domyślać, musimy ich powstrzymać. Ale żeby to zrobić, nie możemy po prostu prowadzić wojny z tak zaawansowanym i lepszym wrogiem pod każdym względem. Będziemy musieli znaleźć inny sposób na ocalenie całej galaktyki. Brzmi nieźle? Pozostała tylko jedna rzecz do zrobienia, a jest to użycie Mass Effect Legendary Edition Download , aby pobrać grę!

Mass Effect Legendary Edition Download
Mass Effect Edycja Legendarna Download

Podstawy rozgrywki Mass Effect Legendary Edition Download

Cała seria Mass Effect pozwala nam obserwować akcję w grze z perspektywy trzeciej osoby. Oznacza to, że wszystko, co dzieje się w tytule, możemy obserwować zza pleców naszego bohatera lub bohaterki. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to po prostu stworzyć naszą postać. Choć nie jest bardzo zaawansowanym twórcą, nadal fajnie jest móc wybrać płeć postaci.

Oczywiście, jak na grę RPG przystało, musimy wykonać szereg misji, aby awansować w fabule. Warto zauważyć, że poza głównymi misjami pozwalającymi na kontynuowanie scenariusza, istnieją setki nawet tysięcy zadań pobocznych i pobocznych, które możemy wykonać, aby dalej rozwijać postać lub odblokować rzeczy, które możemy później posługiwać się. Mass Effect Edycja Legendarna Download na PC jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju, ponieważ daje pełny dostęp do wszystkich tych rzeczy, a także tych wymienionych poniżej!

Kolejną ważną rzeczą, którą należy wiedzieć o cyklu Mass Effect, jest podstawa. Centrum dowodzenia, z którego możemy korzystać, to nasz własny statek kosmiczny znany jako Normandia. Pozwala nam podróżować w różne zakątki galaktyki. Co więcej, jest to również miejsce, w którym będą znajdować się nasi sojusznicy, zarówno stali towarzysze, jak i miłośnicy. Z tego miejsca można je przydzielić do naszego zespołu.

Mass Effect Legendary Edition Pobierz

Walka, kolejny powód do korzystania z Mass Effect Legendary Edition Pobierz urządzenie instalacyjne

Autorzy gry od samego początku starali się stworzyć produkcję, która zaskoczy wszystkich zdolnościami bojowymi. Dlatego wymyślili niezwykły i uwielbiany przez wszystkich system walki. W większości przypadków będziemy używać broni palnej stworzonej przez ludzi. Możliwe jest jednak również odnalezienie zaawansowanej technologii stworzonej przez kosmitów i jej wykorzystanie. Poza typowymi broniami autorzy włączyli także zdolności specjalne, takie jak np. zdolności biotyczne, które są zbliżone do telekinezy.

Rozpoczynając przygodę, możemy również wybrać konkretne postacie, które chcemy ze sobą zabrać. Gdy wejdziemy dalej w rozgrywkę, możliwe będzie wybranie jednego z wielu różnych bohaterów lub bohaterek, w tym tych, które lubimy nieco bardziej niż inne – nawet w romantyczny sposób. Wszystko to jest już dostępne dzięki wprowadzeniu Mass Effect Legendary Edition Download PC , więc śmiało wypróbuj!

Mass Effect Legendary Edition Download - Mirror

A co z nowościami?

Jeśli uważasz, że autorzy wybrali łatwą drogę i niczego nie zmienili, to zdecydowanie się mylisz. Istnieją dziesiątki drobnych usprawnień i poprawek, które deweloperzy postanowili wprowadzić w swoim tworzeniu. Z pewnością poprawili audiowizualną stronę gry, czyniąc ją znacznie atrakcyjniejszą i bardziej odpowiadającą dzisiejszym oczekiwaniom i wymaganiom graczy.
Mass Effect Legendary Edition Pełna Wersja pozwala wypróbować wszystkie trzy gry, w których oprócz zmian wizualnych pojawiło się wiele ulepszeń opartych na modach stworzonych przez samych graczy. Ta inspiracja pozwoliła twórcom na uprzyjemnienie gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *