Mafia Edycja Ostateczna Download PC Pobierz Grę
Akcji Nowości Pełna Wersja

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PC Pobierz Grę

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PC – Pobierz Grę tutaj :

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download

Instalator Mafia 1 Edycja Ostateczna Download jest już dziś dostępny! Jeżeli uwielbiacie produkcje z otwartym światem, w którym kierujemy postacią w nieprzyjaznym świecie, to Mafia jest cyklem dla nas. Niedawno pojawiła się odświeżona, Ostateczna edycja pierwszy części serii, która jednoznacznie była jedną z najbardziej udanych produkcji tego typu na rynku. Teraz twórcy oferują nam zremasterowaną wersję gry, w której będziemy mogli raz jeszcze wrócić do gangsterskiego świata kryminalnego, z niesamowitą muzyką, wciągającą rozgrywką, oraz nowoczesną, przepiękną grafiką. Sprawdź Mafia 1 Edycja Ostateczna Pobierz już dziś i przetestuj tę niesamowitą produkcję już dziś!

Co nieco o fabule i producencie

Hangar 13 to deweloper, który odpowiedzialny jest za odświeżenie kultowej już produkcji. Co ciekawe, są to ci sami twórcy, którzy odpowiedzialni były za oryginał. Tym razem pracują pod innym sztandarem. Autorzy przygotowali dla nas całą serię Mafia, a teraz po kilku latach przerwy zamierzają zaoferować nam całą trylogię w odświeżonej wersji. Przetestuj grę już teraz dzięki Mafia 1 Edycja Ostateczna Download i przekonaj się na własne oczy czy twórcy stanęli na wysokości zadania.

Jeśli chodzi o fabułę, to gra oferuje nam niezmieniony scenariusz. Oznacza to, że przenosimy się do fikcyjnego miasta Lost Heaven w Ameryce, a akcja toczy się w latach 1930-1938. Naszą postacią jest Thomas Angelo, taksówkarz który poszukuje dodatkowego źródła dochodu.

W jednym z ostatnich kursów jego klientami zostają członkowie rodziny mafijnej. Między nimi a konkurencją wywiązuje się walka. Naszemu bohaterowi z trudem udaje się uciec razem z klientami do restauracji, gdzie poznaje rodzinę Salierich. W ten właśnie sposób zaczyna się przygoda, którą poznajemy w formie retrospekcji, gdy nasz bohater jest przesłuchiwany jako świadek koronny. Instalator Mafia Edycja Ostateczna Do pobrania pozwala nam już dziś zapoznać się z przepiękną rozgrywką i niezwykle wciągającą historią.

Mafia Edycja Ostateczna Pobierz
Mafia Edycja Ostateczna Do pobrania

Mafia 1 Download Mechanika gry

Co ciekawe, gra oferuje nam zasadniczo taką samą fabułę i rozgrywkę. Należy jednak pamiętać, że oprócz standardowych w oryginale scen wideo, pojawiło się wiele nowych cutscenek oraz dialogów, które jeszcze bardziej rozwijają świat. Ten natomiast to ogromne miasto, które w wielu kwestiach konkurować mogłoby ze światem serii Grand Theft Auto.

Całość rozgrywki obserwujemy z widoku trzeciej osoby, a więc jest to produkcja typu TPP. Wątek główny to nie wszystko, czego możemy się spodziewać w produkcji. Będziemy tutaj mogli rozwijać swoją postać, awansować w hierarchii kryminalnego półświatka, a także zbierać haracz „za ochronę”. Dodatkowo rywalizujące gangi będą starały się odebrać nasze terytorium i to od nas zależy czy sobie poradzimy z walką z przeciwnikami czy nie.

Na uwagę zasługuje także interakcja ze stróżami prawa. Poruszając się po wirtualnym mieście Lost Heaven będziemy musieli pamiętać o przestrzeganiu przepisów. Każde ich złamanie może doprowadzić do konfrontacji. O ile przekroczenie prędkości czy przejazd na czerwonym świetle będzie karany jedynie mandatem, tak akty przemocy, pobicia czy strzelaniny mogą być poważniejsze w skutkach. Mafia 1 Remake Download

Tryby gry

Odświeżona wersja gry Mafia dostarczona została wyłącznie w trybie jednoosobowym. Oznacza to, że będziemy mogli całkowicie zanurzyć się w przepięknej odsłonie, która charakteryzuje się dopracowaną rozgrywką oraz grafiką. Oczywiście całość przygotowana została na setki godzin rozgrywki, a wiec nawet bez dodatkowych trybów gry nie powinniśmy odczuwać nudy.

Mafia Edycja Ostateczna Ściagni

Kwestie techniczne w Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PC – Pobierz Grę :

Mafia 1 Download

Dzięki instalatorowi Mafia 1 Download masz dostęp do pełnej wersji gry ze wszystkimi opcjami i funkcjami. Największe zmiany w remasterze widoczne są z punktu widzenia grafiki. To właśnie nad tym etapem producenci poświecili najwięcej czasu, dostarczając nam najlepszej grafiki.

Co prawda oznacza to, że wymagania sprzętowe będą niezwykle wysokie. Jednakże, dbałość o szczegóły, wprowadzenie nowych technologii oraz poprawa animacji postaci sprawiły, że Mafia Edycja Ostateczna to w rzeczywistości ostateczna wersja gry, jakiej gracze oczekują od producenta. Warto jednak zapoznać się z wymaganiami zalecanymi oraz minimalnymi przed skorzystaniem z instalatora. Mafia 1 Remake Pobierz .

Wymagania minimalne dla Mafia 1 Download PC:

 • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Mafia Edycja Ostateczna Download
 • Mafia Edycja Ostateczna Pobierz
 • Mafia Edycja Ostateczna Do pobrania
 • Mafia Remake 1 Download
 • Mafia Remake 1 Pobierz

1 Komentarz

 • lilbartek1 21 października 2020

  Fajna gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *