Little Nightmares 2 Download
Zręcznościowe

Little Nightmares 2 Download Pełna Wersja PC

Little Nightmares 2 Download już jest – przetestuj najnowszą część platformowego horroru!

Little Nightmares 2 Download - Mirror

Nowe koszmarki, czyli Little Nightmares 2 to sequel wydanej w 2017 roku platformówki wyprodukowanej przez niezależne, szwedzkie studio Tarsier. Zakup studia przez Embracer Group nie zakłócił współpracy z firmą Bandai Namco Entertaiment, która ponownie odpowiada na wydanie gry. Nie czekaj ani chwili dłużej, Little Nightmares 2 Download to najlepsza okazja, jaką możesz już dziś wykorzystać. 

Little Nightmares 2 Download Pełna Wersja PC

Przygotowany przez nas instalator oferuje nam pełną kompatybilność oraz możliwość zainstalowania w pełni odblokowanej produkcji. Jest to niezwykle dopracowana oferta, gdzie potrzeba jedynie kilku chwil do pełnego zainstalowania produkcji. Jeśli zatem i ty chciałbyś sprawdzić co ciekawego ma nowa gra do zaoferowania, Little Nightmares 2 Pobierz wersję już dziś i sprawdź się w roli małego chłopczyka!

Nowi bohaterowie na początek i co nieco o fabule

W fabule Little Nightmares 2 ponownie pojawia się bohaterka nosząca żółty płaszczyk- Szóstka. Jednak w przeciwieństwie do Little Nightmares, nie będzie ona główną postacią gry. Wciela się w przewodniczkę chłopca Mono, który skrywa twarz pod papierową torbą.  Wspólnie muszą stawić czoła strachom czającym się w nowym miejscu zniekształconym przez transmisję nadawaną z Wieży sygnałowej, która skrywa cały szereg mrocznych tajemnic.

Mono musi udać się przerażającą, usianą przeszkodami podróż do źródła nieszczęść jakim jest wieża sygnałowa, która wykorzystuje do tego ceny wszelkie ekrany. Podczas swojej wędrówki, nasz bohater będzie musiał zmierzyć się z przerażającymi mieszkańcami przedstawionego świata i czyhającymi na niego niebezpieczeństwami. Mono musi się spieszyć jeśli chce uchronić Szóstkę przed strasznym losem.

Brzmi ciekawie? Wypróbuj Little Nightmares 2 Download PC już teraz, a przekonasz się na własne oczy jak ciekawie poprowadzili producenci rozgrywkę! Jedną z głównych zmian zastosowanych w Little Nightmares 2, jest wykorzystanie dwóch bohaterów. Muszą oni ze sobą współpracować, jest to szczególnie ważne podczas rozwiązywania łamigłówek i pokonywania pułapek.

Little Nightmares 2 Download
Little Nightmares 2 Pełna Wersja

Nowe, przerażające lokalizacje

W tej części nasi bohaterowie opuszczają Paszczę, znaną nam z Little Nightmares. W zamian zostają nam udostępnione całkiem nowe lokalizacje, takie jak mroczne lasy, upiorne szkoły w których spotkamy zmienionych przez transmisję mieszkańców czy koszmarne ulice.

Wszystko po to, aby przygotować gracza na niespotykane dotąd wrażenia. Co ciekawe, w nowych lokacjach będziemy musieli także unikać nowych wrogów. To wszystko zaprojektowane zostało w taki sposób, aby użytkownicy mogli na nowo zwiedzać i poznawać dostępne środowisko. Dlatego wykorzystaj Little Nightmares 2 Pełna Wersja już teraz!

Uwolnij się z gnijącego od środka świata

Jeśli chodzi o rozgrywkę to wygląda ona tak jak w wersji z 2017 roku. Polega na eksploracji liniowych poziomów, różnorodnych chociaż bardzo ponurych, rozwiązujemy zagadki środowiskowe i przeskakujemy między platformami.  Od czasu do czasu mogą pojawić się na naszej drodze próbujący nas skrzywdzić przeciwnicy. 

W takiej sytuacji mamy trzy opcje, ucieczkę, skradanie się lub największą nowość w grze, czyli walkę. Będą bowiem miejsca w których znajdziemy rzeczy, które będą mogły posłużyć jako broń w kryzysowej sytuacji, na przykład metalowe rury. Jest to jednak jedynie częściowe rozwiązanie i z finalnym bossem nie będziemy mogli walczyć aż do momentu finałowego starcia. 

Należy jednak pamiętać, że nasz bohater Mono to wciąż dziecko i będzie mógł zabijać tylko część swoich przeciwników, głównie tych mniejszych. To kolejne ograniczenie, tak więc producenci nie pozostawili podgatunku survival horroru – jest to wciąż bardzo ważny element w grze. 

Little Nightmares 2 Download - Mirror

Co wiemy na temat sterowania? 

Little Nightmares 2 Do Pobrania jest już gotowe, tak więc od razu możecie wcielić się w postać i sprawdzić na własne oczy czym się różni sterowanie od poprzedniczki. Pomimo dwójki postaci gra Little Nightmares 2 jest przeznaczona dla jednego gracza. Kontrolę nad drugą postacią przejmuje sztuczna inteligencja, która reaguje odpowiednio do sytuacji i zachowania naszego bohatera.

Znajomość poprzedniej części nie jest wymagana, aby cieszyć się rozgrywką. Warto natomiast pamiętać, że zastosowano tutaj nieliczne nawiązania, szczególnie w przypadku finałowych scen. Zastosowanie dwójki bohaterów wpływa głównie na historię przedstawioną w Little Nightmares 2. 

Gra została przedstawiona tak jak w oryginale, bez użycia jakichkolwiek słów, jedynie za pomocą przedstawionych na ekranie wydarzeń. Potęguje to atmosferę grozy i nieustającego niepokoju, budowanych również przez muzykę graną w tle oraz niepokojące dźwięki otoczenia.

Little Nightmares 2 Torrent
Little Nightmares 2 PC

Czy odważysz się stawić czoło swoim lękom?

To twoja kolej, tak więc miej na uwadze nasz instalator i skorzystaj z niego już dziś! Gra oferuje niezwykle rozbudowany system prowadzenia postaci, a także ciekawą mechanikę. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia ze świetnie zaprogramowaną produkcją.

Nawet jeśli nie jesteśmy w stanie grać z kimś innym, to sztuczna inteligencja prowadząca drugą postacią zdecydowanie pozytywnie nas zaskoczy i pokaże, że każdy nasz ruch ma znaczenie i każdy nasz ruch należy przemyśleć nim podejmiemy ostateczną decyzję odnośnie następnego kroku.

Little Nightmares 2 Download Co możemy powiedzieć o oprawie graficznej?

Little Nightmares 2 Pobierz wersję już teraz, a sprawdzisz na własne oczy jak dokładnie wygląda gra i dlaczego odnotować możemy ogromny skok pomiędzy pierwszą grą z 2017 roku, a niedawno wydaną ofertą. 

Oprawa graficzna gry została utrzymana w takim samym stylu co Little Nightmares. Dominuje tu bowiem mroczny klimat i dość surrealistyczna estetyka. Jednak jakość grafiki uległa znacznej poprawie. Przekłada się to jednak na podwyższone wymagania minimalne oraz rekomendowane. 

Zauważyć możemy jednak o wiele większą dbałość o szczegóły. Ponadto, twórcy upewnili się, że fizyka w grze także jest nienaganna, a nawet jeszcze bardziej zaawansowana niż poprzednio. Wszystkie te elementy wpływają na wysoką skuteczność i jakość działania. całej rozgrywki

Zanim zdecydujesz się przetestować grę, zapoznaj się z wymaganiami minimalnymi. To właśnie one będą niezwykle istotne, gdyż poprawa ogólnego wyglądu gry, a także skorzystanie z usprawnionego silnika pozostała nie bez znaczenia na wymagania techniczne – także i te zalecane. 

Minimalne wymagania dla Little Nightmares 2 Do Pobrania :

 • Procesor Intel Core i5-2300 2.8GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 570 lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Rekomendowane wymagania dla Little Nightmares 2 PC :

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *