Jurassic World Evolution 2 Download PC Gra
Pełna Wersja Strategiczne

Jurassic World Evolution 2 Download PC Gra

Jurassic World Evolution 2 Download PC

Jurassic World Evolution 2 PC Steam

12,99zł - 67%
Kup Dostęp

Jurassic World Evolution 2 Download PC Gra

Pobierz Football Manager 2022 Instalator

Jeśli jesteś jednym z fanów dinozaurów i strategii z aspektami ekonomicznymi, to koniecznie pobierz Jurassic World Evolution 2 Download PC !

Gry, w których moglibyśmy założyć własne zoo, są dla wielu z nas świetne. Po prostu pozwala nam znaleźć najlepszy, naszym zdaniem, sposób na czerpanie zysków z ogrodów zoologicznych i ogrodów fauny. Tam możemy stworzyć wspaniałe wybiegi dla zwierząt, które kochamy. Oczywiście logistyka i odpowiedni podział parku ma ogromne znaczenie, aby goście byli zachwyceni naszymi usługami. Ale co, jeśli połączymy standardowe ogrody zoologiczne z dinozaurami? To jest miejsce, w którym 3 lata temu wkroczył Jurassic World Evolution i tu właśnie wkracza jego kontynuacja.

Jurassic World Evolution 2 oferuje nam sequel jednej z najbardziej udanych gier o zoo, jakie kiedykolwiek stworzono. Bierze to, co najlepsze z gatunku i umieszcza to w motywie, który prawie wszyscy kochają. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy wiele ciekawych cech i funkcji, a także wiele różnych interakcji – zwłaszcza jeśli chodzi o mięsożerne dinozaury i ludzi. Jeśli chcesz wypróbować grę samodzielnie, pobierz grę Jurassic World Evolution 2 Download na PC. Możesz też zajrzeć do oficjalnych źródeł lub, jeśli chcesz, przeczytać recenzję do końca!

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

O grze – ogólnie podstawy pozostają bez zmian

Podobnie jak poprzednia produkcja, tak i tym razem stawiamy na strategię, która łączy ekonomię, science fiction i oczywiście dinozaury. Faceci odpowiedzialni za wydanie sequela to Frontier Developments, czyli to samo studio, co wcześniej. Akcja gry osadzona została w uniwersum Jurassic Park, które dotyczy serii filmów z prawie dwóch dekad, a także nowych filmów – cyklu Jurassic World.


Oczywiście gra została zaprojektowana z myślą o najbardziej udanych aspektach z przeszłości. O jakość nie musimy się jednak martwić, bo są to ci sami producenci, którzy odpowiadali za takie serie jak RollerCoaster Tycoon czy Planet Zoo.
Co ciekawe, produkcja pozwala nam spotkać postacie z uniwersum, takie jak Ian Malcolm czy Claire Dearing. Ci sami aktorzy, którzy w nich grali, oddali głosy bohaterom. W efekcie usłyszymy Jeffa Goldbluma, a także Bryce’a Dallasa Howarda. Brzmi jak dobra gra? Cóż, pobierz Jurassic World Evolution 2 Download PC i ciesz się tym wspaniałym tytułem!

Rozgrywka i mechanika – wciąż te same, ale tym razem sporo ulepszeń i trochę nowości!

Jeśli myślisz, że w rozgrywce nastąpią jakieś zmiany, to trafiłeś w złe miejsce. Zgodnie z tytułem, druga odsłona serii to raczej ewolucja niż rewolucja. Oznacza to, że nadal wcielamy się w zarządcę parku zamieszkanego przez prehistoryczne stworzenia.

Naszym zadaniem jest pozyskiwanie nowych gatunków, dbanie o infrastrukturę, rozwijanie jej i oczywiście jak najbardziej rozbudowanie parku. Nie trzeba dodawać, że nadal musimy dbać o bezpieczeństwo odwiedzających. W sumie do wyboru jest 75 różnych dinozaurów. Obejmuje te, które potrafią latać lub można je znaleźć w morzu. Użyj luster Jurassic World Evolution 2 Pobierz, aby zobaczyć, czy możesz zebrać je wszystkie i stworzyć bezpieczne i dochodowe miejsce z naszymi ukochanymi dinozaurami.

Pobierz Football Manager 2022 Instalator

Oczywiste jest stwierdzenie, że nastąpiły pewne zmiany. Pierwszą rzeczą do zauważenia jest zmiana lokalizacji. Nie znajdziemy się już na Archipelagu Muertes, gdzie znajdował się park w pierwszej edycji gry. Tym razem do wyboru jest wiele różnych środowisk. Co więcej, tym razem autorzy wprowadzili możliwość personalizacji budynków i dostosowania ich kolorów. Oczywiście instalatory Jurassic World Evolution 2 Download PC pozwalają przetestować te funkcje, aby zobaczyć, jak zmieniła się gra!

Jurassic World Evolution 2 Download PC Gra Techniczne i tryby gry

Do wyboru są dwa główne tryby gry. Pierwsza z nich to klasyczna kampania fabularna, w której aby zwyciężyć, musimy wykonać wiele różnych zadań. Im więcej gramy i więcej zadań wykonujemy, tym trudniejsza staje się gra, wprowadzając wiele różnych wad, którymi musimy się zająć.


Drugi tryb gry, znany jako Teoria chaosu, pozwala odtworzyć niektóre z najważniejszych wydarzeń z serii filmów. Tak więc, jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować różne rzeczy, aby zatrzymać apokalipsę znanego na całym świecie parku lub, przeciwnie, przyspieszyć, jest to najlepsza opcja do zrobienia, zwłaszcza jeśli wiesz, jak znaleźć pracę Jurassic World Evolution 2 Pełna Wersja mirrory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *