House Flipper Download PC
Nowości Symulatory

House Flipper Download PC – Pełna Wersja

House Flipper Download

House Flipper PC

29,18zł - 70%
Kup Grę

House Flipper Download PC – Pełna Wersja Gry :

mirror-DOWNLOAD
House Flipper Download PC - Pełna Wersja

PlayWay po raz kolejny zaskakuje nas swoją produkcją! W przeciwieństwie do innych dużych deweloperów, polski producent postanowił przygotować grę, w której wcielimy się, w dużym skrócie, w handlarza nieruchomości. House Flipper Download PC to dzisiejszy instalator, który ma za zadanie dostarczyć nam pełną wersję gry House Flipper. Co ciekawe, gra oferuje nam bardzo rozwiniętą grafikę oraz wiele ciekawych funkcji oraz opcji, co spodoba się niejednemu graczowi. Nasz serwis służy głównie jako źródło scrackowanych gier. Jeśli zatem i ty chciałbyś przetestować najnowszą produkcję od firmy PlayWay, to skorzystaj z poniższych linków do House Flipper Download !

Fabuła gry i co nieco o producencie

PlayWay to twórcy, którzy niejednokrotnie udowodnili nam, że nie interesują ich najnowsze trendy w świecie gier. Skupiają się natomiast na produkcjach niszowych oraz takich, które każdy z nas chciałby przetestować, ale żaden szanujący się deweloper nie ryzykowałby funduszy na grę. Jedynym wyjątkiem od reguły jest właśnie grupa, która wcześniej przygotowała dla nas Car Mechanic Simulator.

W House Flipper wcielimy się w postać biznesmena, który jednocześnie jest złotą rączką. Naszym zadaniem będzie zarobić duże pieniądze na kupnie zniszczonych mieszkań i na odsprzedaży wyremontowanych, przepięknych domów. Na samym początku grę rozpoczynamy w zniszczonej lokacji, która w żaden sposób nie przypomina biura przedstawiciela handlowego. Z czasem jednak naszym zadaniem będzie rozwinąć firmę do tego stopnia, że będziemy obracać kilkoma nieruchomościami naraz.

Gra z czasem się coraz bardziej rozwija, a więc będziemy zmuszeni coraz więcej pracować, używać bardziej zaawansowanych narzędzi i zatrudniać pomoc. Wszystko to dostępne jest teraz, dlatego wykorzystaj instalator House Flipper Download i zostań najlepszym sprzedawcą nieruchomości już teraz!

House Flipper Download PC - Pełna Wersja
House Flipper Download PC - Pełna Wersja

Mechanika gry oraz rozgrywka

Produkcja oferuje nam bardzo dużo różnych narzędzi, które możemy wykorzystać do remontu. Mowa tutaj nie tylko o sprzątaniu i kupowaniu mebli, ale nawet wyburzaniu ścian czy naprawie gniazdek elektrycznych czy innych instalacji. Ponadto będziemy musieli odświeżyć piwnicę, odmalować ściany i upewnić się, że nawet trawnik jest równo przystrzyżony, aby przypodobać się klienteli.

Każda rozgrywka rozpoczyna się od przyjęcie oferty z naszego laptopa. Wtedy dostaniemy informacje co należy zrobić, aby doprowadzić mieszkanie do porządku. Warto zauważyć, że twórcy upewnili się, że w grze będziemy mieli do wyboru wiele różnych narzędzi, które pomogą nam w czynnościach naprawczych. Odpowiedni wybór będzie niezwykle ważny, aby w efektywny sposób naprawić dom.

Gra oferuje nam oczywiście wiele różnych przerywników rozgrywkowych w formie montażu różnych urządzeń. W ten sposób będziemy mogli nieco pogłówkować nad poprawnym złożeniem kaloryfera czy prysznica. Co ciekawe, im więcej gramy, tym bardziej rozwijamy się i nabieramy doświadczenia.

Nasza postać stanie się po tym o wiele efektywniejsza, gdyż zdobyte punkty będziemy mogli zamienić na przykład szybsze malowanie czy wydajniejsze kładzenie płytek. Przekładać się to również będzie na zmniejszenie kwot remontów.

House Flipper Download PC
House Flipper Download PC

House Flipper Download PC Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Gra od studia PlayWay oferuje nam jedynie tryb jednoosobowy. Jest to budżetowa produkcja, która ma na celu ukazanie nam tej konkretnej profesji. Dzięki jednak skupieniu się przez dewelopera nad jednym trybem gry, tytuł jest o wiele bardziej dopracowany. Oczywiście wciąż należy pamiętać, że mamy do czynienia z produkcją małą, która nie oferuje nam wielu trybów rozgrywki. Jednakże, sposób prowadzenia gry z pewnością przypodoba się niejednej osobie.

Kwestie techniczne

Instalator House Flipper Pobierz PC oferuje nam dostęp do pełnej wersji gry. Oznacza to, że ani grafika ani dźwięk w House Flipper nie uległy zmianie. Jednakże, oprawa audiowizualna nie jest tutaj na najwyższym poziomie. Dźwięki są bardzo uproszczone i ograniczone do jedynie najbardziej podstawowych, a wizualnie gra przypomina produkcje sprzed kilku laty.

Chodzi tutaj jednak o rozgrywkę oraz dopracowanie mechaniki, czego tytułowi nie możemy odmówić. Warto zatem przymknąć oko na mocno średnie efekty specjalne i przetestować silnik fizyczny gry.

Wymagania minimalne dla House Flipper Download :

 • Procesor Intel Core i3-3210 3.2GHz lub AMD Phenom II X4 955
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon R7 260X
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla House Flipper Download :

 • Procesor Intel Core i5-8400 6-Core 2.8GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • House Flipper Download PC
 • House Flipper Pobierz PC
 • House Flipper Pełna Wersja
 • House Flipper PC
 • House Flipper Recenzja

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *