High on Life Download PC Pobierz Pełna Wersja
Akcji Pełna Wersja

High on Life Download PC Pobierz Pełna Wersja

High on Life Download PC Pobierz Pełna Wersja

High on Life - Mirror

Trzeba przyznać, że produkcja spod szyldu autora takiego serialu jak Rick i Morty mogła być interesującym doświadczeniem, które faktycznie przemieniło się w udaną grę, która w swojej czystej postaci nie traci tego satyrycznego humoru ani przez chwilę. Można powiedzieć, że High on Life Download pod tym względem góruje nad większością gier, gdzie po prostu mało kto jest w stanie pozwolić sobie na tak bezkompromisowy humor, który często zahacza o wiele niewygodnych tematów, w których zazwyczaj w grach się zwyczajnie nie porusza.

High on Life Download PC

Brak kompromisów to zaleta.

Na szczęście dla graczy w tym wypadku wszystkie kompromisy są nieistotne, ponieważ produkcja co chwilę sięga po konkretne i dobrze przemyślane dialogi, które mają sobie ten pazur, za którym można pokochać samą grę. Owszem sami twórcy świecie growym nie osiągnęli jakiegoś większego sukcesu i można powiedzieć, że jest to ich pierwsza gra o tak dużej skali dlatego też tym bardziej warto docenić High on Life Pobierz za całokształt, który prezentuje się naprawdę miodnie i jednocześnie pokazuje, że wzorowanie się na oczywistych wzorcach, które często są tematami przewodnimi w serialu animowanym Rock i Morty mogą tak samo działać w przypadku gry, Zresztą warto zwrócić uwagę, że aktor użyczający głosu głównym bohaterom wspomnianego serialu również uczestniczy w produkcji, dzięki czemu wszystkie wypowiedziane kwestie przez gadającą broń brzmią absurdalnie i śmiesznie, ale w końcu takie jest założenie całej gry.

High on Life Download PC Pobierz Narracja pełna satyry i czarnego humoru.

Należy podkreślić, że ta pełna humoru narracja jest jak najbardziej właściwa i nie da się ukryć, że pod wieloma względami jesteśmy w stanie uzyskać również ciekawą bio punkową stylistykę samej gry, która w tym wypadku zdaje się doskonale przemawiać do gracza. Przede wszystkim środowisko jak najbardziej prezentuje się idealnie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na lokacje, które są rozbudowane, choć mimo wszystko gra nie składa się z konstrukcji otwartego świata, lecz z konkretnie zaprojektowanych poziomów, gdzie faktycznie widać, że twórcy mieli pomysł na to. To też pokazuje taka różnorodność lokacji to jeden z większych aspektów, na jakie zwrócimy uwagę, zwłaszcza że na różnego rodzaju planetach jesteśmy w stanie spotkać różne rasy, co wiąże się jednocześnie z dużą różnorodnością przeciwników, co z pewnością daje nam Mnóstwo frajdy i radochy z kolejnego pokonywania przeszkód, jakie znajdują się przed nami. Nie da się ukryć, że gra High on Life Pełna Wersja równie mocno stawia na zagadki środowiskowe, które nie są szczególnie trudne, ale można powiedzieć, że świetnie urozmaicają cały charakter gry, zwłaszcza jeśli skupimy się na jej aspekcie fabularnym.

High on Life Download
High on Life Pełna Wersja

Prosta fabuła o ratowaniu świata.

W tym wypadku nawet prosta linia fabularna nie jest w stanie w żaden sposób być potraktowana jako minus, ponieważ jest to tylko pretekst do dalszej części przygody, którą odbywamy wraz z naszymi gadającymi broniami, które zbieramy po drodze. Można powiedzieć, że to świetne połączenie sprawia, że, High on Life Torrent nie jest tylko i wyłącznie kupiony na szokowaniu gracza, lecz w dużej mierze całość fabuły opiera się na sprawdzonych elementach, które stanowią w pełni oryginalną i pełnowartościową produkcję, która pomimo posiadania wiele wspólnego z serialem animowanym tak naprawdę stanowi zupełnie oddzielną historię. To też pokazuje, że nie mamy tutaj wrażenia odtwórczości dlatego też niezależnie od wszystkiego gra High on Life Download PC musi być traktowane jako osobna produkcja, która po prostu bawi, jest przeznaczona dla osób dorosłych, gdyż mamy tutaj do czynienia z wulgaryzmami oraz z dużą brutalnością pomimo faktu, że jest ona podana w bardziej animowanym stylu.

High on Life Download PC Pobierz Pełna Wersja Zabawa dla dorosłych.

High on Life - Mirror

Jakby nie patrzeć taki sposób przedstawienia gry jeszcze bardziej daje nam do zrozumienia, że zabawna i humorystyczna produkcja nastawiona na przygodę i strzelanie to tylko i wyłącznie dodatek do prawdziwie pokręconej historii, którą są w stanie zapewnić nam świetnie przedstawione postaci oraz ogólny zamysł gry, gdzie faktycznie jesteśmy w stanie przez te kilkanaście godzin gry śmiać się do rozpuku. Jeśli zaś chodzi o protagonistę produkcji, to jest nim typowy licealista, który pod nieobecność rodziców spędza czas siostrą w momencie, gdy ziemia atakują nieznani kosmici z innego wszechświata. W ten prosty sposób gracz zostaje uwikłany w fabułę, gdzie staje się jednocześnie łowcą kosmitów, polując na poszczególnych członków grupy, która zaatakowała ziemię. Warto dodać, czy każda większa lokacja kończy się starciem z bossem, dlatego też niezależnie od wszystkiego jest to idealny sposób, na zakończenie poszczególnej przygody a wszystkie lokacje różnią się od siebie, dzięki czemu mamy wrażenie, że wszystkie misje oraz inne aktywności są na tyle śmieszne i absurdalne, że warto po prostu dać tej produkcji szansę.

High on Life Download PC
High on Life Pobierz

Wiele niecodziennych scen i zwrotów fabuły.

Warto wspomnieć o różnych mini grach, których tak naprawdę mamy do czynienia z absurdalnymi zasadami przez to jeszcze bardziej podkreślony jest humor tej produkcji. W tym wypadku już zdobędziemy odpowiednio technologiczny skafander, jesteśmy w stanie bez problemu radzić sobie z kolejnymi wrogami pomimo faktu, że poziom trudności jest tutaj wyśrubowany, co jest szczególnie widoczne w walce z większymi przeciwnikami. W tym wypadku dobrze jest poświęcić te kilkanaście godzin na posłuchanie tych wszystkich dialogów, które ma do zaoferowania gra, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie wciągnąć się w całą tę produkcję i ukończyć ją za jednym posiedzeniem. Taka dawka prawdziwego humoru z nutką absurdu i ciężkiego klimatu, zwłaszcza jeśli spojrzymy na niektóre żarty to z pewnością idealne połączenie, które może być tutaj dobrze wykorzystane. Szkoda tylko czy model strzelania nie jest aż tak satysfakcjonujący, jak mogłoby się wydawać, ale mimo wszystko jest to odpowiednio zrekompensowane, przez możliwość doboru konkretnych trybów broni co pozwala nam strzelać, na wiele różnych sposobów wykorzystując także specjalne umiejętności każdej broni.

Rozmowy z naszym arsenałem.

Rozmowy, jakie prowadzą między sobą poszczególne pistolety, również wzbudzają śmiech i nie da się ukryć, że takie świetne połączenie może być gwarancją dobrze wyglądającej gry. Dokładnie tak można się poczuć odpalając grę High on Life Pełna Wersja . Jeśli nie radzi nas taki nietypowy humor i umiemy bawić się z absurdalnymi dialogami w tle, to z pewnością jest to dobra recepta na to, aby już dzisiaj skorzystać z okazji i po prostu zagrać w tę grę. Należy dodać, że sama gra nie należy do szczególnie długich, ale mimo wszystko warto poświęcić trochę czasu na eksplorację, aby odnaleźć różne ukryte walizki i inne ulepszenia, które pozwolą nam na modyfikacje broni co może być przydatne w ostatnich segmentach rozgrywki. Nie da się ukryć, że sprzęt jesteśmy w stanie także zakupywać u napotkanych handlarzy podczas misji, co z pewnością warto wykorzystać, zwłaszcza jeśli jesteśmy w stanie znaleźć coś wyjątkowego, co może pomóc nam w dalszej rozgrywce. Warto również poczytać opisy poszczególnych przedmiotów, gdyż te są również zabawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *