Halo Infinite Download PC Campaign Po Polsku
Nowości Pełna Wersja Strategiczne

Halo Infinite Download PC Campaign Po Polsku

Halo Infinite Download PC Campaign Po Polsku

Halo Infinite Download - Mirror

Halo Infinite Download PC jest gotowe, a Ty?

Halo Infinite Download PC Campaign Po Polsku

Jeśli kiedykolwiek grałeś w serię Halo, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wciągająca może być ta produkcja. Najnowsza odsłona, czyli Halo Infinite, jest szóstą z kolei odsłoną głównego cyklu. Przenosi nas do futurystycznego świata pierścienia Zeta Halo, w którym mamy do czynienia ze Strażnikami i Cortaną.

Łącza do pobrania gry Halo Infinite Download PC pozwalają wypróbować najnowszą edycję gry. Na uwagę zasługuje fakt, że ta gra wprowadza szereg ciekawych zmian. W rezultacie możemy mieć nadzieję na rzeczy, których poprzednie części nie oferowały, a co jeszcze przyjemniejsze do wyobrażenia, na wiele usprawnień i niekonwencjonalnych mechanik. Jeśli chcesz to zobaczyć na własne oczy, nic nie stoi na przeszkodzie!

Dzisiejsza recenzja uwzględnia szereg elementów, które wpływają na ostateczny wygląd gry. Aby mieć pewność, że przedstawimy Wam obiektywny pogląd na rzeczy, które są świetne i te, które nie były tak przekonujące w porównaniu z wcześniejszymi edycjami, wzięliśmy pod uwagę szereg zmian, które wprowadzają autorzy. Dzięki analizie technicznej tych rzeczy byliśmy w stanie wypracować dogłębną prezentację gry. Tak więc bez zbędnych ceregieli przedstawimy Wam nasze podejście do Halo Infinite.

Halo Infinite Download PC

Fabuła gry wydaje się rozsądna

Ponieważ autorzy Halo: Guardians, która była piątą główną odsłoną cyklu, postanowili zakończyć historię tak, jak się zakończyły, bez wątpienia było jasne, jak scenariuszowo będzie wyglądać szósta część gry. Gdy 343 Industries ujawniło, że gra będzie bezpośrednią kontynuacją Halo 5, wiedzieliśmy, że po raz kolejny legendarny superżołnierz z elitarnej drużyny Spartan odegra kluczową rolę w produkcji.
Wcześniej Master Chief walczył ze Strażnikami kontrolowanymi przez Cortanę. Niestety zostaliśmy pokonani i antagonista serii przejął kontrolę nad galaktyką. W rezultacie wprowadziła rządy terroru. Naszym głównym celem w grze jest znalezienie sposobu na jej powstrzymanie. Halo Infinite Download z pewnością dostarczy Ci wielu zwrotów akcji i klifów. Więc nie czekaj dłużej, jeśli kochasz tę serię!

Mechanika jest podobna do tej, którą mieliśmy wcześniej, ale z niewielkimi ulepszeniami

Jeśli spodziewałeś się jakichś rewolucyjnych zmian, to zdecydowanie nie tego byś się spodziewał. Autorzy wykorzystują te same podstawy w Halo: Infinite, aby upewnić się, że sama rozgrywka jest intuicyjna zarówno dla nowicjuszy, jak i osób, które grały wcześniej w wiele odsłon cyklu.


Po raz kolejny akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Korzystanie z widoku FPP pozwala nam jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie. Ponieważ świat jest otwarty (możemy swobodnie poruszać się po mapie przypominającej piaskownicę tak długo, jak chcemy), czas spędzany na eksploracji terenów pierścieni Zeta Halo jest nieograniczony.


Oczywiście różne regiony wyróżniają się na tle innych dzięki wprowadzeniu różnych wrogów. Co więcej, gra udostępnia nam wiele różnych obiektów, z którymi możemy wejść w interakcję. Jednym z najlepszych przykładów są pojazdy lub wyposażenie specjalne.


Możemy je wykorzystać jako ułatwienie podczas walki, gdzie tradycyjna broń palna jest głównym źródłem śmiertelnych ciosów.


Sama rozgrywka jest dość zróżnicowana, a dzięki wspomnianym wcześniej akcesoriom możemy dostosować styl gry do własnych upodobań. Jeśli chcemy, możemy użyć linki z hakiem lub wykrywacza wroga, by szybko znaleźć wyższy teren lub po prostu przekraść się obok wrogów. Pojazdy służą do zwiększania prędkości przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Ponieważ mapa jest dość duża, na pewno będzie fajnym dodatkiem.

Styl gry jako ukłon w stronę klasycznego Halo

Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest fakt, że autorom szóstej części zależało na stworzeniu gry, która nie tylko wprowadzi pewne nowości, ale również ukłoni się wszelkim klasycznym grom Halo. Dzięki temu produkcja jest świetna zarówno dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z cyklem Halo, jak i tych, którzy są fanami serii od ponad dekady.

Aby było to możliwe, tytuł oferuje nam tzw. Akademię Spartan. Co więcej, będziemy mogli spotkać się z Laurette, która jest dowódcą programu elitarnego Spartan. Dzięki temu nowi gracze będą mogli dość szybko poznać mapy, broń i sprzęt. Inną rzeczą, która może pomóc nowicjuszom, jest wprowadzenie meczów botów. Tam początkujący gracze mogą brać udział z niezbyt wymagającymi przeciwnikami AI. Pozwala nowicjuszom nauczyć się mechaniki.

Co ciekawe, jest to również świetna okazja dla doświadczonych graczy, którzy mogą spróbować swoich sił z botami i odkurzyć swoje umiejętności oraz przygotować się do rozgrywki jednoosobowej oraz, odkąd jest dostępna, rozgrywki online. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że linki Halo Infinite Pobierz są bardzo pożądane. Jeśli więc wiesz, jak je znaleźć, nie marnuj więcej swojego cennego czasu i zagraj w grę, aby zobaczyć wszystkie te zmiany i ulepszenia, które dostarczają nam autorzy z 343 Industries.

Halo Infinite Pobierz
Halo Infinite Torrent

Tryby gier Halo Infinite Download PC są interesujące, podobnie jak mechanika!

Autorzy oddają nam do dyspozycji dwa różne tryby. Pierwszy z nich to standardowy tryb dla pojedynczego gracza, w którym po prostu eksplorujemy mapę i staramy się ukończyć kampanię w pojedynkę. Istnieje jednak również tryb gry wieloosobowej, w którym walki z innymi i rywalizacja są na wysokim poziomie. Ponieważ fabuła w dużej mierze opisuje grę solo, skupmy się na razie na grach online.


Gra ma do zaoferowania dwie różne kategorie trybów wieloosobowych. Pierwsza znana jest jako Arena. Tam jesteśmy częścią 4-osobowych drużyn, które walczą ze sobą w bardzo zrównoważonej rozgrywce. Ten rodzaj rozgrywki jest bardzo podobny do strzelanek na arenie.


Drugi tryb wieloosobowy, który możemy wypróbować, to Big Team Battle. Jak sama nazwa wskazuje, zawiera nieco więcej graczy i oferuje konflikty na większą skalę. Mapy tego trybu gry mogą pomieścić do 24 graczy. Ich celem jest walka na otwartym terenie. Żeby było zabawniej, teren jest odpowiedni dla pojazdów, więc BTB kładzie duży nacisk na przemieszczanie się z miejsca na miejsce i zaskakiwanie wroga atakami z różnych kierunków.
Co ciekawe, drugi tryb gry jest znacznie bardziej chaotyczny i szalony, niż mogłoby się wydawać. Broń spada z nieba, dowódca Laurette przybywa z innymi aktualizacjami taktycznymi i akcesoriami, a wszystko to wzbogaca rozrywkę wszystkich 24 graczy do końca.

Halo Infinite Download - Mirror

Podsumowanie i wnioski

Wprowadzenie tych wszystkich rzeczy, a także przygotowanie gry zarówno dla zagorzałych fanów Halo, jak i dla początkujących graczy sprawia, że szósta odsłona serii jest dość atrakcyjna do wypróbowania. Oczywistym jest, że każda gra ma swoje wady i zalety. W przypadku Infinite liczba wad jest marginalna, więc produkcja z pewnością zasługuje na zainteresowanie. Dlatego znajdź linki Halo Infinite Pelna Wersja, aby sprawdzić, czy opcja Ci odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *