Nowości Pełna Wersja

GTA Vice City Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC

Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Pobierz

Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition PC

14,99zł - 62%
Kup Dostęp

GTA Vice City Download PC Pełna Wersja Gry - Pobierz na PC

GTA Vice City Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC każdy chyba tą grę zna , klasyk do pobrania u nas z naszych serwerów , zobacz poniżej:

mirror-DOWNLOAD

GTA Vice City Download w końcu dostępne! Witajcie fani gier komputerowych na pobierzgry24.pl. Po raz kolejny zamierzamy wam zaoferować niesamowite usługi. Te usługi już od wielu miesięcy dostarczają wam nie tylko najnowsze gry na rynku gier komputerowych, ale również kultowe odsłony sprzed lat. Dziś chcielibyśmy przedstawić wam jedną z najlepiej ocenianych odsłon legendarnej serii Grand Theft Auto. Jeśli uwielbiacie gry akcji z otwartym światem, gdzie tak naprawdę nie jesteście zmuszani do czegokolwiek, to na pewno seria ta was przyciągnęła. Dziś umożliwiamy wam rozpoczęcie rozgrywki w części, która uznawana jest za jedną z najlepszych. Jesteśmy dumni, że odwiedziliście naszą stronę i że z naszej oferty skorzystacie. Sprawdźcie linki GTA Vice City Download PC , które dziś wam oferujemy i dajcie znać co sądzicie o grze!

Fabuła gry

Pomimo faktu, że w grze nie musimy przez bardzo długi okres progresować z fabułą, stoi ona na bardzo wysokim poziomie. Tak było prawie od początku serii i pod tym względem Vice City nie zawodzi. Wcielamy się tutaj w postać Tommy’ego Vercettiego. Aby nie opowiadać o całej fabule i psuć zabawę osobom, które nie zwracały na nią większej uwagi lub po prostu nigdy nie grały w grę, uogólnimy ją jak tylko możemy. Gracz wysłany zostaje przez Sonny’ego Forelli do nowego miasta Vice City. Tam otrzymujemy zadanie rozprawienia się z przeróżnymi gangami. Będziemy zatem musieli znaleźć sposób na kubańską mafię, ulicznych gangsterów, a nawet skorumpowanych gliniarzy. To wszystko umiejscowione zostało w latach 80-tych ubiegłego wieku ze świetnym klimatem, którego muzyka w grze idealnie poprawia. Jeśli chciałbyś dołączyć do tego świata, sprawdź nasze rozwiązanie GTA Vice City Download PC !

GTA Vice City Download GTA Vice City Download PC

Mechanika gry

Jeśli chodzi o mechanikę, to rozwija ona elementy, jakie znamy z GTA 3. Mamy tu zatem do czynienia z grą trójwymiarową o niezwykle dobrej grafice, jak na tamte lata. Jest to gra z otwartym światem o nieliniowej fabule, dlatego możemy robić tutaj co tylko chcemy. Jeśli pragniesz pozwiedzać cały teren oddany przez producentów gry, możesz ukraść samochód i sprawdzić każdy zakątek miasta Vice City. Sterowanie samochodem to zdecydowanie jeden z większych plusów w tej grze. Nie możemy zapomnieć również o możliwości pilotowania śmigłowców, motorówek, czy motocykli! Oprócz tego gra charakteryzuje się również świetnym mechanizmem walki wręcz. Jak na prawdziwą grę akcji przystało, nie możemy również zapomnieć o strzelaniu oraz arsenale broni. Do dyspozycji otrzymaliśmy tutaj zwykłą broń ręczną, pistolety maszynowe, karabiny, a nawet wyrzutnie rakiet! GTA Vice City Download PC to najlepsza szansa na sprawdzenie wszystkich tych zalet!

GTA Vice City Download PC Tryby gry:

GTA Vice City Download PC został bez problemu przygotowany, ponieważ gra oferuje bardzo prosty podział trybów gry. GTA Vice City to przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany tryb dla jednego gracza. Dostarcza nam on kilkadziesiąt godzin gry. Jeśli postanowimy wykonać wszystkie misje poboczne, tak zwane mini gry i zdobyć każde osiągnięcie w grze, to czas wydłuży się nawet do setek godzin! Oprócz zwykłego trybu dla jednego gracza, nie znajdziemy tutaj żadnej innej opcji. Starsze odsłony GTA nie oferowały trybu wieloosobowego. Nie jest to jednak wada, przez którą gra nie jest interesująca i mało atrakcyjna!

Kwestie techniczne

GTA Vice City Download GTA Vice City Download PC Pełna Wersja

Biorąc pod uwagę fakt, że gra i dodatek mają ponad 15 lat, wymagania techniczne nie powinna nas zaskoczyć. Grafika nie będzie nas również zdumiewać. Warto jednak odnotować, że jak na tamte czasy gra oferowała jeden z najlepszych silników graficznych i wiele osób zachwycało się możliwościami gry. Wizualna część nas więc nie zaskoczy. Jak się ma zatem dźwięk? Pod tym względem grze niczego nie brakuje. Prawdziwą wisienką na torcie jest oczywiście możliwość włączenia radia, wybrania ulubionej stacji i przesłuchania bardzo dużej ilości piosenek. Jest ot zdecydowanie plus, który ubarwi nam całą rozgrywkę i zaznajomi nas z wieloma interesującymi tytułami. Nie możemy oczywiście zapomnieć o osobach, które użyczyły głosu postaciom w grze. Komponuje się to idealnie z całą rozgrywką i nadaje jej klimatu. Przetestuj zatem GTA Vice City Download i zagraj w grę kompatybilną na najnowszych systemach operacyjnych!

mirror-DOWNLOAD

Wymagania minimalne GTA Vice City Download :

– Procesor Intel Pentium III 1133MHz lub jego odpowiednik AMD Athlon XP 1900+GD

– Karta graficzna NVidia GeForce 2 MX 64MB lub jej odpowiednik AMD Radeon 9200 Series

– Pamięć RAM 128 MB

– Kompatybilność z DX 9

– System operacyjny Windows XP lub nowszy (kompatybilność z Win 10)

– 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

  • GTA Vice City Download PC
  • GTA Vice City Pełna Wersja
  • GTA Vice City Torrent
  • GTA Vice City Crack
  • GTA Vice City Pobierz PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *