Nowości Pełna Wersja

GTA IV Download Pełna Wersja PC

GTA IV Download

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition

37,53zł - -60%
Kup Grę

GTA IV Download Pełna Wersja PC

GTA IV Download – Pełna Wersja PC

Pobierz Instalator Gry GTA IV

Gotowi na jedną z najlepiej wykonanych gier z serii Grand Theft Auto? Dziś na planetadownloadu.pl zamierzamy zaprezentować wam GTA IV Download – nowoczesną i bardzo prostą w użyciu aplikację. Jesteśmy grupą, która od wielu miesięcy zajmuje się crackowaniem różnych gier. Oprócz tego, upewniamy się, że zaprogramowane aplikacje nie sprawią wam żadnych trudności, a tytuły będą kompatybilne z każdym systemem operacyjnym. To hobby nie jest łatwe, ale zdajemy sobie sprawę jak wielu graczom pomagamy. Jeśli zatem chcielibyście sprawdzić dlaczego Grand Theft Auto IV zdobyło tak wiele pozytywnych opinii i przetestować tę grę na waszym komputerze bez zbędnych programów lub skomplikowanych instalacji, to zachęcamy do zapoznania się z GTA IV Download PC! Jest to jeden z nielicznych instalatorów, który szybko, klarownie, a co najważniejsze bezproblemowo dostarczy wam pełną wersję gry!

Fabuła w grze GTA IV 

Rockstar Games, studio odpowiedzialne za serię Grand Theft Auto, przygotowało dla nas w 2008 roku GTA 4. Jest to kolejna, po San Andreas, część gry. Wprowadziła ona jednak bardzo duże zamieszanie na rynku. Było to spowodowane ogromnym przeskokiem graficznym, wprowadzeniem kompletnie innego silnika. Co więcej, zobaczyć możemy tutaj również świetną fabułę, na której teraz się skupimy. W grze wcielamy się w postać Niko Bellica. Jest to główny protagonista gry, który pochodzi ze Wschodniej Europy. Przybywa do Stanów na prośbę swojego kuzyna, który obiecuje mu świetną pracę oraz tak zwany „Amerykański Sen”. Po przybyciu jednak zderza się z rzeczywistością i musi pomóc swojemu kuzynowi, który to wciąga go w porachunki z rosyjską mafią. Oprócz tego, nasz główny bohater pojawia się w mieście Liberty City z powodu własnej wendety. Jeśli interesuje cię scenariusz przygotowany przez twórców gry, sprawdź GTA IV Download PC i dowiedz się więcej o grze!

GTA IV Download GTA 4 Download

GTA IV Mechanika gry

GTA IV Pełna Wersja PC GTA IV Torrent

W porównaniu do poprzedniczki, GTA 4 to istny majstersztyk. Gra została tak naprawdę przygotowana od początku, jeśli chodzi o mechanikę. Widać tutaj o wiele bardziej precyzyjną jazdę samochodem, świetne zniszczenia samochodów oraz o wiele bardziej rozwinięte walki z przeciwnikami czy sam system strzelania. Nie można również zapomnieć o możliwości chowania się za osłony, co diametralnie zmieniło sposób gry. Gra przyciąga również dzięki bardzo dobrze przygotowanemu miastu. Tytuł po raz kolejny daje nam wolną rękę i pozwala nam zbadać wszystkie zakątki ogromnej mapy. Sama fabuła dostarcza rozrywki na wiele godzin, a do tego pojawiają się losowe zadania poboczne, mini gry, a nawet wyścigi, które zasilą nasze konto. Ta gra to z pewnością interesujący wybór i GTA 4 Download PC już dziś pozwoli wam ją przetestować!

Pobierz GTA IV poznaj wszystkie Tryby gry:

Pobierz Instalator Gry GTA IV

GTA 4 Download PC oferuje dostęp do każdego trybu gry, co jest bardzo ważne w tej części. Jest to pierwsza gra z serii, która otrzymała oficjalne wsparcie na rzecz trybu wieloosobowego. Możliwe jest to za pomocą telefonu w grze (kolejna nowinka, o której zapomnieliśmy wcześniej wspomnieć), gdzie możemy nie tylko połączyć się z innymi graczami i uczestniczyć w różnych trybach (jak na przykład dominacja, przechwycenie flagi, czy zwykły deathmatch), ale również dzielić się naszymi osiągnięciami czy pokazywać niesamowite filmiki z gry. Wszystko to udostępnione zostało w produkcji oraz w naszym instalatorze, do którego dziś dajemy wam dostęp!

GTA 4 Download PC Download GTA IV Pełna Wersja PC

Pod względem grafiki, gra to krok milowy dla studia. Zaraz po premierze ciężko było znaleźć komputer, który byłby w stanie uruchomić tę grę na najwyższych ustawieniach i cieszyć się stabilnymi klatkami. Jednakże, wiele lat po premierze tytuł nie jest tak wymagający i można w niego zagrać bez większych problemów. Nie oznacza to jednak, że będziemy zniesmaczeni prawie dziesięcioletnią grafiką. Prezentuje ona nadzwyczajnie wysoki poziom, a pojawiają się również modyfikacje od fanów (niektóre zatwierdzone nawet przez oficjalnych autorów gry), które poprawiają tekstury. Oznacza to, że gra jest świetna pod względem grafiki, a dobrze znane radio i nowe stacje radiowe uzupełniają ten świetny produkt.

Wymagania minimalne gry GTA IV Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

– Karta graficzna NVidia GeForce 7900 GS lub AMD Radeon X1900 Series

– Pamięć RAM 1 GB

– System operacyjny Win XP 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD

Wymagania rekomendowane gry GTA 4 Download :

– Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz lub AMD Phenom 9850 Quad-Core

– Karta graficzna NVidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3870

– Pamięć RAM 2.5 GB

– System operacyjny Windows XP 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 • GTA 4 Download
 • GTA IV Download PC
 • GTA IV Torrent
 • GTA IV Pełna Wersja PC
 • GTA IV Pobierz PC

17 Komentarze

 • KRYSTIAN 1 marca 2019

  GTA JAK MISTRZUNIO

 • adan 10 grudnia 2019

  Pobrane i gram

 • ttydd 7 lutego 2020

  Dzięki

 • siwx 11 marca 2020

  działa polecam

 • KUtasek 2 kwietnia 2020

  Spoko gra

 • jaktogra 16 kwietnia 2020

  no gra jak gra działa co wiecej trzeba

 • Lil 16 maja 2020

  Is this working?

 • krzysztof 14 lipca 2020

  no działa co wiecej napisac

 • BARTEK 17 lipca 2020

  GTA IV super gra te klimaty pamiętam , san andreas też jest ok a teraz te gry to krap…

 • koko 23 sierpnia 2020

  działa 🙂

 • Paroweczka33 12 listopada 2020

  potrzeba serial coda ??

 • macius21341 22 grudnia 2020

  no spoczko gierka

 • xcvzxcv 23 grudnia 2020

  spoko

 • WilczekZRT 15 marca 2021

  trzeba za coś płacić ?

 • matlello 31 marca 2021

  to na pewno działa?

 • Paulazx 6 maja 2021

  ej mam pytanie o co chodzi z tym kluczem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *