GreedFall Download PC - Pełna Wersja
Pełna Wersja RPG

GreedFall Download PC – Pełna Wersja

GreedFall Download PC Tutaj :

mirror-DOWNLOAD
GreedFall Download PC - Pełna Wersja

GreedFall Download PC to najnowszy instalator od serwisu pobierzgry24.pl , który gwarantuje dostęp do pełni oryginalnej gry GreedFall. Usługi, jakie możecie tutaj znaleźć, dostarczają wam niezwykle dużą ilość gier – piratów, które jednak różnią się swoją jakością oraz treścią. Znajdziecie tutaj bowiem dostęp do wszystkich funkcji oraz opcji, w tym do funkcji online. Nasze instalatory są ponadto bardzo proste w obsłudze i jeszcze nigdy nie zawiodły waszych oczekiwań. Oferują czysty interfejs oraz bezproblemową, kilkuminutową instalację. Z tego właśnie względu jest to świetne rozwiązanie dla każdego fana gier! Sprawdź już teraz instalator GreedFall Download i dowiedz się jak prostą i przyjemną instalację produkt ten oferuje.

Fabuła

GreedFall to produkcja oferująca bardzo ciekawą fabułę, która przenosi nas do XVII wieku. W grze wcielamy się w postać, której głównym zadaniem jest znalezienie lekarstwa. Na co? Na tajemniczą plagę, która znana jest jako Malichor. Zanim jednak to zrobimy, będziemy musieli zwiedzić przeludniony oraz zanieczyszczony Stary Świat. Oczywiście oprócz tego, będziemy również mogli zwiedzać Nowy Świat. Podczas rozgrywki będzie nam dane zwiedzać najróżniejsze miejsca i poznawać zarówno ludność rdzenną oraz kolonizatorów. Jednakże, będziemy musieli uważać zarówno na prastare, nadprzyrodzone istoty chroniące mieszkańców, jak i najemników oraz łowców skarbów. Producentem gry jest Spiders.

Gra jest zdecydowanie przyjemna i oferuje nietuzinkowy scenariusz, który przypodoba się prawie każdemu fanowi gier RPG z elementami akcji umieszczonymi w świecie fantasy. Przetestuj zatem GreedFall Pobierz PC i sprawdź jak interesująca ta gra rzeczywiście jest!

GreedFall Download PC
GreedFall Download

Mechanika

Na samym początku gra oferuje nam konfigurator postaci. Po wybraniu płci oraz kilku podstawowych cech czy atrybutów, będziemy musieli zadecydować nad rozwojem bohatera. Gra oferuje system podziału na klasy, który nie jest jednak prostolinijny. Mamy tutaj do wyboru aż 100 umiejętności specjalnych, które zostały podzielone na trzy drzewka. Dzięki temu dostosujemy naszą postać do naszego własnego stylu gry. Brzmi interesująco? Skorzystaj z GreedFall PC już dziś i sprawdź dlaczego GreedFall może okazać się jedną z ciekawszych produkcji RPG!

Oczywiście jak przystało na typowy Role Play Gaming, motorem napędowym całej rozgrywki są misje. Te natomiast możemy wykonywać w najróżniejszy sposób. Najważniejsze, co się liczy, to osiągnięcie zamierzonego celu. Możemy zatem użyć brutalnej siły, spróbować swoich umiejętności dyplomatycznych, bazować na charyzmie, czy po prostu oszukać innych. Dodatkowo, warto pamiętać, że każda decyzja, jaką podejmiemy, będzie miała wpływ zarówno na naszą postać oraz na jej postrzeganie przez graczy NPC oraz na cały obraz lokalnych terenów.

GreedFall Recenzja
GreedFall GRA PC

GreedFall Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

W przypadku trybów gry, nie otrzymujemy od producenta wielu możliwości. Jedynym trybem gry jest tutaj single player, gdzie po prostu w solowej akcji zwiedzamy świat i poznajemy nowe postacie kontrolowane przez sztuczną inteligencje. Nie otrzymujemy zatem możliwości współpracy z innymi graczami lub innego trybu wieloosobowego. Może to być pewna wada, gdyż ograniczeni jesteśmy tak naprawdę tylko do poznawania świata i rozwijania postaci samemu. Jednakże, dzięki temu gra była o wiele prostsza w przekonwertowaniu tak, żeby w pełnej wersji ze wszystkimi funkcjami i opcjami była dostępna poprzez instalator GreedFall Download .

Kwestie techniczne

Pod względem grafiki twórcy nie zawiedli oczekiwań klientów. Otrzymujemy tutaj trójwymiarową grafikę, w której twórcy postanowili zadbać o każdy szczegół. Mowa tutaj przede wszystkim o detalach związanych z epoką kolonialną. Co więcej, aby jeszcze lepiej oddać atmosferę w grze oraz tematykę, twórcy wzorowali się na dziełach sztuki, które pochodziły z właśnie z epoki baroku.

Oczywiście zanim zdecydujecie się na skorzystanie z GreedFall Download , należy zapoznać się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi. Gra oferuje niezwykle dobrze przygotowaną oprawę, ale na ustawieniach minimalnych jest przy okazji przystępna dla starszych sprzętów, co zdecydowanie spodoba się niejednemu graczowi, który doceni możliwość uruchomienia produkcji na zarówno gorszym sprzęcie, jak i na najnowszej konfiguracji sprzętowej.

Wymagania minimalne dla GreedFall Download PC:

 • Procesor Intel Core i5-3450 3.1GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 4GB lub AMD Radeon RX 590 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • GreedFall Download
 • GreedFall Recenzja
 • GreedFall Pełna Wersja
 • Download GreedFall PC
 • GreedFall Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *