Grand Theft Auto The Trilogy Pełna Wersja
Nowości Pełna Wersja RPG

Grand Theft Auto The Trilogy Download PC

Grand Theft Auto The Trilogy Download

GTA The Trilogy Definitive Edition - Rockstar

14,99zł - 62%
Kup Dostęp

Grand Theft Auto The Trilogy Download PC

Pobierz Grand Theft Auto The Trilogy Instalator

Szukasz urządzenia instalacyjnego Grand Theft Auto The Trilogy Download ? Zanim to zrobisz, koniecznie dowiedz się więcej o samych zremasterowanych grach!

Grand Theft Auto The Trilogy Download PC

Każdy z nas grał lub przynajmniej oglądał rozgrywkę z serii Grand Theft Auto. Legendarna rozgrywka, wciągające historie i świetne misje umiejscowione w niekonwencjonalnym otoczeniu z możliwością odkrywania i poznawania nowych miejsc sprawiły, że GTA stało się popularne i jeden z najbardziej udanych tytułów wideo na świecie. Nie zapominajmy jednak o innowacyjnych technologiach, wyprzedzającej grafice i wielu innych dodatkach. To tylko cykl GTA w pigułce.

Minęło 20 lat od premiery GTA 3, która jest uważana za kamień milowy dla serii, ponieważ zapoczątkowała uniwersum 3D z tak niesamowicie popularnymi i sympatycznymi kontynuacjami, jak Vice City i San Andreas. Jednak te gry są już przestarzałe i mają grafikę i sterowanie, które nie są pożądane w dzisiejszym świecie gier. Dlatego autorzy wpadli na pomysł odświeżenia trylogii. Dlatego tak wiele osób szuka Grand Theft Auto The Trilogy na PC na całym świecie.

W tym artykule skorzystamy z okazji, aby zrecenzować grę, przyglądając się zmianom i ulepszeniom, które wprowadzili autorzy ze studia Rockstar Games w porównaniu z pierwotną serią. Co więcej, przyjrzymy się rzeczom, których nie zmieniły i opowiemy, czy był to dobry wybór, czy nie. Jeśli grałeś już w te gry lub po prostu chcesz poszukać działających linków Grand Theft Auto The Trilogy Download PC, zrób to. Jednak zdecydowanie zalecamy zapoznanie się ze zmianami, więc naprawdę wiesz, czego się spodziewać po zestawie tych trzech gier.

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Zacznijmy od podstaw, czyli opowieści

Autorzy niczego nie zmienili, jeśli chodzi o fabułę. W rezultacie po prostu zagłębiamy się w świat GTA 3, Vice City czy San Andreas, jak poprzednio. Co ciekawe, ta trylogia została umieszczona w uniwersum znanym jako uniwersum 3D, ponieważ były to pierwsze gry z grafiką 3D. Pod względem akcji umieszczono je w latach 2001, 1986 i 1992. Jak widać, pierwsza gra, która została wydana, miała miejsce w czasach najnowszych.

GTA III pozwoliło nam wcielić się w Claude’a. Był typowym bandytą, rabusiem. Jednak podczas napadu jego była dziewczyna wyróżniła go i wyjechała na pewną śmierć. Teraz główny bohater GTA 3 ma jeden cel, którym jest odnalezienie swojej byłej dziewczyny, a następnie zemsta, na którą zasługuje. Linki do pobrania Grand Theft Auto The Trilogy Download z pewnością Ci w tym pomogą, ale czekaj na resztę historii!


Vice City, gra z 2002 roku, przenosi nas do tytułowego miasta. Co ciekawe, każde miasto w grze bazuje na prawdziwym odpowiedniku ze Stanów Zjednoczonych. Właśnie dlatego Liberty City w GTA 3 było oparte na Nowym Jorku, Vice City na Miami, a miasta z San Andreas, czyli Los Santos, San Fierro i Las Venturas, były oparte odpowiednio na Log Angeles, San Francisco i Las. Vegas. W Vice City wcielamy się w Tommy’ego Vercettiego, który musi odnaleźć brakujące pieniądze z nieudanego handlu narkotykami.

Z kolei San Andreas pozwala nam wcielić się w Carla Johnsona (zwanego też CJ), który wraca do miasta na pogrzeb swojej mamy. Jednak zanim dotrze do celu, zostaje wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił, a trzech brudnych policjantów jest zdecydowanie zainteresowanych wykorzystaniem tego. Co więcej, gdy dowiaduje się, co dzieje się z jego rodziną, postanawia zostać i pomaga im odeprzeć inne rodziny, które próbują odebrać im dom. Grand Theft Auto The Trilogy Pobierz to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, aby sprawdzić, czy nadal pamiętasz, jak rozwija się fabuła!

Jest wiele rzeczy, które uległy poprawie w GTA The Trilogy Download

Grand Theft Auto The Trilogy Download
GTA The Trilogy Download PC

Przede wszystkim wizualizacje. Ten konkretny element otrzymał tak wiele zmian i ulepszeń, że zdecydowanie trudno je wszystkie wymienić. Przede wszystkim wybuchy. Są teraz znacznie bardziej realistyczne dzięki wprowadzeniu wielu nowych detali i efektów specjalnych. Jest jednak więcej. Zmieniło się również zachowanie wybuchającego samochodu. Nie wygląda już, jakby skakał w powietrze.

Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest zmiana szczegółów. Teraz pojawiło się wiele nowych, szczegółowych elementów, które sprawiają, że przerywniki filmowe są o wiele przyjemniejsze do oglądania. Szczegóły, takie jak koszulki, twarze i oczywiście otoczenie lub przedmioty, które ludzie mają. Wszystkie te rzeczy są teraz znacznie ulepszone i wyglądają lepiej.

Rzeczy, które niepokoiły większość ludzi podczas grania w GTA 3, Vice City i San Andreas, to wygląd rąk. To było co najmniej przerażające. Jednak dzięki ulepszeniom wizualnym postacie mają teraz osobne palce zamiast jednego dużego kawałka tekstur, który również wyglądał paskudnie.

Nastąpiła również ogromna poprawa pod względem środowiska. Budynki są teraz wypełnione dodatkowymi detalami, które znacząco poprawiają wygląd wszystkich miast w grach. Znacznie poprawia się także flora. Widać to zwłaszcza w postaci palm, które są teraz znacznie bardziej różnorodne i bogatsze. Morza i woda również otrzymały ogromną poprawę.

Jeśli chodzi o ulepszenia dźwięku, nastąpiły niewielkie zmiany w kodowaniu dźwięku, dzięki czemu jest teraz znacznie jaśniejsze. Nie otrzymujemy jednak nowych piosenek ani niczego, co zmieniłoby samą rozgrywkę. W większości są to kosmetyczne zmiany, które mogą mocno zmienić wygląd gry, ale nadal pozostaje ten sam, głównie ze względu na użycie tego samego silnika gry. Mimo to powinieneś zajrzeć do linków Grand Theft Auto The Trilogy Pełna Wersja na PC, aby wypróbować wszystkie ulepszenia i sprawdzić, czy są świetne, czy nie.

Grand Theft Auto The Trilogy Pobierz
Grand Theft Auto The Trilogy Pełna Wersja

Przyjrzyjmy się też oczywiście kontrolkom

Na szczególne uznanie zasługuje zmiana w sterowaniu. Jak wszyscy wiemy, sposób, w jaki sterujemy postaciami z serii GTA, zmienił się dość znacząco na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Na samym początku mieliśmy sterowanie dostosowane do gier GTA 1 i GTA 2, które były produkcjami z izometrycznego punktu widzenia. Później mieliśmy uniwersum 3D z własnym sterowaniem. Teraz nadszedł czas na uniwersum HD z tak znakomitymi przedstawicielami, jak GTA IV i GTA V.


Nie powinno dziwić, że najpopularniejsze sterowanie i te, które ludzie najbardziej lubią, pochodzą z GTA V i, w mniejszym stopniu, z GTA IV. Większość nowoczesnych gier ma tendencję do tworzenia sterowania, które jest stosunkowo podobne do tego, co mają do zaoferowania te dwie gry. W efekcie autorzy ze studia Rockstar Games postanowili zaimplementować do trylogii rzeczy, które kochamy, zmieniając sterowanie. GTA The Trilogy Download z pewnością pozwoli Ci wypróbować je wszystkie, więc nie marnuj więcej swojego cennego czasu i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *