God of War Download PC Pełna Wersja
Pełna Wersja RPG

God of War Download PC Pełna Wersja

God of War Download PC

God of War PC Steam

14,50zł - 63%
Kup Dostęp

God of War Download PC Pełna Wersja

God of War Download - Mirror

Myślisz o korzystaniu z God of War Download ? Zanim to zrobisz, zobacz recenzję God of War!

God of War Download PC

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

God of War to cykl, który swoją podróż rozpoczął w 2005 roku. Jednak opisywany przez nas tytuł pojawił się po raz pierwszy w 2018 roku. z wykorzystaniem bogatej fabuły oraz wielu innych dodatków i ulepszeń, dzięki którym świat mitów i mistycyzmu w God of War został tak dobrze przyjęty.

Po prawie czterech latach autorzy produkcji postanowili dostarczyć nam, pecetowym graczom, własną wersję God of War. Co ciekawe, prezentuje nie tylko świetnej jakości oprawę graficzną i audiowizualną. Pakiet zawiera także szereg usprawnień i łatek, które pojawiły się przez kilka pierwszych miesięcy po premierze produkcji dla posiadaczy PlayStation.
Skorzystaj z linków God of War Download , jeśli chcesz zobaczyć to sam. Zanim jednak wyruszysz w legendarną podróż z naszym protagonistą, polecamy najpierw zapoznać się z recenzją gry.

Tam będziecie mogli zweryfikować towary i wady produkcji oraz zobaczyć, jaka jest opinia naszych ekspertów na temat tej gry.

God of War Download
God of War Pobierz

Przede wszystkim porozmawiajmy krótko o fabule

Jeśli grałeś w poprzednie edycje gry, to doskonale wiesz, kim jest Kratos. Główny bohater serii przeżył mnóstwo ciekawych przygód, zanim zdecydował się przenieść na północ, gdzie królują nordyckie bóstwa i bestie z różnych mitologii. Zacznijmy jednak od początku.


Pierwsza odsłona cyklu pojawiła się na PlayStation 2 i wydarzyła się w 2005 roku. Od samego początku produkcja spodobała się dużej grupie graczy i zainteresowała się kontynuacją tego typu hack’n’slash. Serial pozwolił nam poznać postacie z różnych mitologii i legend. Dzięki temu mogliśmy walczyć z bogami z wierzeń greckich lub rzymskich.
Opisywana przez nas gra jest siódmą z rzędu odsłoną, która jest już dostępna na PC. Znajdź więc działające łącza God of War Download PC i sprawdź, czy tytuł zasługuje na Twoją uwagę, czy nie! Bardzo ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, że w tej produkcji fabuła toczy się wokół prochów niespodziewanie zmarłej żony Kratosa. Główny bohater serialu wraz z synem próbuje dostarczyć prochy w wybrane miejsce.

A co z rozgrywką? Tutaj możemy zauważyć wiele pozytywnych zmian!

Produkcja różni się dość znacząco w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii. Jest wiele nowości – niektóre drobne, niektóre całkiem spore. Jedną ze zmian, która zdecydowanie poprawi jakość rozgrywki, jest zmiana perspektywy. Tytuł otrzymał jednak wiele mniejszych modyfikacji, które wpłynęły na tempo rozgrywki, a także jej przebieg. Dzięki temu gra jest teraz znacznie nowocześniejsza w zakresie niektórych rozwiązań i mechaniki.


Podobnie jak w przypadku większości gier przygodowych, God of War pozwala na oglądanie akcji z perspektywy trzeciej osoby. Co więcej, możemy zauważyć dużą zmianę w systemie walki dzięki wprowadzeniu zupełnie nowej broni, jaką jest topór. Kratos nie używa już podwójnych ostrzy połączonych z łańcuchami. Od teraz dzierży duży topór, który można dodatkowo wzmocnić. Pomyśl o wszystkich tych zmianach i wypróbuj je od razu dzięki dostępowi do gry God of War na PC, który możesz łatwo znaleźć w Internecie!

Bardzo ciekawą mechaniką, którą autorzy zaimplementowali w tej części, jest możliwość ulepszenia topora w taki sposób, aby odzwierciedlał nasz ostateczny styl gry. Dzięki temu możemy wybrać jedno z wielu różnych ulepszeń, aby dopasować je do naszych preferencji. Możemy np. zamrażać lub palić wrogów, a nawet zadawać ciosy, które ogłuszą ich na dłuższy czas. Poza tym możemy również dostosować specjalne ataki combo, aby walka była jeszcze bardziej zabawna i widowiskowa.


Pamiętajmy też, że istnieje wiele różnych ulepszeń, które mogą zwiększyć obrażenia zadawane przez topór, więc liczba dywersyfikacji jest niesamowita. Zapewnia nam również wiele różnych opcji, które możemy spersonalizować. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest możliwość tworzenia ulepszeń naszego sprzętu, dzięki czemu możemy stać się jeszcze silniejsi niż wcześniej.

Ostatnią rzeczą, która uległa zmianie w porównaniu do wcześniejszych wersji, jest wprowadzenie walk z bossami, które są teraz znacznie bardziej otwarte. Autorzy postanowili ograniczyć do minimum wydarzenia typu quick-time, dając nam niemal pełny dostęp do areny, na której walczymy, oraz możliwość robienia wszystkiego, co tylko nam się podoba, tylko po to, by upewnić się, że jesteśmy w stanie samodzielnie wyeliminować bossa.

Co ciekawe, nasz syn służy nam pomocą, kiedy tylko chcemy. On i jego strzały z pewnością okażą się kluczowe w niektórych walkach, więc upewnij się, że nauczysz się mądrze nim dowodzić, abyśmy jak najlepiej wykorzystali jego umiejętności. Oczywiście możemy również ulepszyć jego zbroję, broń, a nawet umiejętności, aby upewnić się, że zawsze jest bardzo cennym atutem. Jeśli masz ochotę dać tej grze szansę, koniecznie skorzystaj z linków God of War Download lub innej opcji, aby przynajmniej wypróbować demonstracyjną wersję tytułu.

God of War Download PC Pełna Wersja Techniczne aspekty i tryb gry

Gdy autorzy postanowili udostępnić posiadaczom komputerów PC własną wersję gry, było jasne, że nie zamierzają oferować nam identycznej produkcji, jak dla graczy PlayStation. Wszystko dzięki temu, że wersja na PlayStation 4 miała swoją premierę prawie cztery lata temu. Aby gra była aktualna, dopracowali aspekty audiowizualne, wyciągając z silnika graficznego wszystko, co mogli. Dzięki temu możemy liczyć na bardzo dobrze zaprojektowane otoczenie i piękne tereny. A wszystkie te rzeczy odgrywają kluczową rolę w postrzeganiu świata.


Na uwagę zasługuje fakt, że gracze pecetowi otrzymują wszystkie efekty specjalne i dodatki, które były dostępne wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4 Pro. Oznacza to, że otrzymamy opcje i funkcje oraz szczegóły, które nie były dostępne dla standardowych użytkowników PS4. Pamiętajmy też, że gra gwarantuje świetne przerywniki i wieloetapowe walki z najtrudniejszymi przeciwnikami, jakich autorzy mogli zrealizować. Brzmi jak świetna gra? Najlepszym sposobem, aby to rozgryźć, jest skorzystanie z urządzenia instalacyjnego God of War Pobierz lub dowolnego innego łącza, które zapewnia bezpośredni dostęp do gry!

God of War Download PC Pełna Wersja Podsumowanie i wnioski

God of War Download - Mirror

Zdecydowanie trudno wskazać, czy pecetowa wersja gry różni się tak bardzo od tej, którą użytkownicy konsol otrzymali prawie cztery lata temu. Jedno jest pewne. Ten sam tytuł otrzymał wiele nagród, w tym nagrodę Game of the Year 2018, co jest dość solidnym powodem, aby wypróbować produkcję i przekonać się na własne oczy, korzystając z linków God of War Pełna Wersja lub nie, jeśli siódma odsłona serii God of War zasługuje na uznanie lub nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *