Nowości Pełna Wersja

Friday the 13Th The Game Download Pełna Wersja PC

Friday the 13Th The Game Pełna Wersja PC

Friday the 13Th The Game Download Pełna wersja gry z linków które można znaleźć tutaj z linków na dole z recenzja wymaganiami oraz pełnym opisem gry:

Friday the 13Th The Game Download to kolejna świetna gra z rodziny survivalowych horrorów. Oparta na prawdziwych wydarzeniach zawartych w serii wciągających horrorów Piątek Trzynastego gra umożliwią rozgrywkę nawet w 8 osób. Producentem gry jest studio Gun Media, które swoją popularność zawdzięcza grze Breach & Clear. Sama gra powstała w dużym stopniu dzięki platformie crowdfundingowej „Kickstarter”. Grę, która oferujemy na naszej stronie możecie pobrać w pełnej wersji bez żadnych dodatkowych opłat, dodatkowo specjalnie na wasze prośby udostępniliśmy grę w wielu wersjach językowych w tym wersję Polską, Angielską oraz wiele innych.

mirror-DOWNLOAD

Firday The 13Th The Game Download to trzecioosobowa gra akcji w której bawimy się jedynie w trybie multiplayer. Sama fabuła gry przenosi nas w okolice jeziora Crystal Lake, jak każdy fan filmu wie, to właśnie tam wszystko się zaczęło. Sama rozgrywka i jej fabuła nie jest bardzo rozwinięta, ponieważ zakłada ona dwa cele: przeżyć lub zabić. Podczas rozgrywki, jedna z ośmiu osób wciela się w role mordercy- Jasona Voorheesa natomiast pozostali gracze mają za zadanie uciec przez napastnikiem. Cała akcja rozgrywa się na częściowo otwartym świecie. Twórcy postarali się o to, by odpowiednio nagradzać pomysłowych oraz aktywnych graczy, którzy potrafią działać w grupie. System progresji w każdej chwili może nagrodzić nas ciekawymi przedmiotami, alternatywnymi skórkami dla głównego bohatera czy innych bohaterów dostępnych w grze. W trakcie rozgrywki możemy się ukrywać w pojedynkę bądź zebrać się w grupę z resztą graczy I spróbować pokonać Jasona. Twórcy dają nam bardzo duże pole do popisu poprzez naprawdę ciekawą formę walki oraz polowania na swoje ofiary. Na koniec każdej rozgrywki z najciekawszych i najbardziej dynamicznych momentów w gry zostanie odtworzony krótki film, w którym ujrzymy podsumowanie naszych zmagań. Studio bardzo skupiło swoją uwagę, aby zbalansować rozgrywkę tak by każda ze stron miała szansę na wygraną.

Friday the 13Th The Game Download

Friday the 13Th The Game Download Wiecej informacji oraz wymagania:

Gra pracuje na bardzo zaawansowanym i znanym w środowisku najnowszych gier silniku Unreal Engine 4, który to zagwarantuje nam naprawdę mocne wrażenia oraz rozgrywkę na wysokim poziomie. To właśnie dzięki temu Friday the 13Th The Game Download będzie działać bardzo płynnie na większości urządzeń. Ciekawostką jest, że przy produkcji studio Breach & Clear zatrudniło do pomocy w projekcie takie osoby jak eksperta od efektów specjalnych, wielokrotnego odtwórcę roli Jasona Voorheesa oraz autora oryginalnej ścieżki dźwiękowej, która mogliśmy usłyszeć w każdej części filmu.

Pewnie wielu z Was zastanawia się dlaczego warto pobrać grę z naszych serwerów. Odpowiedz jest prosta; oferujemy Wam realny produkt, którym jest oficjalna gra Friday The 13Th: The Game w pełni za darmo. Gra zawiera wszystkie dodatki, posiada opcje aktualizacji, dzięki której możemy cały czas posiadać oficjalna zawartość gry. Nasz instalator został zaprojektowany z myślą o osobach, które mają problemy z językiem angielskim lub nie radzą sobie z obsługą komputera a bardzo chcą zagrać, dlatego też interfejs instalatora został stworzony w wielu wersjach językowych. Instalator do gry Friday The 13Th nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania oraz jest bardzo prosty i intuicyjny, przez co wyeliminuje problemy związane z instalacja do zera. Dodatkowo warto sprawdzić, czy sterowniki na naszym komputerze są zaktualizowane i gotowe do działania.

Pamiętaj, aby przed pobraniem gry zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi gry zarówno minmalnymi, jak i rekomendowanymi.

mirror-DOWNLOAD

Minimalne wymagania Friday the 13th: The Game Downlaod :

System operacyjny: Windows 7 64-bitowy

Procesor: Intel Core i5-650 3.2 GHz lub AMD Athlon II X4 610e

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 640 lub AMD Radeon HD 5570

Pamięć RAM: 4 GB

Wolne miejsce: 4 GB

Rekomendowane wymagania Friday the 13th: The Game:

System operacyjny: Windows 7 64-bitowy

Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz lub lepszy

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270X

• Pamięć RAM: 8 – 12 GB

• Wolne miejsce: 4 GB

  • Friday the 13Th The Game Download PC
  • Friday the 13Th The Game Pobierz PC
  • Friday the 13Th The Game Do Pobrania
  • Friday the 13Th The Game Ściagni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *