Nowości Pełna Wersja

Far Cry 4 Download Pełna Wersja PC – Far Cry 4 Pobierz Pełną Wersje Gry

Far Cry 4 Download

Far Cry 4 PC

28,20zł - 80%
Kup Grę

Far Cry 4 Download Pełna Wersja Pobierz Na PC:

W związku z tym, że zdajemy sobie sprawę jak bardzo czekacie na możliwość zagrania w najnowszego sandboksa wprost ze studia Ubisoft, więc tym razem nie zaczniemy od opisu gry a od poinformowania Was JAK ZDOBYĆ JUŻ DZIŚ DARMOWĄ KOPIĘ GRY – czytajcie dalej.

Jeśli już jesteś zdecydowany, że chcesz pobrać darmową kopie Far Cry 4 Download musisz postępować według kroków wymienionych niżej.
Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany czy chcesz zagrać w te grę za darmo to przeczytaj drugą część tego posta, z której dowiesz się co nieco, dzięki czemu Twoja decyzja będzie łatwiejsza.

Far Cry 4 Download Możecie Pobrać Tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Far Cry 4 Download Pełna Wersja PC

Far Cry 4 Pobierz Pełną Wersje Gry

 

KROK PIERWSZY: kliknij na przycisk DOWNLOAD w tym poście i pobierz instalator;
KROK DRUGI: rozpakuj archiwum i uruchom znajdujący się w nim instalator gry (install.exe);
KROK TRZECI: przejdź przez proces instalacji, na końcu zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny – znajdziesz go w załączonym pliku key.txt;
KROK CZWARTY: teraz Twoja gra powinna się aktywować i zaktualizować, poczekaj moment;
KROK PIĄTY: kiedy proces dobiegnie końca, uruchom grę i zacznij grać.

W razie jakichkolwiek problemów z pobieraniem lub instalacją zachęcamy do kontaktowania się z nami na [email protected] – odpowiadamy na wszystkie pytania (w miarę możliwości).

Far Cry 4 Pełna Wersja

mirror-DOWNLOAD

Far Cry 4 Download PC Pełna Wersja Gry Informacje:

W Far Cry 4 Download PC będziemy mordować wrogów w wyimaginowanym kraju pod nazwą Kyrat, który ogarnięty jest przez wojnę domową, będącą efektem reżimu niejakiego Pagan Mina. Świat dostępny w grze może sprawić duuuużo przyjemności ze względu na różnorodność jaką zaskakuje. Podczas gry, dyspozycji będziemy mieli tereny takie jak miasta bądź ich ruiny, gęste lasy lub śnieżne góry.
Kyrat zapewnia nam również możliwość polowania na dziką zwierzynę, a to co upolujemy będziemy mogli wykorzystać na różne sposoby za pomocą doskonale rozwiniętego systemu craftingu w grze. Wcielając się w głównego bohatera gry Ajay’a Ghale’a, będziemy stopniowo poznawać państwo oraz jego mroczne tajemnice. W związku z tym, że teren który mamy do dyspozycjy jest bardzo rozległy to niekiedy będziemy zmuszeni do korzystania z różnorakich środków transportu – od rikszy, przez słonia po wing suit. Oprócz tego, twórcy gry pozwalają nam przenieść się do magicznej krainy Shangri-La, lecz jedyna droga tam pokonana może być tylko i wyłącznie w procesie medytacji.

Far Cry 4 Download Download Far Cry 4 Pobierz PC Far Cry 4 Pełna Wersja PC

Fabuła gry bogata jest w ponad pięćdziesiąt zróżnicowanych misji oraz kilkudziesięciu pobocznych zadań nie mających zbyt wiele wspólnego z głównym wątkiem jednakże równie fascynujących. Misje wypełniać będziemy z całym zestawem narzędzi, bez których żaden twardziel nie rusza w bój: noże, sztylety, pistolety, karabiny a nawet łuki czy kusze. Łącznie do dyspozycji dostajemy ponad sześćdziesiąt rodzai broni.

Kolejną rzeczą, o której warto (a raczej trzeba) wspomnieć jest nowowprowadzony tryb kooperacji, w którym gracze mogą razem przechodzić gre współpracując ze sobą na wielu płaszczyznach.

Nie pozostaje nam nic więcej jak życzyć Wam doskonałej zabawy (na pewno taka będzie) i do zobaczenia w trybie współpracy!

 • Far Cry 4 Download PC
 • Far Cry 4 Torrent
 • Far Cry 4 Pobierz PC
 • Far Cry 4 Pełna Wersja PC
 • Far Cry 4 Ściagni

6 Komentarze

 • Mateusz 25 marca 2015

  fajne

 • Damian 22 czerwca 2015

  Kocham was dziala!

 • anonim 6 sierpnia 2015

  nawet fajne

 • TeH 21 sierpnia 2015

  Jaki jest Key ?

 • kacper 29 września 2015

  jak bendzie darmowy key to super!

 • THANKS 2 października 2015

  Oczywiście genialna gra jak i strona
  thx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *