F1 Manager 2022 Pełna Wersja
Nowości Pełna Wersja Sportowe

F1 Manager 2022 Download PC Pełna Wersja

F1 Manager 2022 Download PC Pełna Wersja

Stray Download - Mirror

Zastanawiasz się czy będziesz dobrym szefem zespołu F1? Sprawdź się w tej roli korzystając z F1 Manager 2022 PC ! 

F1 Manager 2022 Download

Produkcje typu menadżer znajdują fanów na całym świecie. W przeciwieństwie do klasycznych gier sportowych, tutaj bardziej się liczy przygotowanie odpowiedniego zespołu czy też poszczególnych zawodników. Jeśli uwielbiacie daną dyscyplinę, ale po prostu zastanawialiście się kiedyś czy nie można było czegoś zrobić lepiej, aby poprawić wyniki, to gry z serii Manager będą najlepszym sposobem na zweryfikowanie swojej wiedzy i intuicji.

F1 Manager 2022 to pierwsza gra tego typu, która przedstawi nam zmagania szefa zespołu Formuły 1. Choć wcześniej pojawiały się menadżery tego typu, to na dłuższą metę nie było to możliwe, aby cieszyć się w pełni licencjonowanym i bardzo rozbudowanym menadżerem. Zmieniło się to wraz z przejęciem Codemasters przez Electronic Arts. I choć wielu graczy obawiało się wpływu “Elektroników” na główny cykl F1, to okazało się, że cała transakcja wyszła graczom na dobre z bardzo prostego powodu. Wciąż rozwijana seria F1 będzie teraz cieszyć się towarzystwem F1 Manager.

W dzisiejszej recenzji omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z samą grą, ale też i poszczególnymi aspektami wyróżniającymi menadżera spośród innych gier opowiadających o wyścigach najszybszych pojazdów świata. Rzecz jasna bardzo ważne było uwzględnienie w dzisiejszej analizie rozgrywki i mechaniki, ale też i kwestii technicznych czy dostępnych trybów gry. F1 Manager 2022 Download z pewnością pozwoli na własne testy, aczkolwiek zachęcamy do sprawdzenia czy gra w ogóle przypadnie wam do gustu!

F1 Manager 2022 Pobierz
F1 Manager 2022 Za Darmo

Co nieco o producencie

Pierwsza odsłona tego cyklu przygotowana została przez Frontier Developments. Jest to więc gra, w której udział “Mistrzów Kodu” został ograniczony do minimum. I choć Codemasters miało prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, zespołów czy też torów F1, to teraz te prawa dzielą ze swoimi “właścicielami”, mianowicie z EA. To jednak pozwoliło twórcom na przygotowanie gry, która nie będzie bezpośrednią konkurencją dla F1, a znacznie rozszerzy wirtualny świat produkcji i umożliwi graczom z nieco innymi priorytetami na dołączenie do świata F1. 

Frontier Developments to jednak bardzo dobry wybór z kilku powodów. Przede wszystkim twórcy mają na swoim koncie wiele udanych gier. Co więcej, są to przede wszystkim gry strategiczne z mocnym elementem ekonomicznym. Jakby tego było mało, to zazwyczaj twórcy skupiali się na grach, gdzie zarządzanie odgrywa niezwykle kluczową rolę. To doświadczenie w połączeniu z umiejętnościami i obszerną wiedzą pozwoliło na przygotowanie gry, która, jako pierwsza z cyklu, radzi sobie bardzo dobrze.

Rozgrywka i mechanika

Twórcy upewnili się, że w naszych rękach będzie tak naprawdę każda decyzja odnośnie prawidłowego zarządzania zespołami. A to oznacza, że możemy liczyć na podejmowanie decyzji odnośnie każdej, nawet najmniejszej, rzeczy. Na początku musimy, rzecz jasna, stworzyć swój własny zespół. Później istotne będzie zatrudnienie własnego sztabu, inżynierów, a także wielu innych pracowników. 

Odpowiednie przygotowanie się do sezonu jest kluczowe, bo pozwala nam na odpowiednie zaprojektowanie bolidu. Oczywiście pod naszym okiem będą wszyscy pracować i kontrola ich wyników jest ważna w kontekście późniejszej walki o wysokie miejsca czy też o mistrzostwo. F1 Manager 2022 Pobierz wersję już dziś, a przekonasz się na własne oczy co tak naprawdę ma nam do zaoferowania ta produkcja!

Rzecz jasna w grze niezwykle ważną rolę odgrywają kwestie ekonomiczne i inżynieria. Zadbanie o sponsorów i opłacanie wszystkich pracowników – z zawodnikami włącznie – jest nadzwyczaj kluczowe w celu utrzymania ich przy sobie. A przecież trzeba jakoś zarabiać. Dlatego bardzo dobrym sposobem na uzyskanie ogromnego zastrzyku gotówki jest wybranie sponsorów. Ci mogą znaleźć swoje loga i nazwy na różnych częściach bolidu. 

Najważniejsza jednak, w kwestii poprawiania osiągów, jest inżynieria. To właśnie prace w laboratorium i w “warsztacie” odpowiadać będą za progres podczas rozgrywanego sezonu Im bardziej się będziemy starać i lepiej dopasowywać ulepszenia, tym lepsze wyniki uzyskamy w następnych wyścigach. Rzecz jasna musimy też pamiętać, że kluczową rolę odegra dostarczanie nowych części na kluczowe wyścigi. 

Niezwykle ważną częścią gry są wyścigi… na żywo!

Jednym z największych zaskoczeń, i to pozytywnych, jest wprowadzenie w F1 Manager 2022 wyścigów na żywo, które są śledzone za pomocą najróżniejszych kamer. Możemy więc obserwować poczynania naszego zawodnika i rywali, a także kontrolować wiele różnych wydarzeń. 

Podczas wyścigu istnieje możliwość komunikowania się z zawodnikiem i, dzięki odpowiedniej funkcji, możemy wspierać kierowcę, dostarczać mu niezbędnych informacji, a także zbierać informacje o bolidzie, które tylko osoba siedząca “za kółkiem” jest w stanie wychwycić. To wszystko, w połączeniu z wybieraniem taktyki i odpowiedniego momentu na pit stopy czy też szukanie okazji do zdobycia dodatkowych pozycji sprawia, że recenzowana gra to jedna z najlepszych pod względem zaawansowania i rozbudowania produkcja dostępna obecnie na rynku. 

F1 Manager 2022 Pełna Wersja
F1 Manager 2022 Do Pobrania

F1 Manager 2022 Download PC Pełna Wersja Kwestie techniczne też ważne

F1 Manager 2022 PC

Najlepszym sposobem na sprawdzenie grafiki jest skorzystanie z instalatora F1 Manager 2022 Pełna Wersja . Jednakże, zanim to zrobicie należy zwrócić uwagę na parę kwestii. Przede wszystkim gra dostarcza nam niesamowitych efektów specjalnych. Grafika jest tutaj na najwyższym poziomie z bardzo prostego powodu – skorzystano tutaj z wiedzy i dostępności technologii opracowanych przez Codemasters. 

Dzięki temu wyścigi są nadzwyczaj realistyczne, a zachowanie bolidów bardzo dobrze odwzorowane. Co więcej, możemy dostrzec też ziarnienie na oponach, a także inne potencjalne uszkodzenia. Z uwagi na to, że grafika bardziej przypomina grę wyścigową niż menedżera czy strategię, wymagania produkcji są całkiem wysokie. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia tych minimalnych i rekomendowanych, aby upewnić się czy w ogóle tytuł ten uruchomimy na naszym komputerze.

Minimalne wymagania dla F1 Manager 2022 PC:

 • Procesor Intel Core i5-4590 lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD R9 280x (3GB VRAM)
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64-bit
 • Kompatybilność z DirectX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Rekomendowane wymagania dla F1 Manager 2022 Gra PC :

 • Procesor Intel Core i7-7700 lub AMD Ryzen 7 2700
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX 580 (4GB VRAM)
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 lub 11 64-bit
 • Kompatybilność z DirectX 12
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *