Elex 2 Pełna Wersja
Nowości Pełna Wersja RPG

Elex 2 Download PC Pełna Wersja

Elex 2 PC Pobierz

Elex 2 PC

13,99zł - 76%
Kup Dostęp

Elex 2 Download PC Pełna Wersja PC

Elex 2 Download - Mirror

Oto jest! Elex 2 Download PC i wiele innych opcji instalacyjnych, aby zobaczyć kontynuację przygotowaną przez producentów cyklu Gothic!

Elex 2 Download

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

 • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
 • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
 • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
 • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
 • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
 • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Jeśli kiedykolwiek graliśmy w trylogię Risen lub, co ważniejsze, legendarny cykl Gothic, to doskonale wiemy, kim jest THQ Nordic. Ta firma jest odpowiedzialna za niesamowite historie i tła wielu gier wcześniej. Z czasem postanowili w tych grach porzucić przeszłość i skupić się na bardziej futurystycznej produkcji. Tym naprawdę jest Elex.


Ze względu na populację oryginalnego, pierwszego wydania gry, przed wydaniem drugiej części była kwestią czasu. Elex II to produkcja, która po raz kolejny pozwala prześledzić historię Jaxa. Po wydarzeniach z pierwszej części postanowił żyć z dala od innych. Jednak nadchodzące zagrożenia, które mogą być niebezpieczne nie tylko dla niego i jego rodziny, ale także dla całej planety Magalan, zmuszają protagonistę do ponownej interwencji i ratowania innych.
Brzmi jak ciekawa gra? Cóż, najlepszym sposobem, aby to sprawdzić, jest uruchomienie urządzeń instalacyjnych Elex 2 Download na PC i cieszenie się grą.

Oczywiście musimy znaleźć działający instalator, który będzie jednocześnie bezpieczny dla nas i naszego komputera. Zanim to zrobisz, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją!

Zacznijmy od fabuły gry

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest historia Elex 2, oto krótkie podsumowanie. Nie martw się, nie damy Ci żadnych spoilerów. Zasadniczo jest to kontynuacja tego, co wydarzyło się wcześniej, więc ponownie wcielamy się w Jaxa. Był byłym generałem jednej z frakcji, które znaliśmy z pierwszej części gry. Jednak po wydarzeniach z Elexu postanawia żyć na własną rękę.

Niestety nadchodzi bezpośrednie zagrożenie, które jest niebezpieczne dla całego świata, w tym dla jego rodziny. Jedynym, który może to powstrzymać, jest oczywiście Jax. Dlatego musi wydostać się z cienia i ocalić planety Magalanu. Czy jest w stanie to zrobić? Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać, jest skorzystanie z Elex 2 Download PC lub innych opcji, które pozwolą ci zagrać w demonstracyjną wersję gry!

Choć główny wątek tytułu jest taki sam, do osiągnięcia celu możemy wybrać wiele różnych ścieżek, gdyż do wyboru są trzy różne frakcje. Możemy dołączyć do frakcji Kleryków, z którymi gra się dość łatwo od czasu ich rozwoju technologicznego. Kolejną frakcją są Berserkowie. Mogą wyglądać jak prymitywni, ale są to jedyni używający magii, ponieważ posiadają manę.

Albowie to ludzie niesamowicie silni i szybcy. Jednak ponieważ stale konsumują Elex, ich człowieczeństwo całkowicie zniknęło. Oznacza to, że nie posiadają już dusz ani uczuć. Dlatego ich jedynym celem jest rządzenie planetą Magalan bez brania pod uwagę czynników moralnych. Brzmi jak trudny wybór? Cóż, spójrz na Elex 2 Pełna Wersja i przekonaj się, jak prezentuje się gra!

Elex 2 Download PC
Elex 2 Pobierz

Rozgrywka i mechanika Elex 2 Download PC

Elex 2 Download - Mirror

Druga część gry rozwija pomysły i koncepcje, które mogliśmy zobaczyć w oryginale. Dlatego po raz kolejny grę obserwujemy od tyłu naszego bohatera (tzw. perspektywa trzecioosobowa). Co więcej, główną częścią gry są zadania, które otrzymujemy od postaci niezależnych. Istnieją zarówno misje, które pozwalają nam kontynuować fabułę, jak i zadania poboczne i nieistotne misje, które odblokowują wiele różnych gadżetów i akcesoriów, których nie bylibyśmy w stanie zdobyć w żaden inny sposób.


Dzięki Elex 2 Pobierz na PC możesz sprawdzić wszystkie aspekty rozgrywki w Elex 2, więc nie ma sensu dłużej czekać. I jest wiele różnych aspektów do zobaczenia, ponieważ gra jest ogromna – nawet większa niż to, co widzieliśmy w pierwszej edycji tytułu. Dzięki dużej swobodzie, jaką zapewnili nam autorzy, nie ma nic złego w odkrywaniu i szukaniu najlepszych dla siebie możliwości i rozwoju swojej postaci.


Gra pozwala na skorzystanie z bardzo dobrze znanego systemu szybkiej podróży, dostępnego w wielu różnych produkcjach typu RPG. Poza tym możemy również skorzystać z plecaka odrzutowego. Jest to zdecydowanie bardziej zabawna opcja, ponieważ pozwala przelatywać przez wiele różnych budynków i docierać do niedostępnych wcześniej miejsc. Autorzy wprowadzili nowe budynki, a nawet zrujnowane drapacze chmur, które możemy odwiedzać i eksplorować w poszukiwaniu nowych rzeczy.

Wrogowie i walka

Dzięki instalatorom Elex 2 Download PC możesz wypróbować funkcje walki w grze, a jest wiele rzeczy do zapamiętania. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że wrogowie również mają dostęp do plecaków odrzutowych. Oznacza to, że w powietrzu będziemy mieć legendarne bitwy, co sprawi, że wszystko będzie o wiele bardziej zabawne.
Jeśli chodzi o ogólną koncepcję walk, musimy pamiętać, że czeka na nas wielu różnych przeciwników. Zasadniczo możemy wyróżnić dwie kategorie wrogów – pierwszą z nich są mutanty, czyli po prostu bezmyślne stworzenia, które atakują wszystkich. Druga grupa to inni ludzie. Mogą to być plemiona zbójeckie, złodzieje, a także frakcje, którym nie pomożemy.


Do walki z tymi wszystkimi przeciwnikami możemy wykorzystać broń białą lub odległą, taką jak łuki i kusze. Poza tym możemy również rozejrzeć się za strzelbami, a nawet karabinami laserowymi lub plazmowymi. Jednak wszystkie te pistolety dystansowe mogą wydawać się świetnym pomysłem. Wymagają jednak sporej ilości amunicji, więc ostatecznie będziesz musiał znaleźć idealny kompromis między bardzo kosztowną i potężną bronią a innymi metodami walki.
Co ciekawe, oprócz konwencjonalnych metod, możemy również zastosować magię. Aby to jednak zrobić, konieczne jest poszukanie odpowiednich frakcji, które podniosą nasze umiejętności i pozwolą nam nauczyć się znacznie więcej niż chcemy. Skorzystaj z linków Elex 2 Pełna Wersja i ciesz się grą tak, jak naprawdę chcesz!

Elex 2 Pełna Wersja

Problemy techniczne i wizualizacje

Gra jest dostępna tylko w trybie gry solo. Jeśli jednak znasz politykę studia Piranha Bytes, to wiesz, że jest to dla nich dość oczywisty krok. Skupiają się raczej na przygotowaniu doskonale dopracowanego trybu gry dla jednego gracza, niż na wypuszczaniu wielu różnych trybów, które nie są tak dobre, jak mogłyby być. Jest to również świetna informacja dla instalatorów Elex 2 Download na PC.


Oczywiście oprawa wizualna jest również ogromnym krokiem naprzód w porównaniu z poprzednią częścią. Musimy pamiętać, że wykorzystuje Genome Engine, który jest autorskim produktem deweloperów. Jest on stale ulepszany przez firmę, więc zdecydowanie warto go sprawdzić – szczególnie pod tym względem. A więc przekonaj się sam dzięki Elex 2 Torrent i co ma do zaoferowania!

2 Komentarze

 • kaceka213 22 lutego 2022

  dzien dobry, mam pytanie w sprawie GTA V, czy jak bym pobral to mial bym online lub moglbym wlaczyc GTA RP?.

  • PobierzGry24.pl 24 lutego 2022

   Witamy . tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *