Dying Light 2 Download
Pełna Wersja RPG

Dying Light 2 Download PC Pełna Wersja

Dying Light 2 Pobierz

Dying Light 2 PC Ultimate Edition - Steam

17,99zł - 64%
Kup Dostęp

Dying Light 2 Download PC Pełna Wersja

Dying Light 2 Download - Mirror

Linki do pobrania Dying Light 2 Download są świetne, jeśli jesteś fanem tytułów zombie i zobacz kontynuację!

Dying Light 2 Download

Otwarty świat, eksploracja, parkour i zombie – to połączenie sprawia, że ​​Dying Light wyróżnia się na tle innych produkcji. Wprowadzenie cyklu dnia i nocy to kolejny powód, dla którego gra zaskoczyła graczy i przyciągnęła ich na miesiące, a nawet lata rozgrywki, zwłaszcza jeśli rozumiesz, jak ważne jest ukrywanie się po zachodzie słońca i praca przed zmrokiem.

Dying Light 2 to oferta, która w żadnym wypadku nie zapewnia rewolucyjnej rozgrywki i mechaniki nieznanej serii. Wręcz przeciwnie – ewolucja rzeczy, które kochamy, jak na przykład eksploracja, zbieranie, crafting i używanie bardzo zaawansowanej mechaniki parkour sprawia, że ​​druga część gry jest bardzo podobna, a jednocześnie świeża i nowa dla wszystkich graczy którzy nie grali w pierwszą grę. Co ciekawe, nie musimy nawet znać fabuły z pierwszego, ale o tym później.

Skorzystaj z linków Dying Light 2 Download , jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć najnowszą wersję studia Techland. Zanim jednak to zrobisz, gorąco zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszą recenzją. Skupia się na najważniejszych aspektach gry i daje wgląd w to, czego można się spodziewać po tytule, który pojawił się po raz pierwszy nie tak dawno temu.

Zacznijmy od rozmowy o fabule

Pierwszą i chyba jedną z ważniejszych rzeczy związanych ze scenariuszem w Dying Light 2 jest fakt, że nie wymaga on znajomości tego, co wydarzyło się w pierwszej części. Ponieważ gra zaczyna się 20 lat po Dying Light, możemy w nią grać, nie dowiadując się niczego o części pierwszej. Dlatego możesz śmiało poszukać mirrorów Dying Light 2 Download PC , które pozwolą Ci od razu wypróbować produkcję.

Miasto Harran, które było głównym miejscem eksploracji, nie jest już jedynym miastem zajętym przez zombie. Rządowi naukowcy, próbując wykorzystać wirusa dla własnych zysków, doprowadzają do wycieku agenta odpowiedzialnego za zamienianie ludzi w zombie. Jak można się domyślić, szybko rozprzestrzeniła się na cały świat i doprowadziła do najgorszego, co mogło przytrafić się ludzkości – upadku cywilizacji.

Po dwóch dekadach prawie cała populacja Ziemi zamieniła się w bezmyślne bestie z wyjątkiem kilku wiosek i jednego miasta – Villedor. Jak łatwo się domyślić, stał się głównym miejscem, w którym rozgrywa się druga część gry. Musimy pamiętać o kilku innych faktach, jak chociażby o głównym bohaterze opowieści, ponieważ tym razem nie zamierzamy grać w Kyle’a Crane’a.

W drugiej części Dying Light wcielamy się w Aidena Caldwella. Jest tak zwanym Pielgrzymem. Są to kurierzy, którzy jeżdżą z jednej osady do drugiej i przenoszą paczki z miejsca na miejsce. Postanawia jednak odwiedzić miasto Villedor, ponieważ szuka swojej siostry. Okazuje się jednak, że miasto jest zajęte walką o wpływy pomiędzy głównymi frakcjami. Angażujemy się w tę wojnę i w efekcie protagonista będzie zmuszony do podejmowania decyzji, które nie wszystkim się spodobają. Jeśli uważasz, że jest to świetna fabuła do gry, Pobierz Dying Light 2 na PC lub poszukaj działających instalatorów i wypróbuj ją samodzielnie!

Dying Light 2 Pobierz
Dying Light 2 Download PC

Na pewno ważna jest rozgrywka i tym razem pozostali wierni sprawdzonej mechanice

Dying Light 2 to zdecydowanie kontynuacja tego, co widzieliśmy w poprzedniej części cyklu. To zarówno dobra, jak i zła wiadomość. Jak wszyscy wiemy, intuicyjne sterowanie i możliwość poruszania się po mapie tak samo swobodnie jak wcześniej to zdecydowanie dobry znak. Jednak z tego powodu nie ma żadnych poważnych zmian w sterowaniu.

Nie zmienia to faktu, że mapa jest teraz znacznie większa i ulepszona. Dzięki temu umożliwia eksplorację w tak ogromnym stopniu, że nigdy nie znajdziemy dwa razy dokładnie tego samego miejsca. Poza tym, nawet długotrwałe plądrowanie przyniesie owoce w postaci przedmiotów i ekwipunku, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Mirrory Dying Light 2 Pobierz pozwolą Ci przekonać się, czy ryzykowne przedsięwzięcia są opłacalne, czy też lepiej pozostać w świetle.

Co więcej, sam system walki jest tak samo zaawansowany jak poprzednio. Oznacza to, że możemy przecinać wrogów na pół i przecinać ich kończyny – zarówno w przypadku żywych przeciwników, jak i nieumarłych. Co ciekawe, istnieje nawet możliwość znalezienia broni palnej. Jednak w większości przypadków będziemy używać broni obuchowej ze względu na łatwy dostęp i fakt, że nigdzie nie znajdziemy zbyt wiele amunicji.

Urządzenie instalacyjne Dying Light 2 Download powinno pozwolić Ci zobaczyć wszystkie pozytywne i negatywne aspekty mechaniki. Jednak jedną z najważniejszych rzeczy w cyklu Dying Light jest parkour. Jest to system ruchów, który dzięki wykorzystaniu refleksu i zwinności pozwala nam poruszać się po mieście i miejskiej dżungli. Możliwość wykonywania szeregu różnych ruchów, dzięki którym możemy prześlizgiwać się pod przeszkodą, przeskakiwać przez nią, a nawet prześlizgiwać się z jednego budynku na drugi przy użyciu odpowiedniego sprzętu otwiera wiele możliwości i daje do dyspozycji wiele różnych podejść .

Dying Light 2 Pełna Wersja

Myślisz o nowościach? Oto kilka w Dying Light 2 Download

Dying Light 2 Download - Mirror

Aby upewnić się, że przynajmniej niektóre aspekty gry nas zaskoczą, autorzy postanowili skupić się na dodaniu jeszcze jednej mechaniki, której brakowało w Dying Light. Mamy na myśli ukrycie. Jak wszyscy wiemy, większość gier z otwartym światem, które są zorientowane na gatunek akcji lub przygodowy, pozwala nam albo wyeliminować wszystkich wrogów, albo przejść obok nich, nawet ich nie zauważając. Druga opcja była niedostępna w Dying Light. Jednak już teraz zdecydowanie dostępna jest możliwość eliminowania wrogów z zaskoczenia. To jedyny powód, dla którego powinieneś wypróbować mirrory Dying Light 2 Pełna Wersja .

Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest wprowadzenie zagadek środowiskowych. Jeśli chcemy bezproblemowo dotrzeć do celu, musimy dokładnie zaplanować trasę tak, aby nie napotkać żadnych problemów z przeszkodami, których ominięcie może być zbyt trudne – przynajmniej na pierwszy rzut oka. Sztuczna inteligencja wrogów również otrzymała kilka nowych systemów behawioralnych. W rezultacie mogą zmienić styl walki podczas walki, co znacznie utrudnia ich pokonanie niż wcześniej.

Przede wszystkim ogromny wpływ na rozgrywkę miało również wprowadzenie Villedora i frakcji. Teraz musimy wybrać, którą frakcję poprzeć, a kiedy to zrobimy, otrzymujemy przychylność i szacunek wśród tych ludzi. Może nam pomóc w osiągnięciu pewnych celów. Jednocześnie jednak pogarszamy relacje z innymi. Co ciekawe, frakcje mogą na nas patrzeć przychylnie, ponieważ możemy zapewnić im kontrolę nad wybranymi dzielnicami miasta.

Download Dying Light 2 Pobierz , aby sprawdzić, czy to wszystko prawda. Ale poza tym ciekawostką jest to, że niektóre obiekty na ulicach zmieniają się w zależności od frakcji, która kontroluje dany teren. Możemy więc zauważyć różne pozycje trampolin, wybuchowe pułapki samochodowe i wiele innych dodatków, które albo ułatwiają, albo utrudniają dostęp do niektórych miejsc na mapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *