Deluxe Ski Jump 4 1.6.3 Download PC
Pozostałe

Deluxe Ski Jump 4 1.6.3 Download PC

Deluxe Ski Jump 4 1.6.3 Download PC

Deluxe Ski Jump 4 1.6.3 Download PC dostępne już u nas :

Pobierz GTA 5 Instalator

Deluxe Ski Jump 4 Download już dostępne! Sprawdź jedną z lepszych gier o skokach narciarskich! Gry z serii Deluxe Ski Jumping każdy zna i uwielbia. Niegdyś była to jedna z najpopularniejszych mini gierek, jakie dostępne były w kafejkach internetowych, a także w domach fanów narciarstwa i oczywiście skoków narciarskich. Małyszomania, czyli czas w którym Adam Małysz świętował sukces za sukcesem, dodatkowo spotęgowały uwielbienie dla gier w tej tematyce. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach, kiedy to pojawia się coraz to więcej utalentowanych skoczków, chęć zagrania w niegdyś legendarną i już dziś klasyczną grę powraca. Instalator DSJ 4 Download oferuje pełny i bezproblemowy dostęp do czwartej odsłony gry. Otrzymujemy tutaj bardzo prosty i przejrzysty proces instalacyjny. Nie wymaga on od nas żadnych dodatkowych kroków instalacyjnych czy też aplikacji firm trzecich. Wszystko jest proste, intuicyjne, i przygotowane dla każdego fana gier z serii DSJ.

Na początku o samym producencie Deluxe Ski Jump 4 :

Co ciekawe, cała seria gier Deluxe Ski Jumping powstała jako dzieło niezależne. Autorem tego cyklu był fiński programista, który w 1999 roku wydał pierwszą wersję. Jussi Koskela przygotował dla nas niezwykle realistyczną i bardzo dobrze odwzorowującą fizykę lotu grę. Ta natomiast stała się na tyle popularna, że autor postanowił rozwijać produkcję, tym razem pod nazwą firmy Mediamond.

Gra doczekała się wielu usprawnień oraz poprawek, gdyż pomimo swojej grywalności, pierwsza edycja przepełniona była błędami oraz wieloma aspektami, które wymagały dopracowania. Z tego względu co jakiś czas pojawiały się duże łatki, a nawet nowe odsłony gry.

Dopiero 13 lat po wyprodukowaniu pierwszej edycji autor w końcu uzyskał grę niemalże idealną. W ten sposób cały cykl zyskał ogromną bazę fanów. W połączeniu ze zwycięstwem Adama Małysza w 49 Turnieju Czterech Skoczni cykl z pewnością zyskał ogromną popularność, która do dziś nie słabnie. Warto zatem przetestować DSJ 4 Pobierz już dziś i sprawdzić jak gra się prezentuje.

Deluxe Ski Jump 4 Download
DSJ 4 Download PC

Sama mechanika w grze DSJ 4 Download PC :

Głównym zadaniem w grze jest po prostu pobijanie kolejnych rekordów. Autor upewnił się, że skacząc na kolejnych obiektach będziemy nie tylko walczyli z konkurencyjnymi skoczkami, ale także będziemy walczyć o pobijanie rekordów innych graczy czy też prawdziwych, legendarnych skoczków narciarskich. Sprawdź już teraz DSJ 4 Download i dowiedz się jak to jest zostać prawdziwą legendą!

Jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o DSJ 4, jest oczywiście samo dopracowanie mechaniki lotów. Programista przygotował dla nas niezwykle urozmaiconą rozgrywkę, która od wielu lat gwarantuje nam ten sam intuicyjny model sterowania. Co ciekawe, w najnowszej edycji produkcji mamy do dyspozycji wiele obiektów sportowych, a także ogromną ilość trybów gry. Jeżeli chcesz sprawdzić na własne oczy jak to wszystko wygląda, skorzystaj z DSJ 4 download PL!

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to raz jeszcze będziemy musieli wykonać skok, który podzielony został na 3 etapy. Na samym początku będziemy musieli zadbać o to, aby odpowiednio się wybić z belki. Potem bardzo istotne jest utrzymanie optymalnego toru lotu, który to zagwarantuje nam możliwie najdalszy przelot. Ostatnim etapem każdego udanego skoku będzie oczywiście lądowanie. Perfekcyjny wylądowanie będzie miało kluczowe znaczenie, szczególnie kiedy sędziowie będą brać pod uwagę nie tylko wiatr, ale także naszą finezję.

Autor postanowił wprowadzić także opady atmosferyczne. Będą one utrudniać nam wykonywanie skoków. Warto jednak pamiętać, że utrudnienia będą odczuwać także pozostali użytkownicy. Zważywszy na to, że skoki uzależnione są od wielu innych czynników, Jussi Koskel postanowił wziąć je wszystkie pod uwagę podczas tworzenia gry. Deluxe Ski Jump 4 1.6.3 Download to najlepszy sposób, aby już teraz przetestować grę i sprawdzić się w roli skoczka narciarskiego.

DSJ 4 Pobierz
DSJ 4 Do pobrania

Tryb gry który oferuje DSJ 4 Pobierz

Pobierz GTA 5 Instalator

Co ciekawe, Deluxe Ski Jumping 4 zaskakuje nas także dzięki wielu trybom gry. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że w grze mamy do dyspozycji możliwość wyboru gry jednoosobowej oraz wieloosobowej. Tryb single player skupia się przede wszystkim na uczestniczeniu w kolejnych skokach oraz pokonywaniu innych komputerowych skoczków. Warto nadmienić, że istnieje możliwość dzielenia się własnymi rekordami online – nawet w przypadku gry jednoosobowej.

Co ciekawe, autor dostarczył nam treningowy tryb gry, w którym to możemy nie tylko przetestować konkretną skocznię, ale także przygotować sobie różne możliwe warunki atmosferyczne. Z uwagi na to, że w grze na nasz skok wpływać będzie deszcz, śnieg, czy nawet mgła, deweloper upewnił się, że produkcja pozwoli nam ćwiczyć skoki w najróżniejszych sytuacjach i w nawet najmniej przyjaznym środowisku.

Zwróćmy też uwagę na to, że gra charakteryzuje się także trybem wieloosobowym. Pozwala on zatem walczyć z innymi prawdziwymi graczami, czy nawet konkurować przy jednym komputerze na zasadzie „gorące krzesło”. DSJ 4 Pobierz PC to najlepsza opcja, jeśli chodzi o zainstalowanie tej gry. Sprawdź już teraz jak się prezentuje!

Kwestie techniczne gry Deluxe Ski Jump 4 1.6.3

Pomimo przygotowania gry przez jedną osobę, możemy zauważyć znaczący rozwój nie tylko grafiki przedstawiającej skoczków, ale także wszystkich innych, mniej ważnych elementów. Wizualne zmiany dotyczą skoczni, a także obiektów znajdujących się w tle. Co ciekawe, podczas skoków będziemy mogli także cieszyć się z widoku wiwatujących kibiców, którzy także otrzymali odświeżoną grafikę oraz poprawione animacje.

Największe jednak zmiany pod względem wyglądu i działania gry dotyczą samej animacji skoczków. Są one teraz o wiele realistyczniejsze, a także bardziej dopracowane. Sprawia to, że realistyczna gra stała się jeszcze bardziej realistyczna i o wiele lepiej odwzorowuje zachowanie skoczków przed skokiem, podczas wybicia i lotu, a także podczas lądowania.

Oczywiście tak jak w poprzedniej edycji, a mianowicie Deluxe Ski Jump 3.0, tak i tutaj obserwujemy w pełni trójwymiarową produkcję. Autor udostępnił nam także możliwość obserwacji gry z wielu kamer, w tym z lotu ptaka, zza pleców skoczka, czy wykorzystując tak zwaną perspektywę kamer telewizyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami, które ze względu na 8-letnią produkcję nie są tak wysokie, a więc nie powinny sprawiać problemu żadnej konfiguracji sprzętowej.

Wymagania dla Deluxe Ski Jump 4 Do pobrania :

 • Procesor 1,5 GHz lub szybszy;
 • Karta graficzna z akceleratorem 3D 128 MB;
 • Pamięć RAM 512 MB;
 • System operacyjny Windows 2000 / XP / Vista / 7/ 8 / 10;
 • Kompatybilność z DirectX 9;
 • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
 • Mysz z działającymi dwoma przyciskami.
 • Deluxe Ski Jump 4 Download
 • Deluxe Ski Jump 4 Pobierz
 • DSJ 4 Download
 • DSJ 4 Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *